GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Info ταξιδιών εξωτερικού (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=85)
-   -   Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΕΛΛΟΝΤΟΣ ΗΛΙΟΥ ΜΕ ΚΑΛΕΙ (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=27753)

Arkas 20-01-2012 02:00

Απάντηση: Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΕΛΛΟΝΤΟΣ ΗΛΙΟΥ ΜΕ ΚΑΛΕΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από KAS ( 577750)
Πάνοοοο μ΄ακουςςςςς ...Πάρε με και μένα ρε φίλε ..
Είσαι ο καλύτερος

Εσύ να κάτσεις στ΄αυγά σου !
Έχεις υποχρεώσεις !!! :p

bil69 20-01-2012 02:15

Απάντηση: Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΕΛΛΟΝΤΟΣ ΗΛΙΟΥ ΜΕ ΚΑΛΕΙ
 
:sm1: Θα μας τρελάνεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

bil69 20-01-2012 02:15

Απάντηση: Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΕΛΛΟΝΤΟΣ ΗΛΙΟΥ ΜΕ ΚΑΛΕΙ
 
:sm1: Θα μας τρελάνεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

gepol 20-01-2012 09:15

Απάντηση: Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΕΛΛΟΝΤΟΣ ΗΛΙΟΥ ΜΕ ΚΑΛΕΙ
 
Τι να πεί κανείς....απλά ρησπέκτ. :)

Για το GPS δεν νομίζω ότι χρειάζεσαι κάτι άλλο, και αν δεν βρείς χάρτες (που θα βρείς με τόσους που ασχολούνται εδώ μέσα) θα ψάξω εγώ. Πολλές φορές όμως κάποιες εταιρείες είναι καλές σε κάποιες περιοχές, και άλλες σε κάποιες άλλες. Οπότε είναι καλό να έχεις πάνω απο ένα προγράμματα για την συσκευή σου. Η συσκευή που έχει είναι universal οπότε μπορείς να της βάλεις σχεδόν οποιοδήποτε πρόγραμμα.

Να πάρεις άλλη μια καρτούλα να την αντιγράψεις σε περίπτωαη που πάθει κάτι αυτή.

Επίσης για backup, έχω ένα navigon, το οποίον μπορώ να σου δώσω να έχεις μαζί just in case. Αν το θέλεις στείλε μου ΠΜ.

Βέβαια ο απλός χάρτης είναι must αλλά φαντάζομαι το ξέρεις πιο καλά απο μένα. Εγώ χρησιμοποιω της Michelin.

Και πάλι σου εύχομαι να γίνει αυτό το ταξίδι σταθμός για την ζωή σου...:sm8:

SenseiG 20-01-2012 09:42

Απάντηση: Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΕΛΛΟΝΤΟΣ ΗΛΙΟΥ ΜΕ ΚΑΛΕΙ
 
Παναγιωτη το ειπες και θα το κανεις ,μπραβο φιλαρακι γιατι ειναι ενα ταξιδι που θελει να τα εχεις καλα με τον εαυτο σου να εχεις αντοχες καλη μηχανη και αλλα...
Καλα χιλιομετρα απο εμενα και την Αντι περιμενουμε τις εμπειριες σου και τις φωτο σου.
Με το καλο!!;):)

pirate 20-01-2012 09:52

Απάντηση: Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΕΛΛΟΝΤΟΣ ΗΛΙΟΥ ΜΕ ΚΑΛΕΙ
 
Πάνο μου τα καλύτερα με το καλό να πας και με το καλο να επιστρέψεις και προσοχή στις ...... ;)


HECTOR 20-01-2012 10:11

Απάντηση: Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΕΛΛΟΝΤΟΣ ΗΛΙΟΥ ΜΕ ΚΑΛΕΙ
 
Σου ευχομαι απο καρδιας να γινει πραγματικοτητα και το ταξιδι σου αυτο φιλε...!!!

Ακιs 20-01-2012 11:22

Απάντηση: Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΕΛΛΟΝΤΟΣ ΗΛΙΟΥ ΜΕ ΚΑΛΕΙ
 
Καλη επιτυχια στο δυσκολο αυτο εγχειρημα.Οντως ειναι ταξιδι ζωης.Ευχομαι να σου πανε ολα καλα και τα εμποδια που θα συναντησεις να ειναι λιγοστα και προσπελασιμα.Με το καλο λοιπον Πανο,να μας γεμισεις φωτογραφιες και εμπειριες που οντως ειναι για λιγους....:):)

Maggellanos 20-01-2012 11:27

Απάντηση: Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΕΛΛΟΝΤΟΣ ΗΛΙΟΥ ΜΕ ΚΑΛΕΙ
 
Χαιρομαι που ο συνονοματος μου ειναι ενας τοσο μεγαλος ταξιδευτης!:sm8:
Σου ευχομαι απο καρδιας να εχεις καλους δρομους, και αυτο το ταξιδι να ειναι ενας σταθμος στην ζωη σου.
Οτι χρειαζεσαι απο χαρτες ριξε μια ματια εδω... GPS Underground :: Your Tracks Guide


Και παλι καλους δρομους!!

MARK 20-01-2012 11:36

Απάντηση: Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΕΛΛΟΝΤΟΣ ΗΛΙΟΥ ΜΕ ΚΑΛΕΙ
 
Γι αυτό σε λένε και Magelano Πάνο,με το καλό φίλε.Πραγματική εμπειρία ζωής :)


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:48.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!