GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   GS Forum - Road & Enduro Training (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Enduro Training απο την Moto Adventures. Προσφορά για τα μέλη του GS Forum. (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=947)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 24-02-2009 20:50

Απάντηση: Enduro Training απο την Moto Adventures. Προσφορά για τα μέλη του GS Forum.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από danaos ( 14007)
.
.
.
.
.
.
.
αξιζει πραγματικα οσοι τα εχουν κανει μπορουν να καταλάβουν. Σε βελτιωνει οδηγικα και στην ασφαλτο...μην ξεχναμε οτι
ακομα και ο valle προπονηση στο χωμα κανει!!!



:sm8:

yannis 24-02-2009 21:07

Απάντηση: Enduro Training απο την Moto Adventures. Προσφορά για τα μέλη του GS Forum.
 
Τι θα γίνει ρε παιδιά μόνο θα με αφήσετε στις 8 του Μάρτη ?!?!?!?!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

xristos1978 24-02-2009 23:50

Απάντηση: Enduro Training απο την Moto Adventures. Προσφορά για τα μέλη του GS Forum.
 
Enduro Training 2
Δύο απολαυστικές ημέρες στο χώμα!

Μέσα κι εγώ......πάμε χώμα.......:)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 25-02-2009 00:40

Απάντηση: Enduro Training απο την Moto Adventures. Προσφορά για τα μέλη του GS Forum.
 
Ευχαριστούμε το μέλος μας Νίκο Σπανό και τη Moto Adventures για την πραγματικά δελεαστική προσφορά που παρέχουν στα μέλη μας.

Το έργο και τα αποτελέσματα των μαθημάτων του Νικόλα και της Moto Adventures
είναι γνωστά γι' αυτό τα πολλά λόγια περιττεύουν.....;)

Αρχίζω λοιπόν την λίστα συμμετοχής για τα μαθήματα:

EnduroTraining 1 / 08.03.2009


yannis




EnduroTraining 1 / 31.05.2009

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ

arkas

riko46

laertis








EnduroTraining 2 / 11.04.2009

Mariner
emix
xristos1978
spiros



.

ntinopoulos 25-02-2009 00:43

Απάντηση: Enduro Training απο την Moto Adventures. Προσφορά για τα μέλη του GS Forum.
 
μαλλον θ ακολουθησω κι εγω γιαννη στις 8;)

Dionisis 25-02-2009 00:47

Απάντηση: Enduro Training απο την Moto Adventures. Προσφορά για τα μέλη του GS Forum.
 
Φιλαρακια για τους ασφαλτινους θα <παιξει> κατι απο τα προγραματα του moto adventure??????????????

emix 25-02-2009 00:49

Απάντηση: Enduro Training απο την Moto Adventures. Προσφορά για τα μέλη του GS Forum.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Dionisis ( 14098)
Φιλαρακια για τους ασφαλτινους θα <παιξει> κατι απο τα προγραματα του moto adventure??????????????

Θα σε συμβουλευα να κανεις το Enduro Level I κι ας μην ξαναπατησεις ποτε σου στο χωμα. Μπορεις να το κανεις και με ασφαλτινα λαστιχα. Οι εμπειριες που θα μαζεψεις θα σε βοηθησουν και στην ασφαλτο.

kostas_366 25-02-2009 01:02

Απάντηση: Enduro Training απο την Moto Adventures. Προσφορά για τα μέλη του GS Forum.
 
Mάλλον στο εντούρο1 08/03 είναι και πιο κοντινή ημ/νία, αλλά δεν θέλω ακόμα να πω το οκ να είμαι σίγουρος , θα είμαι και εγώ μέσα.
Νίκο βάλε ερωτιματικό.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 25-02-2009 01:07

Απάντηση: Enduro Training απο την Moto Adventures. Προσφορά για τα μέλη του GS Forum.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από emix ( 14099)
Θα σε συμβουλευα να κανεις το Enduro Level I κι ας μην ξαναπατησεις ποτε σου στο χωμα. Μπορεις να το κανεις και με ασφαλτινα λαστιχα. Οι εμπειριες που θα μαζεψεις θα σε βοηθησουν και στην ασφαλτο.



:sm8:




.

spiros 25-02-2009 11:19

Απάντηση: Enduro Training απο την Moto Adventures. Προσφορά για τα μέλη του GS Forum.
 
Είμαι μέσα για το Enduro Training 2 .
Είμαι στη λίστα!!!


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:45.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!