GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013 (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=37213)

N.GS 24-12-2012 18:00

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
Εγώ θα ήθελα η πρώτη Μονή για εμένα **************να είναι του Αγίου Γρηγορίου..!!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 24-12-2012 18:11

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
Αγαπητέ Νίκο,

ο καθένας δηλώνει για το εαυτό του ...

Οι φίλοι μας που θέλουν να έρθουν μαζί μας, να κάνουν ένα κόπο - γράφοντας 3 λέξεις

κ να δηλώσουν μόνοι τους την επιθυμία τους, να ακολουθήσουν την όμορφη διοργάνωση ...

Άλλωστε, αυτές οι 3 λέξεις, είναι το ελάχιστο που μπορεί να "προσφέρει" κάποιος, στη συλλογική προσπάθεια ...

SenseiG 24-12-2012 19:38

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από N.GS ( 813479)
Εγώ θα ήθελα η πρώτη Μονή για εμένα **************να είναι του Αγίου Γρηγορίου..!!

Νικολα η γνωμη μου ειναι να παμε να δουμε καμια καινουρια μονη εχουμε καιρο να ξαναπαμε σε οσες μας αρεσουν αλλα να δουμε και κατι το οποιο μπορει να μας κεντρισει το ενδιαφερον....:)

sid1967 24-12-2012 20:53

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
μεσα και γω (μαζι με τον Argi)!!!:)

napgeo 24-12-2012 21:30

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
Προσωπικά θα επιθυμούσα την Ι.Μ ΣΤΑΥΡΟΝΙΚΗΤΑ για να δω τις εικόνες του Δομήνικου.
Δεν έχω κανένα πρόβλημα για ομάδες και ώρες. Βάλτε με όπου σας βολεύει.
:ye30:Καλά Χριστούγεννα..............

Fuji 24-12-2012 22:36

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
napgeo ......................................είσοδος __. Προορισμός, Σταυρονικήτα και .........................
Akis
N.GS ........................είσοδος __. Προορισμός, Γρηγορίου, και ........................
Arkas
SenseiG
BlackShadow
BMW R 1100 GS
mario
Astakos82
KOSTIS-GS
BMW 1150 RT
ARGI
Fuji ............................................ είσοδος 9/05. Προορισμός, Σιμωνόπετρα (εναλλακτικά Καυσοκαλύβια) και Γρηγορίου
MARK
egefalikos
.
.
.

-DHMHTRHS- 24-12-2012 23:15

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
καλησπερα και απο εμενα Χρονια πολλα και καλα χριστουγεννα.
Και εγω μεσα ειμαι και θα ηθελα να δηλωσω ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ και ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ γιατι σαν την εξομολογηση του πατερ στην ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.......
Παντως σαν ιδεα θα ηθελα την τελευταια νυχτα να μπορουσαμε να μαζευτουμε αν οχι ολοι τουλαχιστων οι περισσοτεροι σε μια μονη γιατι η περσινη εμπειρια τις μαζωξεις ηταν απο τις καλυτερες στιγμες ......
Μονο οι φιλιες που δημιουργιθηκαν αναπτυχτηκαν και παρεμειναν στο περασμα του χρονου ειναι απο τα αξιοσημειωτα τις εκδρομεις.
Νικο αμα χρειαζεσαι ατομα για βοηθους η ομαδαρχες θα ηθελα να βοηθησω και εγω οσο μπορω καλυτερα.

BMW R 1100 GS 25-12-2012 01:08

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
Εγώ πρώτη φορά πάω,οπότε δεν έχω καμία προτίμηση.

Βάλτε με σε οποιαδήποτε ομάδα βοηθάει το πρόγραμμα...

(bmw r 1100 gs - Κώστας)

N.GS 25-12-2012 08:53

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ ( 813481)
Αγαπητέ Νίκο,

ο καθένας δηλώνει για το εαυτό του ...

Οι φίλοι μας που θέλουν να έρθουν μαζί μας, να κάνουν ένα κόπο - γράφοντας 3 λέξεις

κ να δηλώσουν μόνοι τους την επιθυμία τους, να ακολουθήσουν την όμορφη διοργάνωση ...

Άλλωστε, αυτές οι 3 λέξεις, είναι το ελάχιστο που μπορεί να "προσφέρει" κάποιος, στη συλλογική προσπάθεια ...

:ye02::ye02::ye02:

Fuji 25-12-2012 12:44

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από -DHMHTRHS- ( 813594)
καλησπερα και απο εμενα Χρονια πολλα και καλα χριστουγεννα.
Και εγω μεσα ειμαι και θα ηθελα να δηλωσω ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ και ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ γιατι σαν την εξομολογηση του πατερ στην ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.......
Παντως σαν ιδεα θα ηθελα την τελευταια νυχτα να μπορουσαμε να μαζευτουμε αν οχι ολοι τουλαχιστων οι περισσοτεροι σε μια μονη γιατι η περσινη εμπειρια τις μαζωξεις ηταν απο τις καλυτερες στιγμες ......
Μονο οι φιλιες που δημιουργιθηκαν αναπτυχτηκαν και παρεμειναν στο περασμα του χρονου ειναι απο τα αξιοσημειωτα τις εκδρομεις.
Νικο αμα χρειαζεσαι ατομα για βοηθους η ομαδαρχες θα ηθελα να βοηθησω και εγω οσο μπορω καλυτερα.

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από BMW R 1100 GS ( 813619)
Εγώ πρώτη φορά πάω,οπότε δεν έχω καμία προτίμηση.

Βάλτε με σε οποιαδήποτε ομάδα βοηθάει το πρόγραμμα...

(bmw r 1100 gs - Κώστας)

:ye02:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 22:24.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!