GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Τεχνικά θέματα διάφορα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=25)
-   -   ΟΛΟΚΑΊΝΟΥΡΓΙΑ GRIPS (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=11135)

egine1 04-05-2010 17:53

ΟΛΟΚΑΊΝΟΥΡΓΙΑ GRIPS
 
Καλησπέρα σε όλους... ήθελα να το αναφέρω γιατί είναι προς τιμή τους
Διάβασα πριν λίγες μέρες ότι τα grips αλλάζονται μέσα στην εγγύησή...και λέω μα
@@@ια γιατί η εγγύησή μου είχε λήξει πριν 2 μέρες...
λέω κάτσε να πάρω ένα τηλ. στον γέρακα μήπως γίνει τίποτα.. όταν μίλησα τους εξήγησα και μου είπαν να στείλω μια φωτοτυπία την άδεια για να στείλουν mail στην γερμάνια μήπως και μου τα καλύψουν..και έτσι έγινε η απάντησή ήταν θετική. πήγα λιπών σήμερα και τα άλλαξα παρόλο που ήμουν εκτός εγγύησης και πλήρωσα μόνο τα εργατικά (25 euro) πολλά μου φαίνονται αλλά χαλάλι γλίτωσα 150 που κάνουν τα grips μου φαίνεται...

Albatros 04-05-2010 18:07

Απάντηση: ΟΛΟΚΑΊΝΟΥΡΓΙΑ GRIPS
 
Στην εγγύηση είναι και η εργασία,βλέπεις οι Γερμανοί σου κάνανε τη χάρη,αλλά οι Έλληνες όχι.
:hmmm:

mrdaellis 04-05-2010 18:18

Απάντηση: ΟΛΟΚΑΊΝΟΥΡΓΙΑ GRIPS
 
Καλοοοοοο!!!!! και ηθελα να παρω τηλ σημερα να ρωτησω αν καλυπτεται απο την εγγυηση!! Γιατι μου εχει λιωσει μονο το αριστερο!!!!:hmmm: αλλο και αυτο!;)

gsmaniac 04-05-2010 18:22

Απάντηση: ΟΛΟΚΑΊΝΟΥΡΓΙΑ GRIPS
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από egine1 ( 156662)
Καλησπέρα σε όλους... ήθελα να το αναφέρω γιατί είναι προς τιμή τους
Διάβασα πριν λίγες μέρες ότι τα grips αλλάζονται μέσα στην εγγύησή...και λέω μα
@@@ια γιατί η εγγύησή μου είχε λήξει πριν 2 μέρες...
λέω κάτσε να πάρω ένα τηλ. στον γέρακα μήπως γίνει τίποτα.. όταν μίλησα τους εξήγησα και μου είπαν να στείλω μια φωτοτυπία την άδεια για να στείλουν mail στην γερμάνια μήπως και μου τα καλύψουν..και έτσι έγινε η απάντησή ήταν θετική. πήγα λιπών σήμερα και τα άλλαξα παρόλο που ήμουν εκτός εγγύησης και πλήρωσα μόνο τα εργατικά (25 euro) πολλά μου φαίνονται αλλά χαλάλι γλίτωσα 150 που κάνουν τα grips μου φαίνεται...

καλο ακουγεται το ολο θεμα,γλυτωσες αρκετα γιουρο.......;);)

egine1 04-05-2010 18:51

Απάντηση: ΟΛΟΚΑΊΝΟΥΡΓΙΑ GRIPS
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Albatros ( 156667)
Στην εγγύηση είναι και η εργασία,βλέπεις οι Γερμανοί σου κάνανε τη χάρη,αλλά οι Έλληνες όχι.
:hmmm:

ναι όμως όπως είπα και πριν έχω βγει από την εγγύηση... γιαυτό μάλλον χρέωσαν την εργασία και το ανταλλακτικό όχι...

gsmaniac 04-05-2010 18:53

Απάντηση: ΟΛΟΚΑΊΝΟΥΡΓΙΑ GRIPS
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από egine1 ( 156679)
ναι όμως όπως είπα και πριν έχω βγει από την εγγύηση... γιαυτό μάλλον χρέωσαν την εργασία και το ανταλλακτικό όχι...

καλα τα λες.............;););)

1200GS 04-05-2010 20:47

Απάντηση: ΟΛΟΚΑΊΝΟΥΡΓΙΑ GRIPS
 
Σου ειχαν αλοιωθει ή δεν σου δουλευαν τα θερμαινομενα?

Γιατι εγω οσες φορες και αν ρωτησα μου ειπαν οτι δεν τα καλυπτουν στην εγγυηση και πρεπει α τα πληρωσω 170 ευρω περιπου γιατι παει μαζι με τι ςαντιστασεις των θερμαινομενων!!!!ΝεύραΝεύραΝεύρα

egine1 04-05-2010 21:25

Απάντηση: ΟΛΟΚΑΊΝΟΥΡΓΙΑ GRIPS
 
είχαν αλλοιωθεί... κάποια στιγμή είχε αλλάξει η εγγύηση και μάλλον τώρα το επαναφέρουν...τη να σου πω δεν ξέρω..

taksidiotis 04-05-2010 21:35

Απάντηση: ΟΛΟΚΑΊΝΟΥΡΓΙΑ GRIPS
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Albatros ( 156667)
Στην εγγύηση είναι και η εργασία,βλέπεις οι Γερμανοί σου κάνανε τη χάρη,αλλά οι Έλληνες όχι.
:hmmm:

ακριβως,εχουν την τιμη να ειναι Γερμανοι κι οχι Ελληναρες με οτι συνεπαγεται μεσα σε αυτο:mad:

kostas850gs 07-05-2010 12:52

Απάντηση: ΟΛΟΚΑΊΝΟΥΡΓΙΑ GRIPS
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από taksidiotis ( 156768)
ακριβως,εχουν την τιμη να ειναι Γερμανοι κι οχι Ελληναρες με οτι συνεπαγεται μεσα σε αυτο:mad:



Mην τα βαζεις συνεχεια με τους Ελληνες .
Οι ΓΕΡΜΑΝΟΙ δεν τα περναγανε τοσα χρονια εγγυηση και μετα απο συνεχεις πιεσεις της εδω ΒΜW, περνανε και σε αυτους που ειναι εκτος εγγυησης αλλα με λιγα χιλιομετρα το κοστος των ανταλλακτικων και μονο..


σε απογοητευσα λιγο ...
ΜΕ ΤΙΜΗ -ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 22:59.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!