GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013 (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=37213)

Fuji 25-12-2012 12:46

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
napgeo ......................................είσοδος __. Προορισμός, Σταυρονικήτα και .........................
Akis
N.GS ..........................................είσοδος __. Προορισμός, Γρηγορίου, και ........................
Arkas
SenseiG
BlackShadow
BMW R 1100 GS .......................... είσοδος __. Προορισμός ελεύθερος
mario
Astakos82
KOSTIS-GS
BMW 1150 RT
ARGI
Fuji ............................................ είσοδος 9/05. Προορισμός, Σιμωνόπετρα (εναλλακτικά Καυσοκαλύβια) και Γρηγορίου
MARK
egefalikos
-DHMHTRHS- ............................... είσοδος __. Προορισμός Γρηγορίου και Διονυσίου.
.
.
.

Astakos82 25-12-2012 16:48

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
Mark.... Γρηγοριου και αγιου Παυλου?????τι λες? και να το παμε περπατητο μεσο Διονυσιου

MARK 25-12-2012 18:40

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Astakos82 ( 813885)
Mark.... Γρηγοριου και αγιου Παυλου?????τι λες? και να το παμε περπατητο μεσο Διονυσιου

Κάτσε να το μελετήσουμε
;)

SenseiG 25-12-2012 18:42

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από MARK ( 813916)
Κάτσε να το μελετήσουμε


;)


Βαλε κατω τους χαρτες να δουμε τι θα κανουμε φετος,και ενα πλεουμενο να μας περασει οτι και αν γινει....:ye33:

MARK 25-12-2012 18:59

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από SenseiG ( 813922)
Βαλε κατω τους χαρτες να δουμε τι θα κανουμε φετος,και ενα πλεουμενο να μας περασει οτι και αν γινει....:ye33:

:ye02:

kokovatanen 25-12-2012 19:13

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
Μπραβο μπραβο δεν υπαρχουν λογια φισηκα θα ερθουμε προτα ο θεος /2 ατομα

Epsime 25-12-2012 20:11

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
Πρώτα ο θεός και εγώ μέσα...εκτος απροοπτου 2 ατομα,

πρώτη φορα και για μενα οποτε ας ειμαι με ομαδα που θα ανεβουμε μαζι πανω...

καλες γιορτες και καλα Χριστουγεννα..

Fuji 25-12-2012 22:46

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από kokovatanen ( 813927)
Μπραβο μπραβο δεν υπαρχουν λογια φισηκα θα ερθουμε προτα ο θεος /2 ατομα

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Epsime ( 813945)
Πρώτα ο θεός και εγώ μέσα...εκτος απροοπτου 2 ατομα,

πρώτη φορα και για μενα οποτε ας ειμαι με ομαδα που θα ανεβουμε μαζι πανω...

καλες γιορτες και καλα Χριστουγεννα..

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ ( 813481)
Αγαπητέ Νίκο,

ο καθένας δηλώνει για το εαυτό του ...

Οι φίλοι μας που θέλουν να έρθουν μαζί μας, να κάνουν ένα κόπο - γράφοντας 3 λέξεις

κ να δηλώσουν μόνοι τους την επιθυμία τους, να ακολουθήσουν την όμορφη διοργάνωση ...

Άλλωστε, αυτές οι 3 λέξεις, είναι το ελάχιστο που μπορεί να "προσφέρει" κάποιος, στη συλλογική προσπάθεια ...

napgeo ......................................είσοδος __. Προορισμός, Σταυρονικήτα και .........................
Akis
N.GS ..........................................είσοδος __. Προορισμός, Γρηγορίου, και ........................
Arkas
SenseiG
BlackShadow
BMW R 1100 GS .......................... είσοδος __. Προορισμός ελεύθερος
mario
Astakos82
KOSTIS-GS
BMW 1150 RT
ARGI
Fuji ............................................ είσοδος 9/05. Προορισμός, Σιμωνόπετρα (εναλλακτικά Καυσοκαλύβια) και Γρηγορίου
MARK
egefalikos
-DHMHTRHS- ............................... είσοδος __. Προορισμός Γρηγορίου και Διονυσίου.
kokovatanen (+1 άτομο)............... είσοδος __. Προορισμός ........................
Epsime (+1 άτομο)....................... είσοδος __. Προορισμός ........................
.
.
.
Παράκληση, και κατόπιν της φιλικής υπόδειξης των διαχειριστών μας, να δηλώνουμε συμμετοχές ο καθένας για τον εαυτό του. Έτσι νομίζω, πως γίνεται και μια πιο επικοδομητική κουβέντα, μιας και μας δίνεται η ευκαιρία να γνωριστούμε με τους νέους φίλους συμμετέχοντες, και να έχουμε και τις δικές τους γνώμες και προτάσεις για το όλο εγχείρημα. ;)

Ακιs 25-12-2012 23:03

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
Στην σκητη Αγ.Αννης χρωσταμε μια επισκεψη απο περυσι,που δεν μας επετρεψε ο καιρος να την προσεγγισουμε,αρα κατα πασα πιθανοτητα θα ειναι ο ενας προορισμος μου.
Τωρα,η Σιμωνοπετρα ειναι ενα υπεροχο μοναστηρι που η αρχιτεκτονικη του σε καθηλωνει με το πρωτο αντικρυσμα.Τουλαχιστον απο τις φωτογραφιες που εχω δει,ειναι ενα κτισμα που σου προκαλει δεος.Αρα μαλλον αυτος θα ειναι ο δευτερος προορισμος για εμενα.
Ας ξεκινησουμε ετσι,οπως λεει και ο Νικολας για να εχουμε μια πρωτη εικονα και ενδεχομενος να πραγματοποιηθουν και καποιες αλλαγες στην πορεια.....:);)

Black_Shadow 25-12-2012 23:08

Απάντηση: Το GS Forum στο "περιβόλι της Παναγίας" - Άνοιξη 2013
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Ακιs ( 814001)
Στην σκητη Αγ.Αννης χρωσταμε μια επισκεψη απο περυσι,που δεν μας επετρεψε ο καιρος να την προσεγγισουμε,αρα κατα πασα πιθανοτητα θα ειναι ο ενας προορισμος μου.
Τωρα,η Σιμωνοπετρα ειναι ενα υπεροχο μοναστηρι που η αρχιτεκτονικη του σε καθηλωνει με το πρωτο αντικρυσμα.Τουλαχιστον απο τις φωτογραφιες που εχω δει,ειναι ενα κτισμα που σου προκαλει δεος.Αρα μαλλον αυτος θα ειναι ο δευτερος προορισμος για εμενα.
Ας ξεκινησουμε ετσι,οπως λεει και ο Νικολας για να εχουμε μια πρωτη εικονα και ενδεχομενος να πραγματοποιηθουν και καποιες αλλαγες στην πορεια.....:);)

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου Άκη...:ye02:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:09.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!