GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Φροντίδα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Πού θα βρω αλουμίνιο για μια πατέντα ??? (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=45292)

chrmakry 26-12-2013 16:55

Πού θα βρω αλουμίνιο για μια πατέντα ???
 
καλησπέρα - χρόνια πολλά,

γνωρίζει κάποιος που μπορώ να βρω στην Αττική (για κάποια πατέντα που θα κάνω στην μηχανή):

- φύλλο αλουμινίου πάχους λίγων χιλιοστών (κατά προτίμηση σε μαύρο)
- εργαστήριο όπου θα το κόψω με ακρίβεια σε κάποια σχήματα με βάση πατρόν που έχω ετοιμάσει

ευχαριστώ εκ των προτέρων!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 26-12-2013 20:39

Απάντηση: Πού θα βρω αλουμίνιο για μια πατέντα ???
 
Έχεις pm ... ;)

Vag 26-12-2013 21:05

Απάντηση: Πού θα βρω αλουμίνιο για μια πατέντα ???
 
Δε μου το ζμπρωχνεις και μενα το πμ γιατι ενδαφερομαι; αν δεν θες με ποστδηλαδη

PanLampro 27-12-2013 20:41

Απάντηση: Πού θα βρω αλουμίνιο για μια πατέντα ???
 
VETA, στο Μενίδι. Τηλ. 2102400060
(κάπου δεξια ανεβαινοντας τη Λ. Καραμανλή, σ' ενα στενό).
Υλικά και επεξεργασία. Συμβουλεύουν και αν χρειαζεται επεμβαίνουν στο σχεδιο σου .
Εχω να πάω κατι χρονια αλλα ήταν πολύ καλοι και γρηγοροι...

xenos 27-12-2013 23:48

Απάντηση: Πού θα βρω αλουμίνιο για μια πατέντα ???
 
στο Περιστέρι πισω απο τον Σκλαβενιτη του Κηφισου,υπάρχει ενα εργοστάσιο σε κάποιο στενό που πας κ σου κόβει στα μέτρα που θες κ στο πάχος που θες.

Μιχάλης 1988 28-12-2013 00:34

Απάντηση: Πού θα βρω αλουμίνιο για μια πατέντα ???
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από xenos ( 986392)
στο Περιστέρι πισω απο τον Σκλαβενιτη του Κηφισου,υπάρχει ενα εργοστάσιο σε κάποιο στενό που πας κ σου κόβει στα μέτρα που θες κ στο πάχος που θες.

Δατσέρης λέγεται, οποιος πάει θα πει ότι είναι απο μένα(Μιχάλης Δεληγιαννιδης), καλες τιμές, έχουν lazer και κάνουν παπαδες!:ye02:

Μιχάλης 1988 28-12-2013 00:37

Απάντηση: Πού θα βρω αλουμίνιο για μια πατέντα ???
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από PanLampro ( 986339)
VETA, στο Μενίδι. Τηλ. 2102400060
(κάπου δεξια ανεβαινοντας τη Λ. Καραμανλή, σ' ενα στενό).
Υλικά και επεξεργασία. Συμβουλεύουν και αν χρειαζεται επεμβαίνουν στο σχεδιο σου .
Εχω να πάω κατι χρονια αλλα ήταν πολύ καλοι και γρηγοροι...

έχω πάει κανα δυο φορες,τιμες λίγο τσιμπιμένες, καλη δουλεια αλλα επειδη είναι μεγαλο μαγαζι δεν βρίσκεις εύκολα ακρη.

gptjet 28-12-2013 14:11

Απάντηση: Πού θα βρω αλουμίνιο για μια πατέντα ???
 
καλημερα χρονια πολλα!!! εγω για τις βαλιτσες μου και για τις μπαγκαζιερες μου αγοραζω απο νεα ιωνια στην οδο εργασιας 1... δεν θυμαμαι φιρμα (και δεν θα την ανεφερα) πωληση με το κιλο, διαστασεις οτι θελεις, εχει και πλαστικα και πλεξιγλας... εγω αγοραζω ανοδιωμενο ακριβοτερο αλλα με πιο καλες ιδιοτητες και βαφεται ευκολα χωρις προεργασια

Papadopaidi 28-12-2013 21:19

Απάντηση: Πού θα βρω αλουμίνιο για μια πατέντα ???
 
Μ'αρέσει που σας βλέπω ορεξάτους. :)

Μιχάλης 1988 28-12-2013 22:23

Απάντηση: Πού θα βρω αλουμίνιο για μια πατέντα ???
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gptjet ( 986488)
καλημερα χρονια πολλα!!! εγω για τις βαλιτσες μου και για τις μπαγκαζιερες μου αγοραζω απο νεα ιωνια στην οδο εργασιας 1... δεν θυμαμαι φιρμα (και δεν θα την ανεφερα) πωληση με το κιλο, διαστασεις οτι θελεις, εχει και πλαστικα και πλεξιγλας... εγω αγοραζω ανοδιωμενο ακριβοτερο αλλα με πιο καλες ιδιοτητες και βαφεται ευκολα χωρις προεργασια

Εσύ ψωνίζεις απο τον μανουσαριδη, πολυ καλές τιμες, οχι τόσο ξακουστος για στρατζοδουλειες, αλλα εχει απίστευτη ποικιλία όσο αναφορά, διαφορα περίεργα προφίλ αλουμινίου!


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:33.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!