GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Αυτοκίνητο (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=46)
-   -   Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=44031)

yannis 23-10-2013 13:03

Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes



Σε ισχύ βρίσκεται από τις αρχές της εβδομάδας ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes Benz. Σύμφωνα με αυτόν, η νέα A Class είναι διαθέσιμη με τιμή 23.510 ευρώ, η B Class με 25.095, η εντυπωσιακή CLA με 27.735 ενώ η κλασική C Class με 31.848. Σε όλες τις παραπάνω τιμές έχει υπολογιστεί και το όφελος της απόσυρσης.
Από εκεί και πέρα έχουν ανακοινωθεί και οι τιμές για όλη την υπόλοιπη γκάμα, E Class, GLK, SLK, S Class, CL, SL, M Class, G Class κ.ά.
Για να δείτε αναλυτικά τον τιμοκατάλογο των αυτοκινήτων της γερμανικής φίρμας (χωρίς το όφελος της απόσυρσης) πατήστε ΕΔΩ




Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes

siraxanz 23-10-2013 14:20

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Της DACIA μήπως είναι ευκαιρος???

siraxanz 23-10-2013 14:21

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από yannis ( 963229)
Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes



Σε ισχύ βρίσκεται από τις αρχές της εβδομάδας ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes Benz. Σύμφωνα με αυτόν, η νέα A Class είναι διαθέσιμη με τιμή 23.510 ευρώ, η B Class με 25.095, η εντυπωσιακή CLA με 27.735 ενώ η κλασική C Class με 31.848. Σε όλες τις παραπάνω τιμές έχει υπολογιστεί και το όφελος της απόσυρσης.
Από εκεί και πέρα έχουν ανακοινωθεί και οι τιμές για όλη την υπόλοιπη γκάμα, E Class, GLK, SLK, S Class, CL, SL, M Class, G Class κ.ά.
Για να δείτε αναλυτικά τον τιμοκατάλογο των αυτοκινήτων της γερμανικής φίρμας (χωρίς το όφελος της απόσυρσης) πατήστε ΕΔΩ




Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes

:re27:

kosta12gs 23-10-2013 14:54

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Επιτέλους :sm2:

yannis 23-10-2013 15:19

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από siraxanz ( 963256)
Της DACIA μήπως είναι ευκαιρος???


Εύκολο...
Πουλάς το μερτσεντέ και παίρνεις τρία ντάτσια!!!!:D

babisku 23-10-2013 15:32

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Δεν θέλω να προσβάλω κανέναν αλλά επειδή έχω την απορία, ποιο το νόημα της ανάρτησης του ανωτέρω τιμοκαταλόγου;

yannis 23-10-2013 15:41

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από babisku ( 963283)
Δεν θέλω να προσβάλω κανέναν αλλά επειδή έχω την απορία, ποιο το νόημα της ανάρτησης του ανωτέρω τιμοκαταλόγου;


Μην ανησυχείς. Δεν προσβάλλεις κανέναν!!!

jmar 23-10-2013 15:47

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Αλλος προσβαλλει την νοημοσυνη μας :rolleyes:

Gasgs 23-10-2013 16:06

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Τρεχω να μαζεψω αγριοραδικο να φτιαξω λαστιχα να βαλω στη νεα μου Μερσέντα :D:D

panos_funduro 23-10-2013 16:11

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από siraxanz ( 963256)
Της DACIA μήπως είναι ευκαιρος???

Κ εγω τον θελω ... Τι mercedes και playmobil :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

AKIS_21 24-10-2013 11:27

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Τιποτα πως αναπαράγεται η καμηλοπάρδαλη ????

yannis 24-10-2013 17:11

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από AKIS_21 ( 963659)
Τιποτα πως αναπαράγεται η καμηλοπάρδαλη ????


Καμηλοπάρδαλη?!?!?!?!!!!
Την φτάνεις;; Μήπως κάποιο άλλο είδος (πιο ταιριαστό) της ίδιας περιοχής;::;:

BOXER 24-10-2013 17:40

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από siraxanz ( 963256)
Της DACIA μήπως είναι ευκαιρος???

Δεν χρειάζεται Χάρη!
Είναι το πιο φθηνό SUV, το πιο σκυλί, δεν το λυπασαι και σε παει παντού ;)!
Παντός καιρού που λένε.

Τι μερτσεντες και βλακείες...

mpampis 25-10-2013 01:21

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από yannis ( 963229)
Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes



Σε ισχύ βρίσκεται από τις αρχές της εβδομάδας ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes Benz. Σύμφωνα με αυτόν, η νέα A Class είναι διαθέσιμη με τιμή 23.510 ευρώ, η B Class με 25.095, η εντυπωσιακή CLA με 27.735 ενώ η κλασική C Class με 31.848. Σε όλες τις παραπάνω τιμές έχει υπολογιστεί και το όφελος της απόσυρσης.
Από εκεί και πέρα έχουν ανακοινωθεί και οι τιμές για όλη την υπόλοιπη γκάμα, E Class, GLK, SLK, S Class, CL, SL, M Class, G Class κ.ά.
Για να δείτε αναλυτικά τον τιμοκατάλογο των αυτοκινήτων της γερμανικής φίρμας (χωρίς το όφελος της απόσυρσης) πατήστε ΕΔΩ




Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes


:lo19::lo19::lo19::lo19::re26::re26:

απλα,θεος.....

kf4 25-10-2013 21:09

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Προφανως είναι το ανέκδοτο της εβδομάδας.:sm3::sm3::sm3:

Capitain 25-10-2013 22:00

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Συγνωμη κυριε Γιαννη, σε φορουμ Bmw και μαλιστα ΜΗΧΑΝΩΝ, εγω αυτη τη δημοσιευση την ονομαζω αχρηστη πληροφορια της ημερας.. Με το συμπαθειο δηλαδη..

AKIS_21 25-10-2013 22:26

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Μη κάνετε ετσι υπάρχει η κατηγορία αυτοκίνητα άρα πολυ σωστά μπορει να το ανεβάσει το θέμα

gandreas 26-10-2013 17:54

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από AKIS_21 ( 964415)
Μη κάνετε ετσι υπάρχει η κατηγορία αυτοκίνητα άρα πολυ σωστά μπορει να το ανεβάσει το θέμα

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Στάλθηκε από το GT-N8010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

yannis 27-10-2013 12:18

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Capitain ( 964397)
Συγνωμη κυριε Γιαννη, σε φορουμ Bmw και μαλιστα ΜΗΧΑΝΩΝ, εγω αυτη τη δημοσιευση την ονομαζω αχρηστη πληροφορια της ημερας.. Με το συμπαθειο δηλαδη..


Αλίμονο αγαπητέ μου αν χρειαζόταν το συμπάθιο, οιουδήποτε, προκειμένου να εκφραστεί μια άποψη!!!!!
Ελεύθερα λοιπόν μπορείς να χαρακτηρίσεις άχρηστη μια πληροφορία για την τιμολόγηση κάποιων αυτοκινήτων. Παρ' όλα αυτά ίσως κάποιοι το έβρισκαν χρήσιμο προκειμένου να υπολογίσουν μια πιθανή συναλλαγή όπως αυτή http://www.gsforum.gr/f104/%CF%80%CF...-gs1200-43783/

Βέβαια εξ ίσου άχρηστη σε ένα φόρουμ BMW και μάλιστα μηχανών, ίσως είναι και μια δημοσίευση για πιστό σκύλο, το δώρο στα βαφτίσια του πρίγκηπα, τα καυσόξυλα, η ενότητα "εξορμήσεις χωρίς μοτό", οι αγγελίες για ρολόγια, κινητά κλπ κλπ και φυσικά όλη η ενότητα "χιούμορ" αφού το να καβαλάς μηχανή και μάλιστα BMW δεν είναι αστείο πράγμα...

Θα μου πεις πως έτσι το φόρουμ θα διακατεχόταν από μια ολοκληρωτικού τύπου συμπεριφορά, κάτι που όπως αντιλήφθηκα από την στάση σου στο θέμα των ξεκράνωτων δεν σου αρέσει. Παρεμπιπτόντως εκτίμησα την τότε αντίδραση σου ίσως και εκ του λόγου πως όταν έτυχε να γνωριστούμε, τυχαία εν μέση οδό, φοράγαμε και οι δυο μας πανάκριβα κράνη!!!

Έχω μια εικόνα στο μυαλό μου...
Κάθομαι στον καναπέ μου και βλέπω τις ειδήσεις στην τηλεόραση. Κάποια στιγμή αντιλαμβάνομαι να με κουράζουν περιττές αναφορές στους τσιγγάνους, στα αθλητικά, στα τηλεπαράθυρα κλπ Όποτε αισθάνομαι έτσι και έχοντας στα χέρια μου το υπερόπλο (τηλεκοντρόλ στην καθομιλουμένη), τσακ αλλάζω κανάλι και ούτω καθ' εξής. Προσπαθώ τώρα να έρθω στην θέση κάποιου που αντί να κάνει την απλή αυτή κίνηση, σηκώνει το τηλέφωνο και αρχίζει τις διαμαρτυρίες στους τηλεοπτικούς σταθμούς!!!!

Ας αφήσουμε όμως τις εικόνες που παραπέμπουν σε άλλες επιστημονικές αρμοδιότητες και ας επανέλθουμε στα καθ΄ημάς.

Προφανέστατα κατάλαβες πως ο αντικειμενικός μου σκοπός δεν ήταν να προσφέρω την γνώση, που αντέγραψα από μια κοινότυπη ιστοσελίδα, στους συμμετέχοντες σε φόρουμ BMW και μάλιστα ΜΗΧΑΝΩΝ.
Θα μπορούσε να εξυπηρετεί άλλον σκοπό. Να καταδεικνύει ας πούμε την πραγματικότητα, πως δεν είναι τα θέματα (επικαιρότητας, πολιτικών) που προκαλούν εντάσεις, αλλά τα άτομα, η προσωπικότητα και το τι πραγματικά επιδιώκουν στον κάθε χώρο.
Όπως πάντα βέβαια, κάποιοι βλέπουν το δάχτυλο και όχι το φεγγάρι. Κάποιος μάλιστα αναρωτήθηκε γιατί στο συγκεκριμένο θέμα, αντέδρασα σε μία μόνο απάντηση και όχι και στο σχόλιο για το Dacia, υπονοώντας προφανώς πως είμαι κολλητός με κάποιους και ενορχηστρώνω συνωμοσίες!!! Πάλι καλά που αποδείχθηκε πως τα "Πρωτόκολλα των σοφών της Σιών" ήταν κατασκεύασμα του Ρατσκόφσκι και της Οχράνα, αλλιώς θα μου τα χρέωνε κι αυτά!!!! Δεν βαριέσαι νεαρός είναι, ελπίζω να βρει τον δρόμο του...

Εσύ όμως αγαπητέ Capitain που δεν είσαι νεαρός, ποία ανάγκη σε ωθεί να σχολιάζεις (ευγενέστατα) την "σαν πολλές άλλες" ανάρτηση μου;;
Η ερώτηση δεν είναι προσωπικού χαρακτήρα. Εγκυκλοπαιδικά και με αφορμή την τοποθέτησή σου, δράττομαι της ευκαιρίας για αναμόχλευση της φαιάς ουσίας μας και εξαγωγή πιθανώς χρήσιμων συμπερασμάτων.
Πάντα φιλικά και πάντα από τον καναπέ!!!!!

PLOIGOS 27-10-2013 16:07

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Nα εγκαλειτε καποιον στην ενοτητα "αυτοκινητο", γιατι δημοσιευσε τις τιμες αυτοκινητοβιομηχανιας ειναι απο αστειο εως αφελες...


Απο την αλλη....:ye32:


italos 28-10-2013 12:38

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Δεν θα πάρω ευχαριστώ.....αν αγοράσω ποτέ αυτοκίνητο μιας και δεν έχω....Θα πάρω ένα καινουργιο 1200cc diesel να χωράει 4 άτομα να κάνω τη δουλίτσα μου...

Προς το παρόν μπουμπου και άντε αν βρέχει πολύ και δεν κάθεται καλά το κουστούμι το τουτου της κυράς μέχρι τη δουλειά...:D:D:D

BOXER 28-10-2013 18:00

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από italos ( 965603)
Δεν θα πάρω ευχαριστώ.....αν αγοράσω ποτέ αυτοκίνητο μιας και δεν έχω....Θα πάρω ένα καινουργιο 1200cc diesel να χωράει 4 άτομα να κάνω τη δουλίτσα μου...

Προς το παρόν μπουμπου και άντε αν βρέχει πολύ και δεν κάθεται καλά το κουστούμι το τουτου της κυράς μέχρι τη δουλειά...:D:D:D


Χι χι, εσυ Νικόλα είσαι ακόμα μέσα στα "μέλια" :p!!!

Μόλις παντρευτεις και εσυ και κανείς το πρώτο σου μωρακι, με βροχη ή λιακάδα, το 1200cc diesel θα περνεις συνέχεια :D :D :D

italos 29-10-2013 11:56

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από BOXER ( 965746)
Χι χι, εσυ Νικόλα είσαι ακόμα μέσα στα "μέλια" :p!!!

Μόλις παντρευτεις και εσυ και κανείς το πρώτο σου μωρακι, με βροχη ή λιακάδα, το 1200cc diesel θα περνεις συνέχεια :D :D :D

Νικολή μου όπως φαίνεται θα αράξω στα "μέλια" καλύτερα έτσι:D:D:D








Υγ.αν και ποτέ δεν ξέρεις....:p:p

BOXER 29-10-2013 13:43

Απάντηση: Ο νέος τιμοκατάλογος των αυτοκινήτων της Mercedes
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από italos ( 965982)
Νικολή μου όπως φαίνεται θα αράξω στα "μέλια" καλύτερα έτσι:D:D:D








Υγ.αν και ποτέ δεν ξέρεις....:p:p


Κρατάμε αυτο με τα.... κόκκινα γράμματα :p :D :D!!!


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:28.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!