GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Τεχνικά θέματα - DIY (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Η Τυχη, η Ατυχη και το Καρμα: Ενα γερικο αλογο που δεν ηθελε να το βαλει κατω. (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=41391)

Sierso 19-06-2013 13:23

Απάντηση: Η Τυχη, η Ατυχη και το Καρμα: Ενα γερικο αλογο που δεν ηθελε να το βαλει κατω.
 
Συγχαρητηρια και καλοταξιδο!

mitsos68 19-06-2013 15:11

Απάντηση: Η Τυχη, η Ατυχη και το Καρμα: Ενα γερικο αλογο που δεν ηθελε να το βαλει κατω.
 
Μακάρι να υπήρχε και ένα ιδιο πρότζεκτ για τα 1200gs:ye30:

Ταξιδευτης 19-06-2013 18:09

Απάντηση: Η Τυχη, η Ατυχη και το Καρμα: Ενα γερικο αλογο που δεν ηθελε να το βαλει κατω.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ΙoannisPanagiotidis ( 911775)
Τζιτζιλόνι το κανες φιλε!...το ανάστησες!:ye36:


...πολυ καλη δουλια!...απιστευτη λεπτομερια! ...το δειχνα εχθες και στο Κωστα!...δεν το ειχε δει τελειωμενο ...καραφλιασε Λεμεε!..χεχε!

...παντα τετοια ρε φιλε!:re25:

Να σαι καλα ρε καρνταση! Τα φιλια μου στον Κωστη και πολλους χαιρετισμους! Σας χρωσταω και τους 2 οσες παγωμενες μπυρες θελετε!
:cool:

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP ( 912269)
το ''μπραβο'' ειναι λιγο και το ''ευγε'' καπως καλλυτερο........
Δεν ξερω αν υπαρχει η καταλληλη λεξη στην Ελληνικη γλωσσα για να σου αποδωσω τα ευσημα και να σου εκφρασω το θαυμασμο μου γιαυτο που πετυχες με τις ''λιγοστες'' γνωσεις σου και χωρις να εισαι ''ειδημων''.........:):lo20:

Σε ευχαριστω/-ουμε που μοιραστηκες μαζι μου/μας ολη αυτην την διαδυκασια οπου μεσα απο τον ανεπαναληπτο τροπο γραφης σου μας εκανες ''ειδημονες'' και εμπλουτισες τις δικες μας ανυπαρκτες -εν συγκρισει με τις δικες σου - γνωσεις.

Να 'σαι παντα καλα και να εχεις πολλα κι ασφαλη κμ........

Γιωργο δεν ξερω τι να πω μπροστα σε μια τετοια ...ελεγεια! Ξαναμανα ευχαριστω ολοψυχα και χαιρομαι οταν βλεπω τετοια θετικη ανταποκριση σε κατι που εκανα εντελως ερασιτεχνικα (επιμενω!) αλλα με φροντιδα. Ποσο μαλλον οταν προερχονται απο ανθρωπους που ξερουν απο ...βεσπα! :ye33:


Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από PanLampro ( 911560)
Σπουδαια δουλεια.
Και σπουδαια παρουσιαση κυριως γιατι το εκανες να φαινεται απλό, λογικό και μαλλον ευκολο...:lo19:
Θα ειναι εμπνευση και αφορμη για διαφορα, θα δεις....

Φιλε Λαμπρο, δεν το εκανα να δειχνει ετσι. ΗΤΑΝ απλο, λογικο και "βατο". Το μονο που χρειαζοταν ηταν λιγη οργανωση, σωστο ψαξιμο και χρονο για να βρεθουν οι σωστες λυσεις στα οποια προβληματα. :ye36:

Μακαρι λοιπον να σταθει το παρον η αφορμη να βρεθουν και αλλα παιδια να κανουν κατι αντιστοιχο! Οχι τιποτε αλλο αλλα οσο θα φροντισεις εσυ κατι δικο σου που το "πονας", δεν θα το φροντισει κανεις. Χωρια την ικανοποιηση που θα το δεις να γουργουριζει αψογο στο τελος της ολης προσπαθειας!

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από paschalis ( 911867)
Η επεμβαση αυτου του επιπεδου
και η ευγενικη αναδειξη των λεπτομερειων
σε αυτο το κακομοιρο και ηδη 'προετοιμασμενο' 650,
αναγκαζει καποιους να κυκλοφορουν πλεον εδω μεσα με τα...
μποξερακια τους.:)
:re25:

LOOOOLLLL :sm7:

ΓΙΩΡΓΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ 19-06-2013 21:16

Απάντηση: Η Τυχη, η Ατυχη και το Καρμα: Ενα γερικο αλογο που δεν ηθελε να το βαλει κατω.
 
Δικέ μου έγραξες!Μπράβο και από εμένα!!!!:ye02:

stavrouliasp 20-06-2013 00:16

Από τις πιο όμορφες ανακατασκευές που έχω διαβάσει! Μπράβο!!

THANOSG 20-06-2013 09:52

Απάντηση: Η Τυχη, η Ατυχη και το Καρμα: Ενα γερικο αλογο που δεν ηθελε να το βαλει κατω.
 
Και πάλι τα συγχαρητήριά μου για την θέληση και το μεράκι σου για να πετύχεις αυτό το μοναδικό αποτέλεσμα!
Αποδεικνύεται έτσι πως η μηχανή μας προσφέρει για πάντα τις υπηρεσίες της αρκεί να τη φροντίζουμε.
Εσύ απλά την ανέστησες !!!
όσο για το λευκό χρώμα , είναι η αδυναμία μου και τις πρώτες μου μηχανές θυμάμαι πως το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να τις βάψω λευκό περλέ σαν το δικό σου!!!
Ευχομαι να σου δώσει πολλές χαρές ταξιδεύοντας σε υπέροχα μέρη!!!

mario 21-06-2013 03:18

Μπράβο σου φίλε! ΑΞΙΟΣ μοτοσυκλετιστης!

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!

balt 22-06-2013 02:28

Απάντηση: Η Τυχη, η Ατυχη και το Καρμα: Ενα γερικο αλογο που δεν ηθελε να το βαλει κατω.
 
ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ:re27::ye32::ye32::ye32:

Segos ioannis 23-06-2013 14:05

Απάντηση: Η Τυχη, η Ατυχη και το Καρμα: Ενα γερικο αλογο που δεν ηθελε να το βαλει κατω.
 
10000 μπράβο :re25::re25::re25:

Γιατί δεν βλέπω της φοτο

siraxanz 24-06-2013 09:28

Απάντηση: Η Τυχη, η Ατυχη και το Καρμα: Ενα γερικο αλογο που δεν ηθελε να το βαλει κατω.
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Segos ioannis ( 913729)
10000 μπράβο :re25::re25::re25:

Γιατί δεν βλέπω της φοτο

Μαλλον ο λογαριασμός του Νίκου του Ταξιδευτή στο imageschak

γέμισε και αρχισε να κλειδώνει φωτογραφίες ώστε να τον αναγκάσει να πληρώσει !


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:15.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!