GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=58)
-   -   ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=9473)

LEADER 19-02-2010 03:25

ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ
 
..............................που εδω και 2 χρονια προσπαθω να παω επανω αλλα κατι χαλαει την τελευταια στιγμη.

Αφου την πρωτη φορα εφτασα μεχρι Πολωνια και γυρισα λογο οικογενειακου προβληματος που προεκυψε , την δευτερη δεν ξεκινησα
καν αν και ειχα κανονισει να παρω την αδεια μου, αλλα η μηχανη του φιλου απο Αθηνα που θα καναμε μαζι το ταξιδι,
ειχε κανει φτερα κατω απο το σπιτι του, και ετσι εκοβα βολτες εδω γυρω στην Ελλαδα.

Γι'αυτο λοιπον και το 2010 τον ΙΟΥΝΙΟ θα το επιχειρησω και παλι εστω και μονος αν δεν βρεθει καποιος απο το forum,η φιλος να μοιραστουμε τη χαρα του ταξιδιου,αλλα και τη συγκινηση να πατας το βορειοτερο σημειο της Ευρωπης και να κρατας στα χερια σου την Ελληνικη σημαια.


Ελπιζω να δω συμετοχη γι΄αυτο το υπεροχο ταξιδι, και να κανονιστουν
οι λεπτομεριες και το προγραμα του ταξιδιου τωρα που ειναι νωρις και εχουμε.....λιγο χρονο στη διαθεση μας.



ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

syan 19-02-2010 06:31

Απάντηση: ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ
 
Κώστα εύχομαι ολόψυχα φέτος το όνειρο να γίνει πραγματικότητα. ..Να το προσπαθήσεις με οποιοδήποτε τρόπο αν και η συμβουλή μου είναι με μιά κάποια παρεούλα που σίγουρα θα βρεθεί για το ταξίδι αυτό. Καλή προετοιμασία λοιπόν και σύντομα οι ευχές για το ξεπροβάδισμα!!

vtheo 19-02-2010 08:47

Απάντηση: ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ
 
Εύχομαι να πάνε όλα καλά και αυτό το καλοκαίρι να κάνεις αυτό το πολυπόθητο ταξίδι!

Για πόσες μέρες σκέφτεσαι?

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 19-02-2010 10:41

Απάντηση: ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ
 
Κώστα, σου ευχόμαστε φέτος να σου έρθουν όλα "δεξιά"

κ να μπορέσεις να πραγματοποιήσεις το όνειρό σου ....

Καλή τύχη ...(μιας κ αυτό, είναι το πρώτο που χρειάζεσαι .... ;))

konstantinos 19-02-2010 10:46

Απάντηση: ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ
 
ολα να σου ερθουν κατ ευχην και να βρεις συντροφια να απολαυσεται το ταξιδι

emix 19-02-2010 11:05

Απάντηση: ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από LEADER ( 127810)
..............................που εδω και 2 χρονια προσπαθω να παω επανω αλλα κατι χαλαει την τελευταια στιγμη.

Αφου την πρωτη φορα εφτασα μεχρι Πολωνια και γυρισα λογο οικογενειακου προβληματος που προεκυψε , την δευτερη δεν ξεκινησα
καν αν και ειχα κανονισει να παρω την αδεια μου, αλλα η μηχανη του φιλου απο Αθηνα που θα καναμε μαζι το ταξιδι,
ειχε κανει φτερα κατω απο το σπιτι του, και ετσι εκοβα βολτες εδω γυρω στην Ελλαδα.

Γι'αυτο λοιπον και το 2010 τον ΙΟΥΝΙΟ θα το επιχειρησω και παλι εστω και μονος αν δεν βρεθει καποιος απο το forum,η φιλος να μοιραστουμε τη χαρα του ταξιδιου,αλλα και τη συγκινηση να πατας το βορειοτερο σημειο της Ευρωπης και να κρατας στα χερια σου την Ελληνικη σημαια.

........


ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

Οπως βλεπετε φιλοι μου υπαρχουν και πιο "τρελοι" απο μενα!!!
:sm7:

Εγω πηγα μονος μου μεχρι το Γκετεμποργκ, ο φιλος μας ο LEADER θελει να παει μονος του μεχρι το Βορειο Ακρωτηρι.

Πλακα κανω φυσικα.

Σου ευχομαι να το πραγματοποιησεις το ονειρο σου φιλε μου. Το οτι δεν θα εχεις παρεα δεν ειναι δυνατον να σταθει εμποδιο στην επιθυμια σου.
Χαιρομαι πολυ που δεν κανεις πισω, ακομα και παρεα να μην εχεις.

MARK 19-02-2010 17:02

Απάντηση: ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ
 
Με το καλό...........................;)

skippybi 19-02-2010 17:22

Απάντηση: ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ
 
μακάρι το όνειρο να γίνει πραγματικότητα φίλε μου!!!:)

georgekostas 19-02-2010 17:33

Απάντηση: ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ
 
Με το καλό.

LEADER 20-02-2010 03:05

Απάντηση: ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ
 
Σας ευχαριστω ολους για τα καλα λογια και τη συμπαρασταση σας, και ελπιζω να βρεθει εστω και ενας φιλος η μελος του φορουμ και να συνταξιδεψουμε μαζι,αλωστε αυτος ειναι και λογος που εγραψα για το ταξιδι, οσο πιο νωρις τοσο το καλυτερο απο θεμα γνωριμιας-αποταμιευσης χρηματων-και προγραματισμου.


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:50.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!