GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ομαδικές Αγορές (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=94)
-   -   Ομαδική αγορά ελαστικών στην Αθήνα !!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=6464)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 19-04-2013 07:54

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών στην Αθήνα !!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ALEX1150 ( 883267)
Έφτασε η ώρα των ελαστικών για την καλή μου... ανυπομονώ για τις πρώτες εντυπώσεις από τα Metzeler Next :lo05:

Ο έμπορος ενημερώθηκε ... :)

apostolis2 19-04-2013 10:53

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών στην Αθήνα !!!
 
Καλημέρα λεοντόκαρδε!!! Είμαι πολύ νέος στο site (χθες έκανα εγγραφή) αλλά καθώς το εξερευνούσα έπεσα πάνω σε αυτό το post. Στις προσεχείς μέρες (αύριο ή την Δευτέρα) σκόπευα να αλλάξω ελαστικά γιατί ετοιμάζομαι για ταξίδι Βόλο - Τρίκαλα. Δεν ξέρω αν μπορώ να συμμετέχω και εγώ στην προσφορά, άλλα αν μπορώ ενδιαφέρομαι για ένα ζευγάρι dunlop roadsmart 2 ή roadsmart με διαστάσεις 120/70-18+160/60-17. Με την πρώτη ευκαιρία θα προσπαθήσω να τα πούμε και από κοντά σε κάποια συνάντηση. Ευχαριστώ εκ τον προτέρων και συγχαρητήρια για το site.
:th11::th11::th11:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 20-04-2013 11:49

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών στην Αθήνα !!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από apostolis2 ( 883592)
Καλημέρα λεοντόκαρδε!!! Είμαι πολύ νέος στο site (χθες έκανα εγγραφή) αλλά καθώς το εξερευνούσα έπεσα πάνω σε αυτό το post. Στις προσεχείς μέρες (αύριο ή την Δευτέρα) σκόπευα να αλλάξω ελαστικά γιατί ετοιμάζομαι για ταξίδι Βόλο - Τρίκαλα. Δεν ξέρω αν μπορώ να συμμετέχω και εγώ στην προσφορά, άλλα αν μπορώ ενδιαφέρομαι για ένα ζευγάρι dunlop roadsmart 2 ή roadsmart με διαστάσεις 120/70-18+160/60-17. Με την πρώτη ευκαιρία θα προσπαθήσω να τα πούμε και από κοντά σε κάποια συνάντηση. Ευχαριστώ εκ τον προτέρων και συγχαρητήρια για το site.
:th11::th11::th11:




Ο έμπορος ενημερώθηκε ...

Μπορείς να τηλεφωνήσεις κ να κλείσεις ραντεβού, την ημέρα κ ώρα που σ' εξυπηρετεί ... ;)

Και θα πρέπει να γνωρίζεις, όλα τα μέλη έχουν τα ίδια - πλήρη - δικαιώματα ...


Στην δική μας παρέα, δεν παίζει ρόλο ούτε η "παλαιότητα" του μέλους,

ούτε κ η ποσότητα των δημοσιεύσεων ...


Καλά χιλιόμετρα !!!





.

apostolis2 21-04-2013 15:55

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών στην Αθήνα !!!
 
Λεοντόκαρδε σε ευχαριστώ πολύ. Μίλησα με τον περιστερά χθες και αύριο θα πάω να αλλάξω τα λάστιχα. Όπως γράφουν και τα υπόλοιπα μέλη είσαι ταχύτατος και εξυπηρετικότατος. Σε ευχαριστώ επίσης και για την διευκρίνιση όσον αφορά την ισότητα των μελών. Να είσαι καλά και να συνεχίσεις έτσι.
Καλά και ασφαλή χιλιόμετρα και σε εσένα.
:re25::re25::re25:

MARK 21-04-2013 18:52

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών στην Αθήνα !!!
 
Μετά την ταλαιπωρία που υπέστησαν στους αμμώδης δρόμους τα παπούτσια της χοντρής χρειάζονται αλλαγή άμεσα.
Ευχαριστώ ;)

ALEX1150 22-04-2013 20:13

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών στην Αθήνα !!!
 
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο φόρουμ για την αμεσότητα :ye02:... η τοποθέτηση πήγε ρολόι και οι πρώτες εντυπώσεις από τα Next αρχίζουν να με κάνουν όλο και λιγότερο νοσταλγό των Metzeler EXP...

lepanto 22-04-2013 20:17

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών στην Αθήνα !!!
 
Πρόεδρε καλησπέρα ,λαστιχακια ,θα ενημέρωσεις το έμπορο να τον επισκευτω ,:th11:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 23-04-2013 08:47

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών στην Αθήνα !!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από lepanto ( 885115)
Πρόεδρε καλησπέρα ,λαστιχακια ,θα ενημέρωσεις το έμπορο να τον επισκευτω ,:th11:

Νότη είσαι έτοιμος ...

Ο έμπορος ενημερώθηκε ... ;)

MARK 23-04-2013 16:19

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών στην Αθήνα !!!
 
Χθές λοιπόν άλλαξα τα παπά της χοντρής,άψογοι το team Περιστερά.
Ευχαριστούμε GS FORUM
:ye02:

nikos900 24-04-2013 12:34

Απάντηση: Ομαδική αγορά ελαστικών στην Αθήνα !!!
 
Καλημέρα Λεοντόκαρδε, ενδιαφέρομαι για 1 σετακι Metzeler Tourance για GS 1200 του '07.

Ευχαριστώ πολύ.


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 02:59.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!