GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Ο ΚΑΦΕΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 14/12/2011 ΣΤΗΝ ΟΑΣΗ (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=26635)

ntinopoulos 15-12-2011 13:10

Απάντηση: Ο ΚΑΦΕΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 14/12/2011 ΣΤΗΝ ΟΑΣΗ
 
και καλα θα ταν,οπως οι υπευθυνοι του φορουμ δειχνουν τοσο μεγαλη ευαισθησια στις "κακες" λεξεις που ...χαλανε την ...εικονα και το επιπεδο του φορουμ,και σπευδουν να βαλουν αστερακια παντου,να ασχοληθουν και με το θεμα του καπνισματος σε κλειστους χωρους στις συναντησεις του φορουμ...
κι αυτο θεμα εικονας,παιδειας κι επιπεδου ειναι...
εκτος κι αν το προβλημα μας ειναι μη γραφτει κανα "#####" η κανα "####" και πεσει το ...επιπεδο!:rolleyes:

ortho 15-12-2011 13:20

Απάντηση: Ο ΚΑΦΕΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 14/12/2011 ΣΤΗΝ ΟΑΣΗ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos ( 545387)
και καλα θα ταν,οπως οι υπευθυνοι του φορουμ δειχνουν τοσο μεγαλη ευαισθησια στις "κακες" λεξεις που ...χαλανε την ...εικονα και το επιπεδο του φορουμ,και σπευδουν να βαλουν αστερακια παντου,να ασχοληθουν και με το θεμα του καπνισματος σε κλειστους χωρους στις συναντησεις του φορουμ...
κι αυτο θεμα εικονας,παιδειας κι επιπεδου ειναι...
εκτος κι αν το προβλημα μας ειναι μη γραφτει κανα "#####" η κανα "####" και πεσει το ...επιπεδο!:rolleyes:


Ρε Κώστα έλεος! Τσιγαροφύλακες θα γίνουν ο Νίκος κι ο Δημήτρης;

Ας τελειώσει αυτή η κουβέντα επιτέλους. Εγινε θέμα, το είδαμε παλιότεροι και πιό νέοι, θα έχουμε το νου μας!

Μην το συνεχίζεις ρε φίλε άλλο! Στο τέλος θα πιστέψουμε ότι δεν πρέπει να ερχόμαστε καθόλου στον καφέ οι καπνιστές διότι και μόνο που βλέπεις το τσιγάρο εσύ κι όλοι οι μη καπνιστές σας χαλάει τη διάθεση κι αυτό δεν το θέλουμε! Να γίνονται λοιπόν 2 καφέδες, αλλά δε θα έρχεστε στο δικό μας οι μη καπνιστές να μας "μολύνετε"!!:p



TARKAS 15-12-2011 13:26

Απάντηση: Ο ΚΑΦΕΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 14/12/2011 ΣΤΗΝ ΟΑΣΗ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos ( 545363)
ΝΑΙ!ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΕΣ ΠΟΥ ΕΝΩ Ο ΧΩΡΟΣ ΗΤΑΝ ΝΤΟΥΜΑΝΙ,ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΕΡΙ ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ,ΕΝΩ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΗΘΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΑΥΤΟΙ ΣΥΝΕΧΙΖΑΝ ΕΠΙΔΕΙΚΤΙΚΑ ΝΑ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΟ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!
ΛΕΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ...ΔΕΝ ΗΤΑΝ?:Απορία:
ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?:Απορία:
ΗΜΟΥΝ ΣΑΦΕΣΤΑΤΟΣ!
ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΙ?ΟΙ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΕΙΚΟΝΙΖΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ...
ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΘΕΣ,ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ...;)


ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΓΑΠΗΤΕ ΣΥΜΦΟΥΡΙΤΗ..ΤΟ ΣΤΥΛ ΣΟΥ ΓΝΩΣΤΟ. . ΜΗΝ ΥΠΟΤΙΜΑΣ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΧΟΛΙΑ

ΛΕΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ...ΔΕΝ ΗΤΑΝ?:Απορία:
ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?:Απορία:
ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΘΕΣ,ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ

.
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ Η ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΦΙΚΗ.
ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟ FORUM ΕΙΣΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ FORUM

ntinopoulos 15-12-2011 13:37

Απάντηση: Ο ΚΑΦΕΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 14/12/2011 ΣΤΗΝ ΟΑΣΗ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ortho ( 545401)
Ρε Κώστα έλεος! Τσιγαροφύλακες θα γίνουν ο Νίκος κι ο Δημήτρης;

Ας τελειώσει αυτή η κουβέντα επιτέλους. Εγινε θέμα, το είδαμε παλιότεροι και πιό νέοι, θα έχουμε το νου μας!

Μην το συνεχίζεις ρε φίλε άλλο! Στο τέλος θα πιστέψουμε ότι δεν πρέπει να ερχόμαστε καθόλου στον καφέ οι καπνιστές διότι και μόνο που βλέπεις το τσιγάρο εσύ κι όλοι οι μη καπνιστές σας χαλάει τη διάθεση κι αυτό δεν το θέλουμε! Να γίνονται λοιπόν 2 καφέδες, αλλά δε θα έρχεστε στο δικό μας οι μη καπνιστές να μας "μολύνετε"!!:p


για κατσε ρε γιαννη...
τοσο πολυ καταπιεζεσαι στον καφε με το να μην καπνιζεις μεσα?
η πιστευεις οτι πρεπει ειτε να ερχεστε και να το κανετε τεκε,ειτε να μην ερχεστε καθολου?:hmmm:

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ 15-12-2011 13:40

Απάντηση: Ο ΚΑΦΕΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 14/12/2011 ΣΤΗΝ ΟΑΣΗ
 
Οπα παιδες σορρυ.Και εγω καπνησα 3-4 αλλα δεν ειχα παρει γραμμη τι ειχαι παιξει πιο πριν.Ειδα τασακια,ειδα τσιγαρα και σαν πηθικος εκανα το ιδιο.Σορρυ εαν ενοχλησα τους παρευρισκόμενους αν και προσπάθησα να το έχω κολλημένο.

ntinopoulos 15-12-2011 13:41

Απάντηση: Ο ΚΑΦΕΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 14/12/2011 ΣΤΗΝ ΟΑΣΗ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από TARKAS ( 545407)
ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΓΑΠΗΤΕ ΣΥΜΦΟΥΡΙΤΗ..ΤΟ ΣΤΥΛ ΣΟΥ ΓΝΩΣΤΟ. . ΜΗΝ ΥΠΟΤΙΜΑΣ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΧΟΛΙΑ

ΛΕΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ...ΔΕΝ ΗΤΑΝ?:Απορία:
ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?:Απορία:
ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΘΕΣ,ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ

.
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ Η ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΦΙΚΗ.
ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟ FORUM ΕΙΣΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ FORUM

ΠΑΛΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ...
ΓΡΑΦΩ ΩΣ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ FORUM KI OXI ΩΣ FORUM...:rolleyes:
ΑΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩ ΤΟ FORUM ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΕΣΩ...;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 15-12-2011 13:50

Απάντηση: Ο ΚΑΦΕΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 14/12/2011 ΣΤΗΝ ΟΑΣΗ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos ( 545387)
οπως οι υπευθυνοι του φορουμ .... στις "κακες" λεξεις που .......... με το θεμα του καπνισματος


Οι "υπεύθυνοι του φόρουμ", έχουν δικαιοδοσία αποκλειστικά στα πλαίσια του φόρουμ και μόνο ...

Τα υπόλοιπα, είναι θέμα αστυνόμευσης της πολιτείας !!!

Αλλά αν πρέπει κάποιος να "αστυνομεύσει" τους συμφορουμίτες,

μπορείς κάλλιστα, να είσαι εσύ αυτός, που έχεις τα ίδια δικαιώματα μ' εμένα στον χώρο του καφέ.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 15-12-2011 13:50

Απάντηση: Ο ΚΑΦΕΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 14/12/2011 ΣΤΗΝ ΟΑΣΗ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos ( 545387)
εκτος κι αν το προβλημα μας ειναι μη γραφτει κανα "#####" η κανα "####" και πεσει το ...επιπεδο!:rolleyes:


Αν νομίζεις ότι τα γραφόμενά σου, αποκτούν μεγαλύτερη βαρύτητα βωμολοχώντας,

σε διαβεβαιώ ότι κάνεις λάθος ...

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ 15-12-2011 13:55

Απάντηση: Ο ΚΑΦΕΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 14/12/2011 ΣΤΗΝ ΟΑΣΗ
 
ουπς ..........

giamil 15-12-2011 13:55

Απάντηση: Ο ΚΑΦΕΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 14/12/2011 ΣΤΗΝ ΟΑΣΗ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos ( 545416)
ΠΑΛΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ...
ΓΡΑΦΩ ΩΣ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ FORUM KI OXI ΩΣ FORUM...:rolleyes:
ΑΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩ ΤΟ FORUM ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΕΣΩ...;)

Peace Brothers!

Ντινοοοο ξεκολα ρε!
Οκ ολοι το χαμπαριασαμε, δεν χρειαζονται οι βαριες κουβεντες για το τσιγαρο τωρα...δεν εχουμε δηλαδη κατι αλλο να χωρισουμε τα τσανακια μας εδω μεσα και θα το κανουμε για το τσιγαρο?Ελεος!

Εγω, οπως ειπε και ο Ortho παρασυρθηκα απ την ατμοσφαιρα και αφηρημενος εκανα ενα τρακα γιατι ειχα ερθει χωρις τσιγαρα επιτηδες για να μην καπνισω...και το μετανιωσα και το ενα που εκανα απ τις τυψεις με ολο αυτο το θεμα που εγινε (αν και ειχα τσεκαρει οτι ειχε φυγει ο Στρατος k o Gemara)!:D

Ενταξει ομως φτανει πιστευω....εξαλου οποιος χαμπαριαζει χαμπαριαζει κι απ το πρωτο αρνητικο σχολιο...δεν χρειαζεται να παιξει ολοκληρο σεντονι για το τσιγαρο...οποιος δεν χαμπαριαζει...δεν προκειται να χαμπαριασει ετσι κι αλλιως οτι κι αν πεις....μικρογραφια της κοινωνιας ειμαστε ετσι κι αλλιως!απ ολα ειναι φυσιολογικα να εχουμε!

οποτε ξεκολα.....μηνυμα εληφθει OVER!
;)


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 02:49.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!