GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Κοινωνική ευαισθησία (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Η ταλαιπωρία ενός από εμάς (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=18313)

eytyxios 16-03-2011 10:47

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
vaska Στείλε και σε εμένα PM
Σου εύχομαι Γιώργο (bocaros) να πάνε όλα καλά και να είναι σύντομα περαστικά.

newrider 16-03-2011 12:05

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ PM EYΧΑΡΙΣΤΩ

peterv 16-03-2011 12:15

Στείλε και σε μένα pm vaska.

Περαστικά εύχομαι. .....


Sent from my iPhone using Tapatalk Peterv

vaska 16-03-2011 20:00

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
Η αλήθεια είναι ότι καθυστέρησα αλλά ο φόρτος εργασίας πολύς και το καθημερινό τρέξιμο μπόλικο. Ζητώ συγνώμη για την αναμονή. Άνοιξα λοιπόν σήμερα λογαριασμό στην Πειραιώς ο οποίος είναι συνδεδεμένος με winbank, το οποίο σημαίνει ότι μπορώ να έχω online άποψη του τι γίνεται. Θα σταλεί με πμ στους ενδιαφερόμενους. Θα παρακαλούσα οι καταθέσεις να γίνονται με αναφορά τουλάχιστον στο νικνέιμ σας για να μπορέσω σε περίπτωση που τα χρήματα δεν χρειαστούν τελικά να σας τα επιστρέψω. Το πόστ θα ενημερώνεται καθημερινά από εμένα για το ύψος των χρημάτων που έχουν κατατεθεί.

batman 17-03-2011 21:30

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vaska ( 338707)
Η αλήθεια είναι ότι καθυστέρησα αλλά ο φόρτος εργασίας πολύς και το καθημερινό τρέξιμο μπόλικο. Ζητώ συγνώμη για την αναμονή. Άνοιξα λοιπόν σήμερα λογαριασμό στην Πειραιώς ο οποίος είναι συνδεδεμένος με winbank, το οποίο σημαίνει ότι μπορώ να έχω online άποψη του τι γίνεται. Θα σταλεί με πμ στους ενδιαφερόμενους. Θα παρακαλούσα οι καταθέσεις να γίνονται με αναφορά τουλάχιστον στο νικνέιμ σας για να μπορέσω σε περίπτωση που τα χρήματα δεν χρειαστούν τελικά να σας τα επιστρέψω. Το πόστ θα ενημερώνεται καθημερινά από εμένα για το ύψος των χρημάτων που έχουν κατατεθεί.

Και γω θέλω το λογαριασμό με pm.Mιλάμε για το μάτι του ανθρώπου ρε παιδιά.:hmmm:Είμαστε 500-600 εγγεγραμένοι???Αππο 10 ευρό να καταθεσουμε όλοι,να ένα σεβαστό ποσό.
Το οποίο,προτείνω γω,αν συμφωνούν οι υπόλοιποι ΟΛΟΙ,αν δεν χρειαστεί,να πάει σε δωρεά κάπου,πχ σε κάποιο ίδρυμα....

clear 21-03-2011 19:39

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
Δεν έχω αξιωθεί ακόμα να πάω τράπεζα αν και έχω το λογαριασμό, αύριο όμως θα το κάνω.
Γράφω εδώ γιατί συμφωνώ με τον προλαλήσαντα batman.
:rolleyes:

TAKIS04 21-03-2011 21:25

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
τωρα μονο το ειδα......
περιμενω π.μ. το συντομοτερο

vaska 21-03-2011 23:11

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
Παιδιά σε όλους όσους ζήτησαν π.μ., έχω στείλει. Αν μου διέφυγε να στείλω σε κάποιον ας μου το πει και θα ξαναστείλω.
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας.

Στον άλλο λογαριασμό που μαζεύουν οι κρητικοί έχουν μαζευτεί περίπου 670 ευρώ. Στον δικό μας ακόμα δεν έχουμε κάνει σεφτέ αλλά είμαι αισιόδοξος.

Arkas 22-03-2011 00:36

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vaska ( 342485)
Παιδιά σε όλους όσους ζήτησαν π.μ., έχω στείλει. Αν μου διέφυγε να στείλω σε κάποιον ας μου το πει και θα ξαναστείλω.
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας.

Στον άλλο λογαριασμό που μαζεύουν οι κρητικοί έχουν μαζευτεί περίπου 670 ευρώ. Στον δικό μας ακόμα δεν έχουμε κάνει σεφτέ αλλά είμαι αισιόδοξος.

Για να κάνουμε σεφτέ...

Αύριο το πρωί Βασίλη,
σου μεταφέρω στον λογαριασμό σου,
που θα μου στείλεις με P.M.
50 €.

Σιδερένιο να είναι το παλληκάρι
και να πάνε όλα καλά!

Και κάτι ακόμα!
Πιστεύω πως οι συνεισφορές των μελών,
πρέπει να γίνονται σε "κοινή θέα" και όχι μέσω P.M.
Με αυτό τον τρόπο,
διασφαλίζεται η απόλυτη διαφάνεια,
γίνεται καλύτερη διαχείριση της όλης κίνησης
και παρακινούνται και οι υπόλοιποι
να συνδράμουν κατά το δοκούν. ;)

.

egefalikos 22-03-2011 00:51

Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς
 
Βασίλη στείλε μου αν μπορείς με πμ το λογαριασμό της Πειραιώς, εύχομαι να πάνε όλα καλά στον φίλο μας!


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:09.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!