GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Γενικά - Μοτοσυκλέτα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Μαυρισμένος προβολέας f800GS (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=22821)

J-P-HELLAS 11-10-2011 21:19

Απάντηση: Μαυρισμένος προβολέας f800GS
 
βαλε την παλια λαμπα αφου την εχεις και πηγαινε καπου αλλου και πες τους οτι καηκε η λαμπα και σου εχει μαυρισει τον καθρεφτη, να δεις τι θα σου πουνε και ετσι

geopoumid 11-10-2011 21:40

Απάντηση: Μαυρισμένος προβολέας f800GS
 
σωστος και αστους να τρεχουν παλια λαμπα επανω και κανε τον γερμανο.........

mAthosalas 11-10-2011 22:37

Απάντηση: Μαυρισμένος προβολέας f800GS
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από java ( 488543)
Είναι να μη σου τύχει τελικά!!!

ή αν σου τυχει να το τραβηξεις οσο εχεις τη διαθεση...πχ κανα ΙΝΚΑ θα το εριχνα το τηλεφωνακι...:cool:

java 10-11-2011 00:33

Απάντηση: Μαυρισμένος προβολέας f800GS
 
Εκτός από την Γενική Γραμματεία Καταναλωτή έστειλα email και στον Συνήγορο του Καταναλωτή. Σήμερα έλαβα από τον Συνήγορο μία επιστολή (κοινοποίηση σε 'μενα) που στείλανε στην BMW Hellas και τους ζητάνε έγγραφη απάντηση σε 10 ημέρες για το θέμα.
Είμαι πολύ περίεργος να δω που θα καταλήξει αυτή η ιστορία.

brasidas12 23-02-2012 14:43

Απάντηση: Μαυρισμένος προβολέας f800GS
 
ρε συντεκνε γιατι το σταματησες το θεμα;πες μας τι εγινε.εβγαλες καμια ακρη;

java 24-02-2012 14:54

Απάντηση: Μαυρισμένος προβολέας f800GS
 
Δεν έχω κανένα νέο ακόμα από αυτούς που επικοινώνησα γραπτώς και να πω την αλήθεια με όλα αυτά που γόνονται στην πατρίδα μας το είχα ψιλοξεχάσει...:(
Τώρα ούτως ή άλλως είμαι εκτός βάσης. Μιας και το θύμησες :D θα προσπαθήσω να τους κάνω κανένα τηλέφωνο από βδομάδα που επιστρέφω.

nipam 24-02-2012 16:10

Απάντηση: Μαυρισμένος προβολέας f800GS
 
Πάντος εντελώς πληροφοριακά και το δικό μου κάτοπτρο (σε πολύ λιγότερο όμως βαθμό ) έχει μαυρίσει μετά από αλλαγή λάμπας που έγινε σε αντιπροσωπεία BMW του εξωτερικού (Στοκχόλμη). Προφανώς μου βάλανε "μανίσια" λάμπα. Δεν έχω ασχοληθεί γιατί είναι πολυ λίγο μαυρισμένο. Αν βγάλεις πάντως κάποια άκρη ή χρειαστείς κάτι ενημέρωσε. Το δικό μου θέμα το έχει καταγράψει ο μηχανικός της BMW θεσ/νικης.

java 24-02-2012 17:28

Απάντηση: Μαυρισμένος προβολέας f800GS
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από nipam ( 611814)
Πάντος εντελώς πληροφοριακά και το δικό μου κάτοπτρο (σε πολύ λιγότερο όμως βαθμό ) έχει μαυρίσει μετά από αλλαγή λάμπας που έγινε σε αντιπροσωπεία BMW του εξωτερικού (Στοκχόλμη). Προφανώς μου βάλανε "μανίσια" λάμπα. Δεν έχω ασχοληθεί γιατί είναι πολυ λίγο μαυρισμένο. Αν βγάλεις πάντως κάποια άκρη ή χρειαστείς κάτι ενημέρωσε. Το δικό μου θέμα το έχει καταγράψει ο μηχανικός της BMW θεσ/νικης.

Εύχομαι να μην το έχουν καταΓράψει όπως και το δικό μου...
:th11:

java 24-05-2012 21:13

Απάντηση: Μαυρισμένος προβολέας f800GS
 
Πριν μερικές μέρες έλαβα κοινοποίηση για ένα γράμμα από τον συνήγορο του καταναλωτή Προς τη Γενική Γραμματεία Καταναλωτή του Υπουργείου Εργασίας και Κοινωνικής Ασφάλισης.
Έλεγε περιληπτικά οτι επειδή 1ον πρέπει να ακουστούν οι απόψεις και των δυο μερών για να εκφέρει γνώμη και 2ον η καταγγελλόμενη εταιρία αρνήθηκε να συνεργαστεί (!!!), η υπόρθεση θα μπεί στο αρχείο.
Ο καθ' ένας ας βγάλει τα συμπεράσματά του για την καταγγελλόμενη εταιρία (BMW Hellas)
Αν υπάρξει κάποιο νέο και από τη γενική γραμματεία καταναλωτή (έχω στείλει και σε αυτούς την καταγγελία μου) θα ενημερώσω.

yns 24-05-2012 21:30

Απάντηση: Μαυρισμένος προβολέας f800GS
 
Και τι σημαίνει δηλαδή «η καταγγελλόμενη εταιρία αρνήθηκε να συνεργαστεί»;
Και ποιός είναι τότε ο ακριβώς ο ρόλος της Γενικής Γραμματείας Καταναλωτή;

Δεν πάμε καλά...


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:41.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!