GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=43)
-   -   Λογαριασμος Facebook (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=44701)

Sokolatas 21-11-2013 22:24

Λογαριασμος Facebook
 
Καλησπέρα στην παρέα. Οι ήδη έχοντες λογαριασμό στο Facebook , γνωρίζουν κάνα τρόπο να ανοίξω λογαριασμό με ψευδώνυμο και οχι με όνομα επώνυμο? Ευχαριστώ.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

N4pSt3R 21-11-2013 22:51

Απάντηση: Λογαριασμος Facebook
 
Δοκίμασε με νέο mail στο οποία τα στοιχεία θα είναι ίδια με αυτά που θέλεις στο φουμπου!!!

Sokolatas 22-11-2013 02:00

Απάντηση: Λογαριασμος Facebook
 
Ευχαριστώ Στέφανε. Θα δοκιμάσω.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Al Bandy 22-11-2013 22:22

Απάντηση: Λογαριασμος Facebook
 
Γιατί? Ζητάνε ταυτότητα για το όνομα? Αν βάλεις, δηλαδή, ψευδώνυμο ποιος ξέρει ότι δεν είναι αληθινό όνομα??
Κάτι σελίδες τού τύπου "φίλοι τού τάδε συλλόγου/ομάδας/ράτσας σκύλων/κλπ" είναι αληθινά ονόματα? Μην τρελαθούμε!

Δεν ξέρω, ρωτάω. Εγώ δεν έχω λογαριασμό.

MOYTPO 22-11-2013 22:42

Απάντηση: Λογαριασμος Facebook
 
Ωραια.... τον εκανες.... και τι εβαλες;;;;
Σοκολατας..... :hmmm::hmmm:
Τζαμπα....
:u58::u58:

Sokolatas 22-11-2013 22:50

Απάντηση: Λογαριασμος Facebook
 
Ζητάει ονοματεπωνυμο. Πρωτη φορά κανω. Παιδευτηκα λιγο... Αλλα τελικά κατάφερα να βαλω το ψευδώνυμο. .. Για ευνόητους λόγους που μπορεί για άλλους να μην είναι σημαντικοί. ..

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

MOYTPO 22-11-2013 23:00

Απάντηση: Λογαριασμος Facebook
 
:ye33:

ortho 23-11-2013 17:45

Απάντηση: Λογαριασμος Facebook
 
Για να μην ανοίγω άλλο θέμα για το φατσοβιβλίο.
εδώ και πολλές μέρες δε μπορώ να γράψω σχόλια, να κάνω like, να γράψω κάτι στην κατάσταση, τίποτε, νέκρα!

καμιά ιδέα;!

κάτι άλλαξα στις ρυθμίσεις του chrome γιατί μου πετούσε συνέχεια αγγελίες κι από τότε πάπαλα!


N4pSt3R 23-11-2013 19:02

Απάντηση: Λογαριασμος Facebook
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ortho ( 976605)
Για να μην ανοίγω άλλο θέμα για το φατσοβιβλίο.
εδώ και πολλές μέρες δε μπορώ να γράψω σχόλια, να κάνω like, να γράψω κάτι στην κατάσταση, τίποτε, νέκρα!

καμιά ιδέα;!

κάτι άλλαξα στις ρυθμίσεις του chrome γιατί μου πετούσε συνέχεια αγγελίες κι από τότε πάπαλα!


Αν δοκιμάσεις με άλλο browser και δουλέψει μάλλον πρέπει να κανασετάρεις τον chrome!!!Το ποιο καλό για διαφημίσεις είναι το adblock που παίζει να δουλέυει και με το youtube!!!

ortho 23-11-2013 22:16

Απάντηση: Λογαριασμος Facebook
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από N4pSt3R ( 976630)
Αν δοκιμάσεις με άλλο browser και δουλέψει μάλλον πρέπει να κανασετάρεις τον chrome!!!Το ποιο καλό για διαφημίσεις είναι το adblock που παίζει να δουλέυει και με το youtube!!!


Το έχω ήδη ενεργοποιημένο το adblock, θα δοκιμάσω τον firefox, ευχαριστώ για την πρόταση, δεν το είχα σκεφτεί.:)


Δοκίμασα στο firefox, εμφανίζονται όλα κανονικά! Αντε τώρα να βρω που έχω κάνει την πατάτα!:(


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:28.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!