GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Άλλες εταιρίες (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=13906)

deauman 02-11-2010 13:46

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Man !!! ( 241290)
Σήμερα μπορούμε να πούμε ότι το varadero αντικαταστάθηκε !!!!!!!!

καλώς ήρθε ο νέος :cool:

Ναι MAN ο βασιλιάς πέθανε ζήτω ο νέος βασιλιάς της Κατηγορίας να μου επιτρέψεται (και με Dual Clutch)

Man !!! 02-11-2010 15:31

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από deauman ( 241296)
Ναι MAN ο βασιλιάς πέθανε ζήτω ο νέος βασιλιάς της Κατηγορίας να μου επιτρέψεται (και με Dual Clutch)

ούτε βασιλιας , ούτε πέθανε , ούτε ζήτω ο νέος

όταν με το καλό μου αποδείξει ότι θα κάνει όλα αυτά που κάνω εγώ με το vara μου άνετα και απροβλημάτιστα , θα είναι άξιο σεβασμού από όλους μας !!! ;)

bill 800gs 02-11-2010 15:59

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
1 Συνημμένο(α)
Και το 800αρι,το ονομαζει crossrunner,πολυ on ειναι και εχει πολυ ογκο μπροστα, δεν μ'αρεσει!!
Το 1200 ομορφο φαινεται
Μαλλον το 1200 επρεπε να ειναι πιο οn απο το 800, ιδωμεν...

deauman 03-11-2010 12:49

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Man !!! ( 241345)
ούτε βασιλιας , ούτε πέθανε , ούτε ζήτω ο νέος

όταν με το καλό μου αποδείξει ότι θα κάνει όλα αυτά που κάνω εγώ με το vara μου άνετα και απροβλημάτιστα , θα είναι άξιο σεβασμού από όλους μας !!! ;)

Man, το ότι θα είναι η Αρχηγός στη κατηγορία δε το συζητώ αλλά περισσότερο ελπίζω να μην έχει τόσο ψηλά το κέντρο βάρους που έχει το Varadero.
Έπίσης σίγουρα με το vara σου μπορείς να κάνει τα πάντα όπως και εγώ με τη Deauville μου, αλλά πρέπει να συμφωνήσεις πως το καλό Vara από το 2000 που βγήκε μόνο injection και ABS απέκτησε. Η καλή μας Honda άργησε να απαντησει αλλά πιστεύω πως η CrossTourer θέτει ξανά νέα standards

TEOSS 04-11-2010 04:50

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από deauman ( 242043)
Man, το ότι θα είναι η Αρχηγός στη κατηγορία δε το συζητώ αλλά περισσότερο ελπίζω να μην έχει τόσο ψηλά το κέντρο βάρους που έχει το Varadero.
Έπίσης σίγουρα με το vara σου μπορείς να κάνει τα πάντα όπως και εγώ με τη Deauville μου, αλλά πρέπει να συμφωνήσεις πως το καλό Vara από το 2000 που βγήκε μόνο injection και ABS απέκτησε. Η καλή μας Honda άργησε να απαντησει αλλά πιστεύω πως η CrossTourer θέτει ξανά νέα standards

Βέβαια θα είναι αρχηγός στην κατηγορία του… αφού θα είναι μόνο του …καθώς η Honda για να αποφύγει τον ανταγωνισμό θυμήθηκε το …cross polo (W.V.).:sm7::sm7::sm7:
Μια ματιά στα ζαντολαστιχα των crossVFR (800,1200) φτάνει για να καταλάβει ο καθένας ότι κάπου κάτι χάθηκε στην μετάφραση και μπέρδεψαν τα μπούτια τους!!!:sm3::sm3::sm3::sm7::sm7::sm7::D:D:D

Man !!! 04-11-2010 10:38

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από deauman ( 242043)
Man, το ότι θα είναι η Αρχηγός στη κατηγορία δε το συζητώ αλλά περισσότερο ελπίζω να μην έχει τόσο ψηλά το κέντρο βάρους που έχει το Varadero.
Έπίσης σίγουρα με το vara σου μπορείς να κάνει τα πάντα όπως και εγώ με τη Deauville μου, αλλά πρέπει να συμφωνήσεις πως το καλό Vara από το 2000 που βγήκε μόνο injection και ABS απέκτησε. Η καλή μας Honda άργησε να απαντησει αλλά πιστεύω πως η CrossTourer θέτει ξανά νέα standards

Για τo cross Tourer προσωπικά λέω ότι η χόντα άκουσε τις ευχές μου και έφτιαξε ένα μηχανάκι ΑΚΡΙΒΟΣ όπως το ήθελα,
και για να χαϊδέψουμε και λίγο τα αυτιά των μπεμβεδάκιδων έδωσε πολλά στοιχεία από το gs που έλειπαν από το vara και τα χρειάζεται η κατηγορία, όπως π.χ. επιλογή (που πιστεύω θα έχει και χυτές) ζαντών με ακτίνες και μεγάλους μοχλούς για τιμόνι με αποστάτες .
είναι ένα εντελώς καινούριο μηχανάκι και δεν με νοιάζει αν μοιάζει η δεν μοιάζει σε κάποιο , το σίγουρο είναι ότι όταν το δούμε από κοντά θα εκπλαγούμε θετικά !!!

napgeo 04-11-2010 12:06

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Neo ( 241274)
Πράγματι, πολύ όμορφο! Μακάρι να είναι και αξιόλογο και σαν σύνολο!:)


Γιατί το λές αυτό. Έχουμε πεί κάτι για την αξιοπιστία της Honda..:Απορία:

ntinopoulos 04-11-2010 12:28

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Man !!! ( 242655)
Για τo cross Tourer προσωπικά λέω ότι η χόντα άκουσε τις ευχές μου και έφτιαξε ένα μηχανάκι ΑΚΡΙΒΟΣ όπως το ήθελα,...

περι ορεξεως...!:rolleyes:
οπως τη βρισκει ο καθενας...:rolleyes:

Man !!! 04-11-2010 12:51

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos ( 242729)
περι ορεξεως...!:rolleyes:
οπως τη βρισκει ο καθενας...:rolleyes:

ΑΚΡΙΒΩΣ !!! ;)


(και ορθογραφικά κιόλας:))

ntinopoulos 04-11-2010 12:56

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Man !!! ( 242737)


(και ορθογραφικά κιόλας:))

:Απορία::Απορία::Απορία:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:40.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!