GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Περιβάλλον (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=45)
-   -   τα ιδια και τα ιδια (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=4887)

syan 24-08-2009 13:08

Απάντηση: τα ιδια και τα ιδια
 
Μας διέγραψα γιατί το μήνυμα ελήφθη φαντάζομαι...!

Gazi 24-08-2009 13:58

Απάντηση: τα ιδια και τα ιδια
 
Τα ίδια Παντελάκη μου,τα ίδια Παντελή μου!!!Παιδιά........κάποια πράγματα δεν θέλουμε να τα αλλάξουμε!!Και εμείς,είμαστε αναγκασμένοι να ζούμε σε αυτή τη ρουτίνα!!Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.......ΚΑΙΓΟΜΑΣΤΕ!!!!!!

yannis 24-08-2009 18:12

Απάντηση: τα ιδια και τα ιδια
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από syan ( 60456)
Μας διέγραψα γιατί το μήνυμα ελήφθη φαντάζομαι...!

:sm7::sm7::sm7:
Σωστόόόόός!!!!!!!!!!!!!!

arisxios 24-08-2009 18:19

Απάντηση: τα ιδια και τα ιδια
 
ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

zitsos 24-08-2009 18:48

Απάντηση: τα ιδια και τα ιδια
 
Σ ενα μεγάλο μέρος θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες άλλα και σε ένα μεγάλο μέρος θα διαφωνήσω!!!;) Να τα πάρουμε τα πράγματα απο την αρχή, εμεις είμαστε υπέυθινοι των πράξεων μας και το γενικό τσουβάλιασμα ολοι ίδιοι είναι και τέτια ειναι μία δικαιολογία για να μην κουνάμε κόλους.Πρωτα να δουμε τή και πώς μπένει μία φωτια, όταν το 90 % ειναι εμπρισμός και τι 70% δεν αναδασώνετε αλλα κοβετε χωραφάκι και εσή το επιτρέπεις και τους ξαναψηφήζεις δεν μπα να σου φέρω την πηροσβεστική του κόσμου αν μπορέσεις να σβήσεις φωτιά εμένα να με χ....ς!Γιατι δεν περνάνε μια πρωταση νώμου για τα καμένα; Το χειμόνα λενε οτι εδω δεν ειναι συβιρία γιαυτό αποκληνώμαστε με 5 ποντους χιόνι και το καλοκαιρι με τον αερα ταχαμου ταχαμου δεν μπορουμε να τα βαλουμε:hmmm:Πως ειναι δινατόν να έχεις εποχιακους δασοπηροσβέστες για 20 χρόνια τη ##### εποχιακος ειναι αυτός αρα του κρατά ομυρους η ΚΆΘΕ κυβέρνηση σαν βαποράκια με ψύφους!! που ειναι οι αγροφύλακες που προσληφθικανε για την περηφρουρηση των δασών! Ημαρτων ρε παιδια εχουμε πηρησβέστες εχουμε εποχικους εχουμε εθελονταις εχουμε πολήτες και φωνάζουμε και βοήθεια ; μηπος κάτι δεν πάει καλά; πρίν δυο χρόνια καικανε ανθρωποι και ολλα γινανε απο εθελονταις και ακομα μαθένουνε; η παρνηθα η πελοπονησο τωρα ο μαραθώνας και ακομα τους βλέπουμε και τους χιροκροτάμε; οι εκλογές γίνανε και τη ψηφησε κοσμος ΑΥΤΟΥΣ που τα καψανε ολλα !!Σορυ που μηλάω λίγο φωναχτα αλλα δεν ηθελα να ανοιξω άλο ποστ και βρικα ευκερία να γράψω μετα το καλοκαιρι!Τα καναλια βρίκανε σαρκα και ορμήξανε να φάνε τα τελεταια κοματια οχι αλο τηλεοραση φτανη τοσο κακο που βλέπουμε γιατι δεν κανανε ρεπορτάζ πριν γυνουν οι φωτιές γιατι δεν τρέξανε με ολονηχτια να βρουν δυμαρχους στα σπιτια και προεδρους στα σκυλάδικα και πολιτικους πισω απο τις ποληθρόνες να φωνάξουν και να βγάλουν στην φώρα ολλα πρίντην φωτια; απλα και αυτοι παίζουν το παιχνίδι του πουλάω αγοαράζω!!:mad:
Για να το ελαφρίνω λίγο βλέποντας τις φωτιές σκέφτομαι καθε χειμόνα που μου βγένει η πίστη να ανάψω αυτό το κολοτζάκι:( οσο μου αρέσει τόσο με παιδεύει ,τη προσαναματα τη καρβουνάκια τη πετρελεα τη μπετζινες ποτε θα βάλω το σπιτι στο δήλεσι σε τροχειά γυρο απο το σχηματάτι δεν ξέρω;
Αντε να δουμε και και τις καλες μέρες που έρχονται κουράγιο!:)!

yannis 24-08-2009 18:55

Απάντηση: τα ιδια και τα ιδια
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από zitsos ( 60563)
Σ ενα μεγάλο μέρος θα συμφωνήσω...


...Αντε να δουμε και και τις καλες μέρες που έρχονται κουράγιο!:)!


Σε γενικές γραμμές, (εκτός της ορθογραφίας!!!!!!:D) θα συμφωνήσω και εγώ!!!:sm8:

kostas_366 24-08-2009 20:49

Απάντηση: τα ιδια και τα ιδια
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από zitsos ( 60563)
Ημαρτων ρε παιδια εχουμε πηρησβέστες εχουμε εποχικους εχουμε εθελονταις εχουμε πολήτες και φωνάζουμε και βοήθεια ; μηπος κάτι δεν πάει καλά;

Δεν είναι φωνή αυτή φίλε, απόγνωση είναι και δεν σε παρεξηγεί κανένας..
Κάτι φταίει πάντως και τα πάντα στο τέλος τα κάνουν οι εθελοντές..

Arkas 25-08-2009 10:01

Απάντηση: τα ιδια και τα ιδια
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από zitsos ( 60563)
Σ ενα μεγάλο μέρος θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες άλλα και σε ένα μεγάλο μέρος θα διαφωνήσω!!!;) .....................................................................................Πρωτα να δουμε τή και πώς μπένει μία φωτια, όταν το 90 % ειναι εμπρισμός και τι 70% δεν αναδασώνετε αλλα κοβετε χωραφάκι και εσή το επιτρέπεις και τους ξαναψηφήζεις δεν μπα να σου φέρω την πηροσβεστική του κόσμου αν μπορέσεις να σβήσεις φωτιά εμένα να με χ....ς!!......................................................................................

......και τρέχεις(ουμε) να αγοράσεις το οικοπεδάκι!!!Νεύρα


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:53.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!