GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Γενικά - Μοτοσυκλέτα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=24)
-   -   μετατροπη bmw σε dukati.... (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=13841)

γιαγια αρκουδα 14-09-2010 08:40

μετατροπη bmw σε dukati....
 
3 Συνημμένο(α)
απλα το πατε σε εξουδιοδοτιμενο συνεργειο της bmw hellas και αμεσος σας το κανει dukati και αν πειτε οτι χανει λαδια ..... <<δεν χανει πουθενα λαδια, εσεις εχετε ψυχολογικο προβλιμα και πρεπει να το ξεπερασεται...>>
οι φωτογραφιες ειναι μετα απο 8 μηνες που ηταν σε ακινισια η μοτο. οταν το πηγα στον βαγιανελη μια ευδομαδα μετα που μπορεσα να πατησο το ποδι μου, γιατι τα λαδια ειχαν γεμιση το λαστιχο με αποτελεσμα να γλιστριση η μοτο και να πεσω, η απαντηση του ηταν << που βρεθηκαν εκει τα λαδια? τελος παντων αφου δεν σκοτοθηκες φερτη να την φτιαξουμε>>. την πηγα μετα απο 8 μηνες αραγμενη και ειπαν οτι δεν χανει λαδια !!!!! (ενω τα ειχαν δει γεματι λαδια ) (τους ######δες τους εξωγηηνους που ηρθαν και μου εριξαν λαδια ....) την οπαραλαβα καθαρισμενη???? πλημενη???? δεν ξερω αλλα μετα απο 1800 χιλιομετρα θα την παω στον θαναση στο μοσιον γιατι οι ######δες οι εξωγηηνοι παλι με επισκευτηκαν και μου εριξαν λαδια στο διαφορικο.το οποιο ηταν καινουριο γιατι μου το ειχαν αντικαταστηση λογο του οτι το προηγουμενο στα 16800 ειχε γηνει μπουργανα απο φθορες, και το ολοκαινουριο μετα απο 50 χιλιομετρα εγινε ετσι.....

vasorfa 14-09-2010 08:54

Απάντηση: μετατροπη bmw σε dukati....
 
:sm1::sm1::sm1::sm1:



Αν μετα απο 50 χιλιομετρα ο αξονας σου εχει αυτη την εμφανιση....πηγενε ξανα στο συνεργειο που σε<<φτιαξανε>> και αν θες βοηθεια ερχομαι και εγω....αυτο ειναι οφθαλμοφανες...ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

emix 14-09-2010 11:24

Απάντηση: μετατροπη bmw σε dukati....
 
Αγαπητε αυτο δεν ειναι λαδι μηχανης. Ειναι σπορελαιο!

Μαλλον καποιος τηγανισε πατατες και οταν τελειωσε πεταξε το λαδι στην μηχανη σου!!!!!

Ολο παραπονα εισαι. Καλυτερα να βρεις τον φουστη που τηγανισε πατατες.

:sm7::sm7::sm7:

vincet 14-09-2010 13:34

Απάντηση: μετατροπη bmw σε dukati....
 
:sm7::sm7::sm7: η περιγραφη απαιχτη το προβλημα :yz και αυτοι στον βαγιανελη Νεύρα

MARK 14-09-2010 13:53

Απάντηση: μετατροπη bmw σε dukati....
 
:sm7::sm7:

ARGI 14-09-2010 14:13

Απάντηση: μετατροπη bmw σε dukati....
 
Ρε "γιαγιά αρκούδα",
Μήπως κουβαλούσες κανένα τάπερ με κεφτέδες, σου έπεσε, και γέμισε λάδια ο άξονας???
Βmw, και να βγάλει ελαττώματα...???
Ο ΘΕΟΣ ΦΥΛΑΞΕΙ.!!!!
***********************************************************
ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ!!! ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ!!!
***********************************************************
;););)

γιαγια αρκουδα 14-09-2010 16:27

Απάντηση: μετατροπη bmw σε dukati....
 
1 Συνημμένο(α)
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ARGI ( 211935)
Ρε "γιαγιά αρκούδα",
Μήπως κουβαλούσες κανένα τάπερ με κεφτέδες, σου έπεσε, και γέμισε λάδια ο άξονας???
Βmw, και να βγάλει ελαττώματα...???
Ο ΘΕΟΣ ΦΥΛΑΞΕΙ.!!!!
***********************************************************
ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ!!! ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ!!!
***********************************************************
;););)

πηγα αργυρη και με βρηκε τουρμπο.. η γιατρος αυτη ειναι ειδικος σε κατοχους bmw με ψυχολογικα προβληματα....

gandreas 14-09-2010 18:31

Απάντηση: μετατροπη bmw σε dukati....
 
Το πρόβλημα δεν είναι απλά το λάστιχο που το στεγανοποιεί? Στο άλλαξαν? :confused:

γιαγια αρκουδα 14-09-2010 19:06

Απάντηση: μετατροπη bmw σε dukati....
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gandreas ( 212056)
Το πρόβλημα δεν είναι απλά το λάστιχο που το στεγανοποιεί? Στο άλλαξαν? :confused:

ξερω και εγω τι εκαναν???? ειπαν οτι δεν βρικαν να υπαρχει διαροη λαδιου στο εγραφο που μου εδοσαν γιατι ξερουν οτι ολα τα εγραφα που μου δινουν θα πανε στο δικαστηριο οποτε δεν τουσ συνεφερε να πουν οτι βρικαν. τωρα το τι εκκαναν .... ο θεος και η ψυχη τους ξερει μπορει να το ειχαν φτιαξει μπορει να να το σκουπισαν... παντως την μοτο μου την παρεδοσαν με εγγειηση bmw hellas. γιαυτο μετα απο 1800 χιλιομετρα επαθε τι ιδιο. αλοστε τοτε μου την παρεδοσαν οτι η μοτο ηταν εντος προδιαγραφων εργοστασιου...
και με το ζορι εφτασα στον θαναση στο μοσιον εντ σταιλ και μου αλαξε το δυσκοπλατο που ηταν ανιπαρκτο απο την φθορα....εβαζα πρωτη αφινα τον συμπλεκτη και μετα της 5000 στροφες και με βοιθεια απο τα ποδια μου ξεκινουσε.....ετσι ειναι το σωστο εντως εργοστασιακων προδιαγραφων... με .... αυτοματο συμπλεκτη lol. μεσα σε αυτην την ευδομαδα θα παω στον θαναση να μου επισκευαση την διαροη μια που ουτε και αυτος πιστευει οτι το λαδι μου το εριξαν εξογηηνοι.....

evanslam 14-09-2010 19:22

Απάντηση: μετατροπη bmw σε dukati....
 
Βρε Γιώργη δεν πάς μια βόλτα και στο Γέρακα να το δει κανένας που να ξέρει;;;:confused::confused::confused:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 05:18.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!