GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Φροντίδα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=27)
-   -   ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=33023)

trimer 30-07-2012 16:04

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Καλές δουλειές:ye02:

BOXER 01-08-2012 19:48

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Τι προσωπικά στοιχεία και χαζομαρες :rolleyes: ,
Έμενα με "ανακάλυψαν" στο σπίτι μου :p!

Βρήκα καρτουλα πάνω στην σελα μου :D!

Καλές δουλειές και απο εμένα παιδιά :ye35:!

ntinopoulos 02-08-2012 13:34

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
καλες δουλειες νικο:)

phoenix 03-08-2012 11:03

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos ( 734313)
καλες δουλειες νικο:)

βρε!!!!!
που εισαι εσυ!!!!!!!
παλιοπαιδο!!!!!!!

TARKAS 04-08-2012 23:06

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Ενα απο τα σοβαροτερα πραγματα που με απασχολει τα τελευταια χρονια και οπως εχω μιλησει και αλλους γειτονες ειναι η απαξιωση της μαμας εταιριας προς τα Νοτια προαστια και ειδικοτερ τα περιξ Πειραια μαζι με τα νησια. Γνωριζω τον Νικολα μιας και φροντιζε τα GS μου για αρκετα χρονια οπως εκτιμω το ιδιο και τον τωρινο μηχανικο Θαναση. Αυτο που θελω να πω ομως ελατε ρε παιδια και προς Πειραια. Ειναι πολυ θετικο παντως που ο Νικολας το ανοιξε στην Καλιθεα αρκετα χιλιομετρα λιγοτερα για τους Περαιωτες και ειλικρινα ευχομαι και εγω καλες δουλειες και συνεχεια.

NLS 05-08-2012 14:56

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Τον Νίκο τον εκτιμώ πολύ ως μάστορα (όπως και τον Θανάση). Όμως εκείνος είναι που μου είχε γκρινιάξει επειδή είχε σκάσει το μπροστινό μου αμορτισέρ επειδή... πήγα χώμα (!!!) και ότι δεν ξέρει αν μου ξανασυμβεί αν θα το καλύψει (τότε) η εγγύηση. Ο Δουνάκης (τότε αφεντικό του) είπε βέβαια ότι και 10 φορές να το έσκαγα 10 φορές θα το άλλαζαν.

Να τα λέμε όλα. Σαν μηχανικό ξαναλέω τον πάω.

Καλές δουλειές του εύχομαι, εύχομαι να πάρει και επίσημου σέρβις "ετικέτα", απλά να θυμάται να είναι ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ πρώτα (από εκεί παίρνει τα λεφτά του) και μετά δίπλα στην εταιρία.

arnhths 05-08-2012 17:15

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από NLS ( 735887)
Τον Νίκο τον εκτιμώ πολύ ως μάστορα (όπως και τον Θανάση). Όμως εκείνος είναι που μου είχε γκρινιάξει επειδή είχε σκάσει το μπροστινό μου αμορτισέρ επειδή... πήγα χώμα (!!!) και ότι δεν ξέρει αν μου ξανασυμβεί αν θα το καλύψει (τότε) η εγγύηση. Ο Δουνάκης (τότε αφεντικό του) είπε βέβαια ότι και 10 φορές να το έσκαγα 10 φορές θα το άλλαζαν.

Να τα λέμε όλα. Σαν μηχανικό ξαναλέω τον πάω.

Καλές δουλειές του εύχομαι, εύχομαι να πάρει και επίσημου σέρβις "ετικέτα", απλά να θυμάται να είναι ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ πρώτα (από εκεί παίρνει τα λεφτά του) και μετά δίπλα στην εταιρία.

Μη σου φαίνεται παράξενο... Προσωπικά επειδή την αγόρασα στο Βέλγιο (όχι BMW κατάστημα) μετά τη συμπλήρωση ενός ερωτηματολογίου όπου κατέγραφε τη χρήση που θα κάνω, κατέληξε ο computer στο R 1200 GS. Υπόψη ότι είχα δηλώσει και επιβεβαιώσει ότι πάνω από 3 χλμ. που πιθανόν θα τύχουν στο ταξίδι μου δεν σκοπεύω να τη χρησιμοποιήσω για χωμάτινες αποδράσεις.

Μετά, όταν στα ταξίδια μου στην Ευρώπη (ασφάλτινα φυσικά), είδα αποκλειστικά και μόνο απλές GS και μόνο 1 ADV στην Αυστρία στα τελευταία 5 χρ.,... με συνενοχή σκέφτηκα ότι το ίδιο ερωτηματολόγιο είχαν συμπληρώσει. :D

Άλλα έχουμε εμείς στο μυαλό μας (όταν ερχόμαστε εδώ και θέλουμε να πάμε trainnig με το Μανιάτη)....... και άλλα το εργοστάσιο ;)

NLS 05-08-2012 18:33

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Το GS πάει χώμα και το ξέρει μια χαρά και ο κατασκευαστής.

f800gs 09-08-2012 16:28

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Καλες δουλειες Νικόλα και σε ευχαριστω και δημόσια γιατι έμεινα απο μπαταρια πριν 15 μέρες στη Συγκρου στο fix και μετα απο τηλεφωνο μου..... ήρθες μέσα σε 20 λεπτα και μου άλλαξες καινουργια μπαταρία .
Και ξανά ευχαριστώ σε εκτιμώ και σαν άνθρωπο πρωτα απο ολα και μετα ολα τα άλλα.....................: Hi22:

phoenix 09-08-2012 20:41

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Πηγα το ειδα μου αρεσε και εκλεισα το σερβις των 80000km
νεοτερα και φωτο αυριο


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:45.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!