GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Διάφορα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=67)
-   -   ομαδικη συναγερμου scorpion (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=3150)

gnik 26-06-2009 00:49

Απάντηση: ομαδικη συναγερμου scorpion
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από mjtir ( 38944)
Πολυ ενδιαφερουσα η προταση του κυριου Σαββιδη να αφιερωσει μερος του χρονο του για να λυσει τεχνικες αποριες περι εγκατασταση πανω σε μια BMW GS .

Αν τελικα εκπροσωπηθει το forum σε μια τετοια συναντηση θα ηθελα να ενημερωθω ειτε μεσα απο το νημα ειτε με PM.

Πιστευω πως αυτο το κομματι (της εγκαταστασης δηλαδη ) αποτελει ανασταλτικο ρολο και οχι βεβαια το τελικο προιον αυτο καθε αυτο .

Και αν δεν ειναι νωρις θα μπορουσαμε να δουμε νουμερα επι της οθονης ???


:D:D:D




:sm8:

gthes 11-10-2009 23:18

Απάντηση: ομαδικη συναγερμου scorpion
 
Έχει γίνει η ομαδική;;;;:Απορία:

gthes 11-10-2009 23:19

Απάντηση: ομαδικη συναγερμου scorpion
 
η ομαδική ήθελα να πω.(λάθος)

platanos 12-10-2009 09:32

Απάντηση: ομαδικη συναγερμου scorpion
 
Για Scorpio είμαι μέσα και εγώ

EOD-K9 12-10-2009 18:57

Απάντηση: ομαδικη συναγερμου scorpion
 
Για να δούμε και να οργανωθούμε σιγά σιγά

-DHMHTRHS- 10-03-2011 12:46

Απάντηση: ομαδικη συναγερμου scorpion
 
ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΑΝ ΠΟΥΛΑΣ ΤΟΝ ΜΑΜΑ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΠΟΣΟ ΚΤΛ.

pkiriakos 10-03-2011 13:05

Απάντηση: ομαδικη συναγερμου scorpion
 
Εαν κατάλαβα καλώς μιλάμε για τον elser scorpio 600 ή 900.Εδώ και δυό χρόνια εχω τον 600.Αψογος και αξιόπιστος συναγερμός με τηλεειδοποίηση εως 800 μέτρα.

Ο 900 είναι νεότερο μοντέλο και δεν γνωρίζω για την αξιοπιστία του.Πιστεύω οτι και αυτός είναι αξιόλογος.Στην Θεσσαλονίκη τον 600 τον τοποθέτησα με 300 ευρώ.

Συστήνω τον 600 που τον γνωρίζω ανεπιφύλακτα.Προσέξτε ομως επειδή τα περιμετρικά ραντάρ του 600 είναι στον προαιρετικό εξοπλισμό με την ομαδική αγορά προσπαθήστε να τα εξασφαλίσετε δωρεάν γιατί κοστίζουν επιπλέον 50 ευρώ.

Με τιμές Θεσσαλονίκη οι πληροφορίες.Στην Αθήνα είμαι σίγουρος οτι θα επιτύχετε καλύτερες τιμές.Με το καλό η νέα σας αγορά.

pkiriakos 10-03-2011 13:15

Απάντηση: ομαδικη συναγερμου scorpion
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από alexgs ( 38920)
Μια απορία δικιά μουσχετικά με την τροφοδισία του συναγερμού.
Τι κατανάλωση έχει όταν είναι οπλισμένος..?

Το καταπληκτικό είναι η καταναλώση του.Απειροελάχιστη εως μηδενική.Μετά τις 15 ημέρες ακινησίας της μοτό πέφτει σε κατάσταση ύπνωσης ενώ είναι εξακολουθεί να είναι κατα κάποιο τρόπο ενεργοποιημένος.Ενεργοποιήται εκ νέου με την παραμικρή ενόχληση του.

georgios 10-03-2011 18:34

Απάντηση: ομαδικη συναγερμου scorpion
 
Καλησπέρα και από εμένα,

το περασμένο διάστημα που έβλεπα για τον 900άρι, τον έβρισκα με 350 ευρώ ΧΩΡΙΣ την εγκατάσταση. Ενώ έλεγαν πως ΔΕΝ είναι σιγουροι αν το module για την περιμετρική είναι μέσα στη συσκευασία.
Επίσης από Αμερική βγαίνει στα 250 ευρώ μαζί με την περιμετρική μαζί και με το ρελέ για το κινητήρα.
Μένει μετά μονο το κόστος εγκατάστασης το οποίο κατα τους αμερικανούς είναι ΠΟΛΥ ευκολο...

GeorgeP 10-03-2011 19:50

Απάντηση: ομαδικη συναγερμου scorpion
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από georgios ( 334559)
Καλησπέρα και από εμένα,

το περασμένο διάστημα που έβλεπα για τον 900άρι, τον έβρισκα με 350 ευρώ ΧΩΡΙΣ την εγκατάσταση. Ενώ έλεγαν πως ΔΕΝ είναι σιγουροι αν το module για την περιμετρική είναι μέσα στη συσκευασία.
Επίσης από Αμερική βγαίνει στα 250 ευρώ μαζί με την περιμετρική μαζί και με το ρελέ για το κινητήρα.
Μένει μετά μονο το κόστος εγκατάστασης το οποίο κατα τους αμερικανούς είναι ΠΟΛΥ ευκολο...

αν στο σταματησουν στο τελωνειο ομως υπολογισε ενα +80% επανω!
Αν σου κατσει βλαβη η εδω αντιπροσωπεια δεν θα στον ακουμπησει καν!!!


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:52.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!