GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ασφάλεια και τεχνικές οδήγησης (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Σας Σηκώνετε? (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=16210)

CPretenteriS 20-12-2010 21:32

Απάντηση: Σας Σηκώνετε?
 
Που είναι ο NIKOS PAPADOPOULOS...??? Αυτό το μούτρο μόνο όρθια την έχει...:sm7::sm7: Ρώτα το Θεολόγη να σου πει...

commander 20-12-2010 21:36

Απάντηση: Σας Σηκώνετε?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 276995)
Που είναι ο NIKOS PAPADOPOULOS...??? Αυτό το μούτρο μόνο όρθια την έχει...:sm7::sm7: Ρώτα το Θεολόγη να σου πει...

κοντεψε να στην σκαση την κρανια με τον μπροστινο το τροχο........ Αγιο ειχες.....!!!!!! :D:D

CPretenteriS 20-12-2010 21:40

Απάντηση: Σας Σηκώνετε?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από commander ( 277002)
κοντεψε να στην σκαση την κρανια με τον μπροστινο το τροχο........ Αγιο ειχες.....!!!!!! :D:D

Εεεεεε βέβαια.... αφού δε μ'έφτανε επίγεια.... πήγε να προσπεράσει απ τον ουρανο...:D:D

vasorfa 20-12-2010 21:46

Απάντηση: Σας Σηκώνετε?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 276995)
Που είναι ο NIKOS PAPADOPOULOS...??? Αυτό το μούτρο μόνο όρθια την έχει...:sm7::sm7: Ρώτα το Θεολόγη να σου πει...


ειμαι σίγουρος οτι λόγο πολεμικων τεχνων....θα την σηκώνει με.....μεγάλη μαεστρία και ευκολία:p:p:sm7::sm7::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

gemara 20-12-2010 22:07

Απάντηση: Σας Σηκώνετε?
 
Αχ-αχ-αχ!

Θα μας ακούσει κανείς που σουζάρει την GS και θα μας στείλει στο νηπιαγωγείο πάλι όλους για να μάθουμε την αλφάβητα με αυτά που λέτε!!!:D

commander 20-12-2010 22:09

Απάντηση: Σας Σηκώνετε?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gemara ( 277031)
Αχ-αχ-αχ!

Θα μας ακούσει κανείς που σουζάρει την GS και θα μας στείλει στο νηπιαγωγείο πάλι όλους για να μάθουμε την αλφάβητα με αυτά που λέτε!!!:D

Γιωργοοοοοοο και σει εδω???????? :)

gemara 20-12-2010 22:23

Απάντηση: Σας Σηκώνετε?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από commander ( 277034)
Γιωργοοοοοοο και σει εδω???????? :)

Εδώ και γω Θεολόγε και περιμένω να δω μήπως κανένας εδώ μέσα τη σηκώνει εξ' επί τούτου και όχι "κατά λάθος"!
Την GS του...

commander 20-12-2010 22:24

Απάντηση: Σας Σηκώνετε?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gemara ( 277053)
Εδώ και γω Θεολόγε και περιμένω να δω μήπως κανένας εδώ μέσα τη σηκώνει εξ' επί τούτου και όχι "κατά λάθος"!
Την GS του...




:sm7::sm7::sm7::sm7:

Capitain 21-12-2010 01:08

Απάντηση: Σας Σηκώνετε?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gemara ( 277053)
Εδώ και γω Θεολόγε και περιμένω να δω μήπως κανένας εδώ μέσα τη σηκώνει εξ' επί τούτου και όχι "κατά λάθος"!
Την GS του...

Εγώ συνέχεια εξ' επί τούτου προσπαθώ αλλά όποτε θέλει σηκώνεαι, είναι ανάλογα τα κέφια της πλέον, κι όχι τα δικά μου....:yz
Α ρε Fazer, που έκανα τη Βασούλα (κι εμένα φυσικά) να κατουριέται και και την πιάνει νευρικό γέλιο άμα κρατούσε πολύ η σούζα.....
Δε θα σας πω πολλά, πρώτη 145 χλμ/ωρα.... Αλλά εκεί και τέλος. μη λέμε και μ@λακίες ότι ξέρουμε και φρένο...
Πρώτη ΤΕΖΑ.

CPretenteriS 21-12-2010 01:19

Απάντηση: Σας Σηκώνετε?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gemara ( 277053)
Εδώ και γω Θεολόγε και περιμένω να δω μήπως κανένας εδώ μέσα τη σηκώνει εξ' επί τούτου και όχι "κατά λάθος"!
Την GS του...

Απ' ότι φαίνεται... όλοι επί τούτου τη σηκώνουν... Εγώ δεν έχω την απαιτούμενη εμπειρία... αλλά και δε με απασχολεί να την αποκτήσω... ;) :) Αρκούμαι στις στροφούλες... :D


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:48.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!