GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Επικαιρότητα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Επεισόδια στον Άρειο Πάγο (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=43482)

ilias vara 28-09-2013 23:40

Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο
 
Ωραία κατάφεραν να μας βάλουν σε εμφύλιο ....

Προς το παρών λεκτικά στα φόρουμ αλλα σε λίγο όλοι νευριασμένοι θα βγούμε στους δρόμους να αλληλοφαγοθουμε

Μην μασατε αδιαφοριστε
Ειναι αυτο που τους αξίζει ...


Υπομονη θα έρθουν καλύτερες μέρες ......ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!!!!!!!

AKIS_21 28-09-2013 23:46

Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο
 
Τσιπουράκι και βοτκες να πανηγυρίσουν ως αλλο καβούρι κάποιοι αλλα η ιστορία ξαναγραφεται και πάντα απο τους νικητές.
Οσο για τη δημοκρατία μαλλον δε γράφεται έτσι αλλα democrats
Salom salom

yannis 28-09-2013 23:49

Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο
 
Χα, χα έτσι σιγά σιγά να βγαίνετε... σαν τους σάλιαγκες!!!!!!

brasidas12 28-09-2013 23:54

Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο
 
Οσοι ψηφίσατε ΧΑ θελω να πιστεύω πως δεν εχετε ιδεα το τι αντιπροσωπευει.γιατι αν γνωρίζεται δεν εχω λογια αλλα να πω.περαστικα σας

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

AKIS_21 28-09-2013 23:56

Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο
 
κοιτά που θα γίνουν και επαναστάτες της δημοκρατίας οι ορφανοι
Και αν πιστεύετε οτι ,οτι ψηφίσαμε εσείς για άλλους δε ειναι γελοίο μαλλον δε ζεις στη ελλαδα

AKIS_21 29-09-2013 00:01

Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο
 
Και κάτι τελευταίο επειδη βαρέθηκα ολα κρίνονται με το ποιοι χαίρονται απο μια νίκη σωστά?
Ε λοιπόν πρώτες ανακοινώσεις και συνχαρητηρια ήρθαν απο ΣΚΟΠΙΑ ,ΤΟΥΡΚΙΑ και εβραϊκό λόμπυ ΗΠΑ ,συν Μπόμπολα μέσω MEGA
Καληνύχτα και τα λέμε αύριο και όνειρα γλυκα

yannis 29-09-2013 00:05

Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο
 
Εμείς θα έχουμε ύπνο γλυκό. Κάποιοι άλλοι θα ζορίζοντε!!!!!!!!!!

brasidas12 29-09-2013 00:07

Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο
 
Ονειρα γλυκα στα χρυσαυγιτακια γιατι πραγματικα κοιμούνται....αλλα θα ειναι πολυ αργα μολις ξυπνησουν....αν ξυπνησουν.....μπεεεεεε

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

stukas 29-09-2013 00:09

Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από mpampis ( 952187)
μα φιλε μου ολες οι διωξεις που γινοται ειναι για ποινικα αδικηματα ...γιατι μπλεκεις την πολιτικη...απο ποτε εγιναν πολιτικοι τα μαιμουδια ψευτομαγκες της Χρυσης Αυγης?
Και για πες μου ΕΝΑ πραγμα που εκαναν απο το τε που τους βαλατε στη βουλη??
Α ναι ξεχασα εκαναν λαθρεμποριο μαζι με πακιστανους και μοιραζαν ρουχα που ειχαν κλεψει απο αυτους...σωστα ...σπαουδαια δραση..

οπα ρε φιλε μπαμπη μη βαρας,αλλο καταλαβες μαλλον,ποιοι τους βαλαμε?εγω παντως οχι δεν ειμαι τοσο απερισκεπτος να ψηφισω Χ.Α,αυτο που λεω με λιγα λογια ειναι οτι η δικαιοσυνη χρησιμοποιητε για να εξυπηρετησει σκοπους της κυβερνησης μαζι με την απροκαλυπτη προπαγανδα απο τα καναλια...εντελως απροκαλυπτη ομως...Αυτο με ενδιαφερει εμενα,μα καλα κανεις αλλος δεν το βλεπει?Τωρα αν αυτοι θα πανε φυλακη η οχι μου ειναι αδιαφορο,αυτοι ειναι τα μικρα ψαρια,τα μεγαλα ψαρια να δουμε...

mpampis 29-09-2013 00:19

Απάντηση: Επεισόδια στον Άρειο Πάγο
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από stukas ( 952206)
οπα ρε φιλε μπαμπη μη βαρας,αλλο καταλαβες μαλλον,ποιοι τους βαλαμε?εγω παντως οχι δεν ειμαι τοσο απερισκεπτος να ψηφισω Χ.Α,αυτο που λεω με λιγα λογια ειναι οτι η δικαιοσυνη χρησιμοποιητε για να εξυπηρετησει σκοπους της κυβερνησης μαζι με την απροκαλυπτη προπαγανδα απο τα καναλια...εντελως απροκαλυπτη ομως...Αυτο με ενδιαφερει εμενα,μα καλα κανεις αλλος δεν το βλεπει?Τωρα αν αυτοι θα πανε φυλακη η οχι μου ειναι αδιαφορο,αυτοι ειναι τα μικρα ψαρια,τα μεγαλα ψαρια να δουμε...

ωπα φιλαρακι γραψε λαθος...σε αυτα που γραφεις με βρισκεις απολυτα συμφωνω...μην με παρεξηγεις απο την στουκα ειναι...:o

ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΚΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΧΑΣΑ ΠΑΣΑ ΙΔΕΑ.ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΠΟΣΤ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΣΥ ΝΑ ΨΗΦΙΖΕΙΣ Η ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ,ΣΕ ΕΧΩ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΛΛΑ......ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ.....ΟΚ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ...ΕΧΑΣΑ ΠΑΣΑ ΙΔΕΑ.


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 22:27.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!