GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Άλλες εταιρίες (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=13906)

taksidiotis 17-09-2010 05:00

Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Η Honda ανακοίνωσε την παρουσίαση 8 νέων μοντέλων στην EICMA του Μιλάνο!
Σε πρόσφατη ανακοίνωσή της η Honda μας ενημέρωσε για την παρουσίαση των νέων μοντέλων της για το 2011.
-Στις 6 Οκτωβρίου στην Intermot της Κολωνίας θα παρουσιαστούν οι νέες χρωματικές επιλογές για τα ήδη υπάρχοντα μοντέλα που θα συνεχίσουν για το 2011, ενώ,
-Στις 2 Νοεμβρίου στην Eicma στο Μιλάνο θα παρουσιαστούν 8 νέα μοντέλα
Δυστυχώς δεν έχει γίνει αναφορά στο ποια είναι τα μοντέλα που θα παρουσιαστούν, όμως φήμες λένε για νέο Honda VFR 1200F σε έκδοση Touring και Honda Varadero 1200 (με τον V-4 κινητήρα). Θεωρείται αμφίβολη παρουσίαση νέων supersport μοντέλων, ενώ δική μας εκτίμηση είναι ότι θα έπρεπε να δούμε Honda PCX 250 ή/και κάποιοα άλλα μοντέλα με στόχο την οικονομική και πρακτική χρήση στο περιβάλλον της πόλης.
Αναμφίβολα όλοι περιμένουμε με αγωνία το τι θα μας δείξει ο μεγαλύτερος κατασκευαστής μοτοσικλετών στον κόσμο
Πηγή:Honda - 8 ??? ??????? ?????? ??? ?? ??????! | Mrbike.gr - Ολα τα νέα για τη μοτοσικλέτα, με ένα μόνο click!

δώσε Africa στον λαό που να αξίζει και θα σε ακολουθήσω.

commander 17-09-2010 07:26

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Για να δουμε τι θα δουμε !!!!!!!!

taksidiotis 17-09-2010 07:34

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
θελω africaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:sm7:

bill 800gs 17-09-2010 08:11

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από taksidiotis ( 213454)
Η Honda ανακοίνωσε την παρουσίαση 8 νέων μοντέλων στην EICMA του Μιλάνο!
Honda Varadero 1200 (με τον V-4 κινητήρα).

Ωχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θα παρουν φωτια τα πληκτρολογια :D:D:p
Αντε καλο μας κουραγιο GS vs :rolleyes::rolleyes:

taksidiotis 17-09-2010 09:55

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
δε λες τιποτα:sm7:

ωστοσο εχω την απορια να δω αυτον τον v4 πανω σε μια on/off?και γιατι λεω οτι θελω να τον δω???για το βαρος της,πως θα καταφερουν να ειναι εως και 260 κιλα ας πουμε το βαρος της με ενα μεγαλο ντεποζιτο καυσιμου κι οχι με κανενα 20αλιτρο.

GeorgeP 17-09-2010 10:09

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από taksidiotis ( 213549)
δε λες τιποτα:sm7:

ωστοσο εχω την απορια να δω αυτον τον v4 πανω σε μια on/off?και γιατι λεω οτι θελω να τον δω???για το βαρος της,πως θα καταφερουν να ειναι εως και 260 κιλα ας πουμε το βαρος της με ενα μεγαλο ντεποζιτο καυσιμου κι οχι με κανενα 20αλιτρο.

Γιαυτο δεν προκειται να δεις V4 σε ον/οφφ!!!

taksidiotis 17-09-2010 13:23

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP ( 213560)
Γιαυτο δεν προκειται να δεις V4 σε ον/οφφ!!!

τιποτα δεν αποκλειεται ομως...

KRASOPATERAS 17-09-2010 15:37

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
ΑΑΑΑΑ τώρα μάλιστα….

Θα χαλάσουν τον κόσμο τα νέα μοντέλα…

Έμαθα ότι θα βάλουν σε όλα ανάγλυφα γράμματα είναι αλήθεια ??

:sm7:

gsmaniac 17-09-2010 15:49

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από taksidiotis ( 213665)
τιποτα δεν αποκλειεται ομως...

αυτο αποκλειεται........δεν την ενδιαφερει την χοντα η κατηγορια;)
οσο υπαρχει η bmw.....θα την κοιτανε απο μακρια,χωρις να ενοχλουν:)

MARK 17-09-2010 16:44

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Είδωμεν.......;)

manosamos 17-09-2010 17:44

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από KRASOPATERAS ( 213749)
ΑΑΑΑΑ τώρα μάλιστα….

Θα χαλάσουν τον κόσμο τα νέα μοντέλα…

Έμαθα ότι θα βάλουν σε όλα ανάγλυφα γράμματα είναι αλήθεια ??

:sm7:

Αναγλυφα εχει τωρα.
το επομενο θα εχει τρισδιαστατα 3D:sm7:

allen 17-09-2010 22:40

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
8 μοντελα :rolleyes: ενα μοντελο v4 (varadero) και 7 καινουρια παπια:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

manosamos 17-09-2010 22:54

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από allen ( 213984)
8 μοντελα :rolleyes: ενα μοντελο v4 (varadero) και 7 καινουρια παπια:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

Tα 7 παπια θα τα δεις σιγουρα.
Το V4 στο Βαραντερο,οχι................

taksidiotis 17-09-2010 23:52

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
ωστοσο φανταζεστε να δουμε ενα on/off που να τα σπαει???δεν ξερω ομως πιστευω οτι θα δουμε κατι αξιολογο.

crazy artist 18-09-2010 22:51

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Μακάρι να βγει κάτι καλό φέτος, αν και πιστεύω ότι αυτό που όλοι περιμένουν να φέρει η HONDA (νέο Africa Twin), θα βγει, τελικά ,απ την APRILIA (TUAREG 750)!!! (α! να μη ξεχάσω και την πολυαναμενόμενη triumph αν και τη βλέπω στα 12.000)

taksidiotis 19-09-2010 18:08

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από crazy artist ( 214316)
Μακάρι να βγει κάτι καλό φέτος, αν και πιστεύω ότι αυτό που όλοι περιμένουν να φέρει η HONDA (νέο Africa Twin), θα βγει, τελικά ,απ την APRILIA (TUAREG 750)!!! (α! να μη ξεχάσω και την πολυαναμενόμενη triumph αν και τη βλέπω στα 12.000)

aprilia?μπα δε θα παρω.
νεο africa twin?ναι,αν ειναι ωραιο και με διαφορικο οπως επισης και με δυνατο μοτερ.
triumph?εδω αλλοι πληρωνουν το gs 800 11000 αδειο τελειως και ειναι και ευχαριστημενοι στα 12 που θα κανει φισκα το triumph θα κολλησουμε?

napgeo 21-09-2010 13:21

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Άντε να δούμε και κάνα μοντελάκι της προκοπής.
Χωρίς να σπάνε τα διαφορικά, να μην παίρνουν μπρός όταν έχει έντονη ηλιοφάνεια, να μην μπαίνουν νερά στα όργανα κλπ.
Μεγαλύτερος και καλύτερος κατασκευαστής ΜΟΤΟ στον Πλανήτη το έμαθε καλά το μάθημα........................

CPretenteriS 21-09-2010 13:28

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από napgeo ( 215604)
Άντε να δούμε και κάνα μοντελάκι της προκοπής.
Χωρίς να σπάνε τα διαφορικά, να μην παίρνουν μπρός όταν έχει έντονη ηλιοφάνεια, να μην μπαίνουν νερά στα όργανα κλπ.
Μεγαλύτερος και καλύτερος κατασκευαστής ΜΟΤΟ στον Πλανήτη το έμαθε καλά το μάθημα........................

Θυμάμαι το Νίκο προχθές στα Τρίκαλα.... που δεν μπορούσε να βάλει μπρος για μισή ώρα... :D;);)

napgeo 21-09-2010 13:47

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 215606)
Θυμάμαι το Νίκο προχθές στα Τρίκαλα.... που δεν μπορούσε να βάλει μπρος για μισή ώρα... :D;);)

Το Vara δεν φταίει σε τίποτα. Ο Νίκος είχε χάσει τα κλειδιά του και είχε κατασκευάσει κλειδί. Και εδώ ανημέρωτος????. Τι θα γίνει με σένα. Πήγαινε στις Καλημέρες σε παρακαλώ.............

Gemat 21-09-2010 14:12

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Ελπιζω ο αντικαταστατης του Varadero να ειναι μια αηδια και μιση και να μη μου αρεσει καθολου.....
...αλλιως θα με βαλει σε οικονομικους μπελαδες...

Παντως δεν ειναι καθολου πιθανο να παρουσιαστει το νεο μοντελο αυτο τον Νοεμβριο.

tsompanis 21-09-2010 14:30

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
εγώ πάλι επίζω να βγάλει καμιά άφρικα να τελειώνουμε!
όχι άλλο vara !!!!
δεν μπορώ...:sm7:

moby_gr 21-09-2010 15:42

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από tsompanis ( 215638)
εγώ πάλι επίζω να βγάλει καμιά άφρικα να τελειώνουμε!
όχι άλλο vara !!!!
δεν μπορώ...:sm7:


:sm8:

napgeo 21-09-2010 15:58

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Gemat ( 215631)
Ελπιζω ο αντικαταστατης του Varadero να ειναι μια αηδια και μιση και να μη μου αρεσει καθολου.....
...αλλιως θα με βαλει σε οικονομικους μπελαδες...

Παντως δεν ειναι καθολου πιθανο να παρουσιαστει το νεο μοντελο αυτο τον Νοεμβριο.


Ετοιμάσου για μπελάδες. Είναι θηρίο και πανέμορφο...

gsmaniac 21-09-2010 16:57

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
εγω ευχομαι να βγαλει μια on-off,που θα ειναι ανταξια του ονοματος της honda......:)

GregoryA 21-09-2010 17:56

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac ( 215711)
εγω ευχομαι να βγαλει μια on-off,που θα ειναι ανταξια του ονοματος της honda......:)

Θα παρουσιάσει το VFR1200T τον αντικαταστάτη της Paneuropean και του χρόνου το VFR1200X τον αντικαταστάτη της varadero.Ετσι λένε τουλάχιστον τα ξενα δημοσιεύματα!! Ειδομεν!!! Κανα χρόνο δηλαδή θα είστε εντάξει, γιατι μετά...μαυρα τα γραμμένα σας!!! :p

bill 800gs 21-09-2010 19:38

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Aν ακολουθησει την τακτικη των τελευταιων ετων (transalp 700, cbf 1000) τα εχουμε ''γραμμενα'' απο τωρα :D:p

manosamos 21-09-2010 19:42

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από GregoryA ( 215739)
Θα παρουσιάσει το VFR1200T τον αντικαταστάτη της Paneuropean και του χρόνου το VFR1200X τον αντικαταστάτη της varadero.Ετσι λένε τουλάχιστον τα ξενα δημοσιεύματα!! Ειδομεν!!! Κανα χρόνο δηλαδή θα είστε εντάξει, γιατι μετά...μαυρα τα γραμμένα σας!!! :p

Δηλαδη το νεο Βαραντερο θα ειναι VFR 1200 με μορφη...ακριδας?

ntinopoulos 21-09-2010 19:56

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από manosamos ( 215770)
Δηλαδη το νεο Βαραντερο θα ειναι VFR 1200 με μορφη...ακριδας?

με μορφη...φωκιας!:rolleyes:

manosamos 21-09-2010 20:16

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos ( 215775)
με μορφη...φωκιας!:rolleyes:

Φωκιας ειναι τωρα:rolleyes:;)

saitman 21-09-2010 20:23

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από KRASOPATERAS ( 213749)
ΑΑΑΑΑ τώρα μάλιστα….

Θα χαλάσουν τον κόσμο τα νέα μοντέλα…

Έμαθα ότι θα βάλουν σε όλα ανάγλυφα γράμματα είναι αλήθεια ??

:sm7:

:sm7::sm7::sm7::sm7:

saitman 21-09-2010 20:24

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από GregoryA ( 215739)
Θα παρουσιάσει το VFR1200T τον αντικαταστάτη της Paneuropean και του χρόνου το VFR1200X τον αντικαταστάτη της varadero.Ετσι λένε τουλάχιστον τα ξενα δημοσιεύματα!! Ειδομεν!!! Κανα χρόνο δηλαδή θα είστε εντάξει, γιατι μετά...μαυρα τα γραμμένα σας!!! :p

αυτον πρεπει να τον διαγραψουμε!!:sm7::sm7:

gsmaniac 21-09-2010 20:33

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από GregoryA ( 215739)
Θα παρουσιάσει το VFR1200T τον αντικαταστάτη της Paneuropean και του χρόνου το VFR1200X τον αντικαταστάτη της varadero.Ετσι λένε τουλάχιστον τα ξενα δημοσιεύματα!! Ειδομεν!!! Κανα χρόνο δηλαδή θα είστε εντάξει, γιατι μετά...μαυρα τα γραμμένα σας!!! :p

εγω γραφω με μωβ(λογω επαγγελματος)......:p:p

gripis 22-09-2010 19:41

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac ( 215801)
εγω γραφω με μωβ(λογω επαγγελματος)......:p:p

:sm7::sm7::sm7::sm7:

GregoryA 22-09-2010 21:21

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από GregoryA ( 215739)
Θα παρουσιάσει το VFR1200T τον αντικαταστάτη της Paneuropean και του χρόνου το VFR1200X τον αντικαταστάτη της varadero.Ετσι λένε τουλάχιστον τα ξενα δημοσιεύματα!! Ειδομεν!!! Κανα χρόνο δηλαδή θα είστε εντάξει, γιατι μετά...μαυρα τα γραμμένα σας!!! :p

Οι φήμες οργιάζουν, η big H επιτίθεται!!!!!!:p
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από manosamos ( 215770)
Δηλαδη το νεο Βαραντερο θα ειναι VFR 1200 με μορφη...ακριδας?

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos ( 215775)
με μορφη...φωκιας!:rolleyes:

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από manosamos ( 215782)
Φωκιας ειναι τωρα:rolleyes:;)

Μην βιαζόσαστε να βγάλετε συμπεράσματα, verba volant, scripta manent !!:p
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από saitman ( 215794)
αυτον πρεπει να τον διαγραψουμε!!:sm7::sm7:

Προσεχε μην διαγράψεις τιποτα άλλο τα μάτια σου πολεμώ να ανοίξω!!:p

manosamos 22-09-2010 21:30

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από GregoryA ( 216534)
Οι φήμες οργιάζουν, η big H επιτίθεται!!!!!!:p





Μην βιαζόσαστε να βγάλετε συμπεράσματα, verba volant, scripta manent !!:p

Προσεχε μην διαγράψεις τιποτα άλλο τα μάτια σου πολεμώ να ανοίξω!!:p

Ρε Γρηγορη μην γραφεις Λατινικα,δεν μου το μεταφραζει το Βαβελφις................:rolleyes::cool:

nikos-x 24-09-2010 21:41

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 215606)
Θυμάμαι το Νίκο προχθές στα Τρίκαλα.... που δεν μπορούσε να βάλει μπρος για μισή ώρα... :D;);)


Μαύρο φίδι που σ' έφαγε . . . Αααχχχ και να σε πετύχω από κοντάάά . . . Αααχχ: :sm7:


Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από napgeo ( 215618)
Το Vara δεν φταίει σε τίποτα. Ο Νίκος είχε χάσει τα κλειδιά του και είχε κατασκευάσει κλειδί. Και εδώ ανημέρωτος????. Τι θα γίνει με σένα. Πήγαινε στις Καλημέρες σε παρακαλώ.............


Νάπο, χίλια ευχαριστώ . . . Δεν τους προλαβαίνω :sm7:

napgeo 24-09-2010 21:54

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από nikos-x ( 217756)
Μαύρο φίδι που σ' έφαγε . . . Αααχχχ και να σε πετύχω από κοντάάά . . . Αααχχ: :sm7:



Νάπο, χίλια ευχαριστώ . . . Δεν τους προλαβαίνω :sm7:


Νίκο μου Καλησπέρα.. Τι να προλάβεις εσύ. Εδώ δεν τους προλαβαίνω εγώ. Το μόνο που βρήκαν να μας πούν είναι για το κλειδί. Εντάξει το έχασες??? η Honda φταίει..Λάθος μεγάλο και σοβαρό πρόβλημα... Θα το αναφέρουμε στην εταιρεία και κάτι θα σκεφτούν οι Άνθρωποι,
Αλά bmw1200 να πηγαίνει κόντρα με Ηonda 680 και ήταν μισό μέτρο μπροστά (μεγάλο επίτευγμα).. Τώρα το Νοέμβριο που έρχωνται τα νέα μοντέλα να τους δώ που θα κρυφτούν................Καλό βράδυ να έχεις.

italos 25-09-2010 12:53

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από napgeo ( 217762)
Νίκο μου Καλησπέρα.. Τι να προλάβεις εσύ. Εδώ δεν τους προλαβαίνω εγώ. Το μόνο που βρήκαν να μας πούν είναι για το κλειδί. Εντάξει το έχασες??? η Honda φταίει..Λάθος μεγάλο και σοβαρό πρόβλημα... Θα το αναφέρουμε στην εταιρεία και κάτι θα σκεφτούν οι Άνθρωποι,
Αλά bmw1200 να πηγαίνει κόντρα με Ηonda 680 και ήταν μισό μέτρο μπροστά (μεγάλο επίτευγμα).. Τώρα το Νοέμβριο που έρχωνται τα νέα μοντέλα να τους δώ που θα κρυφτούν................Καλό βράδυ να έχεις.

Ναpo όχι μόνο για σένα αλλά και για τα υπόλοιπα παιδιά....!!

Έχω ξαναπεί προσωπικά ότι κάθε τι καινούργιο σε οιποιαδήποτε κατηγορία κάνει πολύ μεγάλο καλό...γτ δίνει σε όλους εμάς το αγοραστικό κοινό περισσότερες επιλογές!!!

Θα πώ όμως κάτι πολύ σημαντικό που απορώ γτ δεν το έχουνε καταλάβει ακόμα εκεί στα βάθη της Ασίας...ενώ οι ευρωπαίοι πάνε μίλια μπροστά!!!


Όταν θα βγεί ένα μηχανάκι ο καένας έχει τα στάνταρ του.....Για μένα το πιο σημαντικό είναι ο έρωτας...να βγάλει ένα μηχανάκι η honda που να μην υπάρχει άλλο σχεδιαστικά...δεν μου λέει τπτ να βγάλει ένα με 150 άλογα ....τι να το κάνω????με τα 20 που δώσαμε πολλοί για το gs παίρναμε την πιο γρήγορη μοτοσυκλέτα παραγωγής που υπάρχει ......δεν είναι αυτό το point όμως!!!!

Το σχεδιασμό που έχει αυτή την στιγμή to GS προσοχή και κυκλοφορεί απο το 2004' δεν το έχει καμμία μοτοσυκλέτα στη κατηγορία της ενώ έχουμε φτάσει το 2010΄.....................

Είναι κάτι που ξεχωρίζει και το κάνει διαφορετικό και ερωτεύσιμο......

Ενώ όλες οι άλλες είναι σχεδόν ίδιες.....βάλτε δίπλα δίπλα......V-strom1000'-Varadero-KLV-KTM(αν και όχι τόσο όσο οι άλλες)-Capponord.....όλα πανομοιότυπα λές και αλλάζει μόνο το σηματάκι.....και βάλε δίπλα τους μετά ένα GS και τώρα το Multi(αν κα ιδεν είναι στη κατηγορία) να δείς την σχεδιαστική διαφορά που κάνει το κάτι παραπάνω!!!!

Αυτό είναι το θέμα να βγεί κάτι καινούργιο ....σχεδιαστικό unique....και πανέμορφο....και απο εκεί κ μετά...να ξεκινήσουμε να δούμε τα φρένα του---τα γκάζια του-την αυτονομία του---την τιμή του---την αξιοπιστία....!!!!

Αν το μηχανάκι δεν είναι όμορφο....δεν κάνεις καν τον κόπο να κάτσεις να τα ψάξεις αυτά....όποιοι το κάνουνε είναι για να γράφουν τις εκθέσεις....!!!


Και ναι μπορεί να ήτανε το GS δεν ξέρω μισή ρόδα μπροστά...να ου μιλήσω πιο πολύ με τα λόγια της πιάτσας....δεν ξέρω βέβαια αν είσαι της κόντρας κτλ κτλ αλλά επειδή πιο πιτσιρικάς έχω κάνει πολλές πολλές με πολλά μηχανάκια....να σου πώ την διαφορά.......Όταν θα είσαι με το GS με 200χ/ω και βροχή δικάβαλο και φορτωμένος στη autobahn(στην ελλάδα δεν πάς ούτε με 5:D:D:D:D) και θα μπορείς να συνομιλάς με το δικάβαλο σου...και η μηχανή να έχει άγκυρες στην άσφαλτο τότε έλα πές μου για το 680honda δεν ξέρω πιο λές...που θα ήταν!!!!


Ξεκολάτε .....αφού όλοι εσείς "κράζετε" το gs για το γκάζ του ότι είξναι αργό κτλ κτλ γτ δεν καβαλάτε τπτ buses όπως ο μάκης που τον είχα συναντήσει σε μια σουβλακοσυνάντηση και το πήγαινε το busa τεζα.....αυτό το παληκάρι να μου πεί για τα γκάζια του gs....γτ τον "ξενερώνει" θέλει άλογα..........εσείς όμως τι καβαλάτε και πόσο πιο γρήγορα πάτε απο τα gs??????μισή ρόδα????? μην κοροιδευόμαστε κ μην ψάχνουμε να βγάλουμε απο τη μυγα ξύγκι!!!!!!






Το είχα πεί και σε ποιο παλιό ποστ......απο τη honda απαιτώ κάτι καινούργιο...καινοτόμο....πανέμορφο σχεδιαστικά ....και τπτ λιγότερο...και τότε θα δείς πόσοι θα σκεφτούνε να αλλάξουνε εταιρεία.....ΩΣ ΤΟΤΕ GS (στη κατηγορία του) και ξερό ψωμί φιλαράκι!!!

italos 25-09-2010 12:58

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
A και να σου πώ προχθές που καβλαντιζόμουνα στο δρόμο με έναν tdma τα σκίζαμε κτλ κτλ ....έλιωνε αυτόσ στη σούζα κ μ@λ@κίες....όταν σταματήσαμε μετά απο κάτι φανάρια....μου λέει το παλήκαρί ...τι μηχανάρα είναι αυτή ρε φίλε...που πάω με το πάπιο!!!!!!

Μην με κράξετε ότι λέω τπτ για το TDM.......αλλά πώς να το κάνουμε ρε φίλε....κάποια πράγματα πρέπει να αναγνωρίζοντα...και μέχρι κ τώρα όλες οι εταιρείες βλέπουν τα GS με τα κυάλια.....και οι αναβάτες; τους το ίδιο!!!!




ΑΑΑΑ και το πιο σημαντικό...."πάλι καλά" που η μηχανή είναι στα 19000ευροπουλα.....και εκεί που είναι κυκλοφορούνε πολλές....φαντάσου να ήτανε στα 12000-13000 χιλιάρικα.....όλοι σχεδόν μα όλοι θα την είχανε αγοράσει και δεν θα βγάζανε κ άχνα....

Η αλήθεια πονάει μερικές φορές αλλά έτσι είναι!!!:sm7::sm7::sm7:

taksidiotis 25-09-2010 21:02

Απάντηση: Honda 8 νέα μοντέλα έρχονται
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από italos ( 218019)

Το σχεδιασμό που έχει αυτή την στιγμή to GS προσοχή και κυκλοφορεί απο το 2004' δεν το έχει καμμία μοτοσυκλέτα στη κατηγορία της ενώ έχουμε φτάσει το 2010΄.....................

Είναι κάτι που ξεχωρίζει και το κάνει διαφορετικό και ερωτεύσιμο......

Ενώ όλες οι άλλες είναι σχεδόν ίδιες.....βάλτε δίπλα δίπλα......V-strom1000'-Varadero-KLV-KTM(αν και όχι τόσο όσο οι άλλες)-Capponord.....όλα πανομοιότυπα λές και αλλάζει μόνο το σηματάκι.....και βάλε δίπλα τους μετά ένα GS και τώρα το Multi(αν κα ιδεν είναι στη κατηγορία) να δείς την σχεδιαστική διαφορά που κάνει το κάτι παραπάνω!!!!

σε αυτο συμφωνω απολυτως...μπορει και το gs να ειναι 04 κατασκευη ομως σαν σχεδιασμο δεν πιανεται.
οι αλλες φαινοντε παλιατζουρες διπλα της,κακα τα ψεμματα.


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:05.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!