GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Τι μας έτυχε (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=51)
-   -   Ατύχημα τον 11ο του 2011 (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=32932)

tsapte70 08-07-2012 09:55

Ατύχημα τον 11ο του 2011
 
Πολύ καλημέρα σας , πρίν από λίγο καιρό είχα ένα ατύχημα με το ADV μου
στην Εγνατία στην Θεσσαλονίκη , μπροστά από το πανεπιστήμιο Μακεδονία έκανε ο μπάρμπας επιτόπου αναστροφή και δεν μπόρεσα να τον αποφύγω και τον χτύπησα στον μεντεσέ της μπροστινής του πόρτας , εγώ και η κοπελιά κάτι αμιχές στα καλάμια και εγώ έναν μικρό πόνο στην βουβονίκη χώρα αλλά όλα ΟΚ έμεινα και δύο μέρες προληπτικά στο νοσοκομείο και όλα καλά , γιατί σας ζαλίζω με όλα αυτά ? γιατί το μπροστινό σύστημα του ADV καταστράφηκε , με την δικηγόρο μου καταφέραμε μετά από πάρα μα πάρα πολλές κουβέντες να το πάμε για ολική και μετά από 8 μήνες πήρα τα χρήματα μου , την μηχανή όμως την πήρε η ασφαλιστική και από ότι κατάλαβα θα την φτιάξει με πιο φτηνά ανταλλακτικά και ίσως κάποια να τα επισκευάσει (όπως ο μπροστινός τρόχος) , απλά ήθελα να σας ενημερώσω οτι ένα ΚΟΚΚΙΝΟ Adventure του 2009 με αριθμό πινακίδας ΝΜΥ 065 έίναι τρακαρισμένο άσχημα και ασφαληστική εταιρία είναι η EVIMA . Σας ευχαριστω που με ακούσατε και συγγνωμη αν σας ζάλισα πρωί πρωί . Να έχουμε όλοι όμορφα και ατρακάριστα χιλιόμετρα .

Arkas 08-07-2012 10:01

Πολύ καλή κίνηση Τέλη !
Αν θέλεις, γράψε και τον αριθμό πλαισίου !


Sent by Arkas via Tapatalk !

renos 08-07-2012 11:23

Απάντηση: Ατύχημα τον 11ο του 2011
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Arkas ( 720222)
Πολύ καλή κίνηση Τέλη !
Αν θέλεις, γράψε και τον αριθμό πλαισίου !


Sent by Arkas via Tapatalk !

Πολύ σωστά.Γιατί αυτοί θα δηλώσουν μια απώλεια πινακίδας και θα βγάλουν άλλη με 30Ε. Ίσως και Αθηναϊκή.Οπότε μετά άντε να βρεις άκρη.

MARK 08-07-2012 12:42

Απάντηση: Ατύχημα τον 11ο του 2011
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από tsapte70 ( 720218)
Πολύ καλημέρα σας , πρίν από λίγο καιρό είχα ένα ατύχημα με το ADV μου
στην Εγνατία στην Θεσσαλονίκη , μπροστά από το πανεπιστήμιο Μακεδονία έκανε ο μπάρμπας επιτόπου αναστροφή και δεν μπόρεσα να τον αποφύγω και τον χτύπησα στον μεντεσέ της μπροστινής του πόρτας , εγώ και η κοπελιά κάτι αμιχές στα καλάμια και εγώ έναν μικρό πόνο στην βουβονίκη χώρα αλλά όλα ΟΚ έμεινα και δύο μέρες προληπτικά στο νοσοκομείο και όλα καλά , γιατί σας ζαλίζω με όλα αυτά ? γιατί το μπροστινό σύστημα του ADV καταστράφηκε , με την δικηγόρο μου καταφέραμε μετά από πάρα μα πάρα πολλές κουβέντες να το πάμε για ολική και μετά από 8 μήνες πήρα τα χρήματα μου , την μηχανή όμως την πήρε η ασφαλιστική και από ότι κατάλαβα θα την φτιάξει με πιο φτηνά ανταλλακτικά και ίσως κάποια να τα επισκευάσει (όπως ο μπροστινός τρόχος) , απλά ήθελα να σας ενημερώσω οτι ένα ΚΟΚΚΙΝΟ Adventure του 2009 με αριθμό πινακίδας ΝΜΥ 065 έίναι τρακαρισμένο άσχημα και ασφαληστική εταιρία είναι η EVIMA . Σας ευχαριστω που με ακούσατε και συγγνωμη αν σας ζάλισα πρωί πρωί . Να έχουμε όλοι όμορφα και ατρακάριστα χιλιόμετρα .


:ye02:

vasorfa 08-07-2012 12:48

Απάντηση: Ατύχημα τον 11ο του 2011
 
φιλε μακαρι να ειχαν και άλλοιτο μυαλο σου!!


σε ευχαριστουμε!,

αν.....και....πολλα απο αυτα τα μοτορια...τα κόβουν για ανταλακτικα....κσι αμα λαχει....βρισκουν και τιμολογια......τα ματια σας 400:ye36:

paschalis 09-07-2012 07:21

Απάντηση: Ατύχημα τον 11ο του 2011
 
Μπραβο φιλε μου!!
ΕΕυχαριστουμε για την ενημερωση!!

asotosios 09-07-2012 09:31

Απάντηση: Ατύχημα τον 11ο του 2011
 
Πολυ καλα εκανες και μας ενημερωνεις...ειναι κριμα καποιος να παρει εν αγνοια του μια μηχανη τρακαρισμενη και ΙΣΩΣ κακος επισκευασμενη μιας και δεν νομιζω οτι η ασφαλιστικη θα κοπτεται και πολυ να την σενιαρει πριν την πουλησει...!!!

Ευχαριστουμε...

Aggelos-Syros 17-07-2012 13:38

Απάντηση: Ατύχημα τον 11ο του 2011
 
:ye02::ye02:

alex68 17-07-2012 14:02

Απάντηση: Ατύχημα τον 11ο του 2011
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από tsapte70 ( 720218)
Πολύ καλημέρα σας , πρίν από λίγο καιρό είχα ένα ατύχημα με το ADV μου
στην Εγνατία στην Θεσσαλονίκη , μπροστά από το πανεπιστήμιο Μακεδονία έκανε ο μπάρμπας επιτόπου αναστροφή και δεν μπόρεσα να τον αποφύγω και τον χτύπησα στον μεντεσέ της μπροστινής του πόρτας , εγώ και η κοπελιά κάτι αμιχές στα καλάμια και εγώ έναν μικρό πόνο στην βουβονίκη χώρα αλλά όλα ΟΚ έμεινα και δύο μέρες προληπτικά στο νοσοκομείο και όλα καλά , γιατί σας ζαλίζω με όλα αυτά ? γιατί το μπροστινό σύστημα του ADV καταστράφηκε , με την δικηγόρο μου καταφέραμε μετά από πάρα μα πάρα πολλές κουβέντες να το πάμε για ολική και μετά από 8 μήνες πήρα τα χρήματα μου , την μηχανή όμως την πήρε η ασφαλιστική και από ότι κατάλαβα θα την φτιάξει με πιο φτηνά ανταλλακτικά και ίσως κάποια να τα επισκευάσει (όπως ο μπροστινός τρόχος) , απλά ήθελα να σας ενημερώσω οτι ένα ΚΟΚΚΙΝΟ Adventure του 2009 με αριθμό πινακίδας ΝΜΥ 065 έίναι τρακαρισμένο άσχημα και ασφαληστική εταιρία είναι η EVIMA . Σας ευχαριστω που με ακούσατε και συγγνωμη αν σας ζάλισα πρωί πρωί . Να έχουμε όλοι όμορφα και ατρακάριστα χιλιόμετρα .


:ye36:

DoctorAbo 17-07-2012 15:29

Απάντηση: Ατύχημα τον 11ο του 2011
 
Τέλη είσαι σωστόοοοοςςςςς :ye02:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:13.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!