GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ιδέες και σχόλια. (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Να γιατί GSforum 2 (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=41639)

gandreas 24-06-2013 15:45

Να γιατί GSforum 2
 
Όπως και στο πρώτο ποστ που είχα ανεβάσει με θέμα Να γιατί GSforum, έτσι και τώρα ανεβάζω το δεύτερο σκέλος. Για να δούμε πότε θα τριτώσει:)


Ο λόγος είναι ότι είμαι ένας ευτυχισμένος άνθρωπος μια και η γυναίκα μου βρήκε δουλειά μετά από 1 χρόνο και κάτι μήνες ανεργίας (λίγο κράτησε) και αυτό χάρη σε φίλο μέσα από το φόρουμ και όχι στις κατουρημένες ποδιές που φιλήσαμε μέσο γνωστών, ούτε αυτών που είχαμε εμείς βοηθήσει όταν μας χρειάζονταν και τώρα δεν έδιναν ούτε βιογραφικό της:mad:, μάλλον για να μην εκτεθούν μια και είμαστε ......:rolleyes:.

Το ιστορικό

Πριν λίγους μήνες είχαμε συναντηθεί με τις μηχανές στον δρόμο και τα είπαμε λίγο στο πόδι, η κουβέντα γνωστή, που είσαι βρε καλόπαιδο, άστα χαθήκαμε, και η συζήτηση συνέχισε με τα κλασικά για την κατάντιά μας την ανεργία κ.τ.λ. μια τυπική συζήτηση χωρίς να ειπωθεί το παραμικρό για θέση εργασίας,
Ο φίλος μας δεν μας ήξερε και πολύ μια και είχαμε συναντηθεί μόνο σε λίγες συναντήσεις της τετάρτης και αυτό πριν κανένα χρόνο για να μην πω και παραπάνω, το κουλό είναι ότι μπήκε στο κόπο να περάσει από την δουλειά μου που ήξερε που είναι και να ζητήσει βιογραφικό της, όπου και προώθησε. Την επόμενη μέρα την φώναξαν για συνέντευξη και το καλό ήρθε:ha16:.
Ο φίλος μας δεν το έκανε για κάποιο συγκεκριμένο λόγο μια και δεν αποσκοπεί πουθενά, και θέλει να κρατήσει και την ανωνυμία του. Αυτό τον τιμά ακόμα περισσότερο και δείχνει ότι στις δύσκολες και απρόσωπες μέρες που είμαστε, υπάρχουν παιδιά καλά που κοιτάζουν τον συνάνθρωπο τους με την πρώτη ευκαιρία. Τον έχω ευχαριστήσει δεκάδες φορές και άλλη μια από εδώ μέσα.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ φίλε…:di59:

προδρομος 24-06-2013 16:12

Απάντηση: Να γιατί GSforum 2
 
ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ.
ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ :ye02:

klagenfurt 24-06-2013 16:20

Απάντηση: Να γιατί GSforum 2
 
μπραβο και παλι μπραβο!!!!

staga1200 24-06-2013 16:26

Απάντηση: Να γιατί GSforum 2
 
Αυτά είναι πολύ πολύ όμορφα πράγματα !!!
Μπράβο και σε εσένα ... και σε αυτόν !!!! :ye33:

commander 24-06-2013 16:42

Απάντηση: Να γιατί GSforum 2
 
μπράβο. ........αλλα και σεις ρε Αντρέα σαν οικογένεια αξιζετε τα μέγιστα. .......



καλη αρχη στην συζυγο

Kle 24-06-2013 16:45

Μπράβο, είναι μάγκας τελεία

siraxanz 24-06-2013 16:58

Απάντηση: Να γιατί GSforum 2
 
Αυτά είναι!!!!!!!!!!

Μπράβο στον ανώνυμο σύντροχο, για την ανθρωπιά του....

spitiko 24-06-2013 17:45

Απάντηση: Να γιατί GSforum 2
 
αλλο ενα ευγε......................................

SenseiG 24-06-2013 17:58

Απάντηση: Να γιατί GSforum 2
 
Μπραβο στον ανωνυμο φιλο....:re25:

mario 24-06-2013 19:27

Μπράβο αυτά είναι πραγματικά χαρμόσυνα γεγονότα και πάλι μπράβο!

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:55.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!