GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Φωτογραφίες - Video (μόνο για τις δικές μας μοτό) (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=53)
-   -   HONDA SUPRA ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=38611)

PITS 18-02-2013 01:09

HONDA SUPRA ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ
 
10 Συνημμένο(α)
Θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας το νεο μου χομπι: την ανακατασκευη του παπιου μου ολα αρχισαν τον δεκεμβρη που μας περασε και ενα απογευμα που ενα πρεζονι μου το βουταει μπροστα απο τα ματια μου. ευτυχως που δεν ειχα μεσα βενζινη και του εμεινε λιγο πριν μπει στον καταυλισμο των γυφτων στα εξαμιλια εξω απο την κορινθο οπου θα γινοταν βιδες αφου το βρηκα χαρη στο φιλο Νικο που κι αυτος μαζι με μας ειχε παρει τους δρομους κι εψαχνε, πια δε μου εκανε καρδια να το βλεπω... λιγες μερες μετα παρθηκε η αποφαση: θα το ταραξω στη μετατροπη αυτο θα αλλαξει και εγω θα μαθω πανω του, ετσι το ταξιδι της πατεντας ξεκιναει:ye32: και βλεπουμε, μιας και προσωπικα δεν εχω ιδεα για μαστορεμετα παρα μονο φιλους που με συμεριζονται και με βοηθανε στις τρελες ιδεες που κατεβαζει η γκλαβα μας και το ιντερνετ, σημασια εχει πως το διασκεδαζουμε πολυ ,παμε λοιπον...........

GEO_K 18-02-2013 01:11

Απάντηση: HONDA SUPRA ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ
 
:re27:

siraxanz 18-02-2013 09:53

Απάντηση: HONDA SUPRA ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ
 
Μπράβο Μαρίνο, ωραίο ποστ!

PITS 19-02-2013 17:25

Απάντηση: HONDA SUPRA ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ
 
10 Συνημμένο(α)
ευχαριστω χαρη αυτη η μετατροπη με εχει συνεπαρει εδω το δευτερο μερος
δυστυχως δεν ξερω να τις βαλω σε μεγαλυτερο μεγεθος
συνεχιζουμε γιατι αρχιζει η συναρμολογηση και το παπακι θα δειξει :)
στην τελευταια αποκλειστικη απο τα υπογεια του Μοναχου φωτο ενα BMW GS 1250 ADVENTURE η μηχανη ειναι προπαραγωγης και ο προτζεκτ μανατζερ μου εξομολογηθηκε οτι δεν ειναι τιποτα αλλο παρα στροφη των γερμανων στην αξιοπιστια :ha16::ha16::ha16:

jtnakos 19-02-2013 17:35

Απάντηση: HONDA SUPRA ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ
 
Ειμαι περιεργος να δω τι θα βγει...Παντως ΜΠΡΑΒΟ που πιανουν τα χερια σου και αφου ασχολεισαι τοσο μαλων σε ευχαρστει...:re25::re25::re25:

MARK 19-02-2013 18:09

Απάντηση: HONDA SUPRA ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ
 
Ωραιός
:ye02:

PITS 16-03-2013 00:26

Απάντηση: HONDA SUPRA ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ
 
1 Συνημμένο(α)
Επεσε αρκετο κοψε ραψε και τελικα φτασαμε εδω:ye33:

white angel 16-03-2013 01:19

Απάντηση: HONDA SUPRA ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ
 
:ye02::ye02:

Capitain 16-03-2013 01:19

Απάντηση: HONDA SUPRA ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από PITS ( 864460)
Επεσε αρκετο κοψε ραψε και τελικα φτασαμε εδω:ye33:

Μηπως παθεις καμμια μονιμη ζημια στα οικογενειακα σου κειμηλια με την σελα σε τετοια κλιση? εγω δεν θα φρεναρα αποτομα στη θεση σου... :ye33:

Παντως πολυ ´κακό το γκατζετακι σου, και ειμαι σιγουρος οτι θα περασες ευχαριστες ωρες απανω του....:re25:

PITS 16-03-2013 01:26

Απάντηση: HONDA SUPRA ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ
 
μπαααα υπαρχουν ελατηρια (στη σελα:)) και ισιωνει με το βαρος εχει πεσει μελετη για τα αμελετητα


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:23.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!