GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ένδυση (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Προστατευτικά για μπουφαν REV'IT (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=5104)

pkar 02-09-2009 17:01

Προστατευτικά για μπουφαν REV'IT
 
Έχω το CAYENNE PRO της REV'IT αλλά με απασχολούν λίγο τα προστατευτικά που έχει διότι δεν είναι σκληρά...
έχετε υπόψιν που θα μπορούσα να βρώ προστατευτικά για αυτά τα μπουφάν???

xenos 02-09-2009 18:29

Απάντηση: Προστατευτικά για μπουφαν REV'IT
 
επειδη χτες ειμουνα σε μαγαζι κ εψαχνα το ιδιο μπουφαν...οταν τσεκαρα τα προστατευτικά κ ειδα οτι ηταν μαλακοτερα απο τα συνηθισμένα που ειχα σε αλλα μπουφαν...ο πωλητης(που δεν φαινόταν να ειναι κανενας ασχετος)..μου ειπε οτι ειναι νεας γενιας αυτα τα προστατευτικα τα οποία αγκαλιαζουν το επίμαχο σημειο αλλα σε καποιο ενδεχόμενο πεσιμο ειναι σκληρα κ αρκετα καλα....το γνωριζεις αυτο ??...για πιο λογο θες να τα αλλαξεις?...ρωταω γιατι θα ξαναπερασω απο το μαγαζι...:D:D:D:D

soter3gm 02-09-2009 19:20

Απάντηση: Προστατευτικά για μπουφαν REV'IT
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από xenos ( 64404)
επειδη χτες ειμουνα σε μαγαζι κ εψαχνα το ιδιο μπουφαν...οταν τσεκαρα τα προστατευτικά κ ειδα οτι ηταν μαλακοτερα απο τα συνηθισμένα που ειχα σε αλλα μπουφαν...ο πωλητης(που δεν φαινόταν να ειναι κανενας ασχετος)..μου ειπε οτι ειναι νεας γενιας αυτα τα προστατευτικα τα οποία αγκαλιαζουν το επίμαχο σημειο αλλα σε καποιο ενδεχόμενο πεσιμο ειναι σκληρα κ αρκετα καλα....το γνωριζεις αυτο ??...για πιο λογο θες να τα αλλαξεις?...ρωταω γιατι θα ξαναπερασω απο το μαγαζι...:D:D:D:D

Ακριβός έτσι μου τα έλεγε ένας φίλος που δουλεύει σε κατάστημα με αξεσουάρ ....στο πλάι αν τα "ζουλήξεις" είναι μαλακά αλλά αν τα πιέσεις στο κέντρο τους δηλαδή εκεί που θα ακουμπήσεις κατά τη πτώση είναι σκληρά όσο πρέπει
ΡΕ μπας και μιλάμε για το ίδιο μαγαζί :sm7::sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 02-09-2009 21:05

Απάντηση: Προστατευτικά για μπουφαν REV'IT
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από xenos ( 64404)
επειδη χτες ειμουνα σε μαγαζι κ εψαχνα το ιδιο μπουφαν...οταν τσεκαρα τα προστατευτικά κ ειδα οτι ηταν μαλακοτερα απο τα συνηθισμένα που ειχα σε αλλα μπουφαν...ο πωλητης(που δεν φαινόταν να ειναι κανενας ασχετος)..μου ειπε οτι ειναι νεας γενιας αυτα τα προστατευτικα τα οποία αγκαλιαζουν το επίμαχο σημειο αλλα σε καποιο ενδεχόμενο πεσιμο ειναι σκληρα κ αρκετα καλα....το γνωριζεις αυτο ??...για πιο λογο θες να τα αλλαξεις?...ρωταω γιατι θα ξαναπερασω απο το μαγαζι...:D:D:D:D

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από soter3gm ( 64417)
Ακριβός έτσι μου τα έλεγε ένας φίλος που δουλεύει σε κατάστημα με αξεσουάρ ....στο πλάι αν τα "ζουλήξεις" είναι μαλακά αλλά αν τα πιέσεις στο κέντρο τους δηλαδή εκεί που θα ακουμπήσεις κατά τη πτώση είναι σκληρά όσο πρέπει
ΡΕ μπας και μιλάμε για το ίδιο μαγαζί :sm7::sm7:



Για το ίδιο λέμε ....

Ο Νίκος λοιπόν, είπε ότι τα συγκεκριμένα "κόκκαλα",

είναι νέας γενιάς - σαν της BMW - τα οποία σκληραίνουν με την πτώση ... ;)

Δλδ, πιέζοντάς το, είναι μαλακό

κ όταν το χτυπήσεις, σκληραίνει ..... :)



.

pkar 03-09-2009 11:06

Απάντηση: Προστατευτικά για μπουφαν REV'IT
 
Αντίστοιχο προϊόν είχα δεί εδώ...
http://www.d3o.com/index2.php?section=21-tech
λές να είναι αυτό ???

pkar 03-09-2009 11:07

Απάντηση: Προστατευτικά για μπουφαν REV'IT
 
Αν είναι έτσι τότε δεν έχει νόημα να τα αλλάξω ...
Ευχαριστώ πολύ παιδιά...

Arkas 03-09-2009 20:37

Απάντηση: Προστατευτικά για μπουφαν REV'IT
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από soter3gm ( 64417)
Ακριβός έτσι μου τα έλεγε ένας φίλος που δουλεύει σε κατάστημα με αξεσουάρ ....στο πλάι αν τα "ζουλήξεις" είναι μαλακά αλλά αν τα πιέσεις στο κέντρο τους δηλαδή εκεί που θα ακουμπήσεις κατά τη πτώση είναι σκληρά όσο πρέπει
ΡΕ μπας και μιλάμε για το ίδιο μαγαζί :sm7::sm7:

Νικόλας ο γίγαντας!!!:sm7:

Γειά σου Σωτήρη με τις γνωριμίες σου!!!:D

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 03-09-2009 20:47

Απάντηση: Προστατευτικά για μπουφαν REV'IT
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Arkas ( 65073)
Νικόλας ο γίγαντας!!!:sm7:

Γειά σου Σωτήρη με τις γνωριμίες σου!!!:D



:sm8:

gzpainter 06-09-2009 12:14

Απάντηση: Προστατευτικά για μπουφαν REV'IT
 
επειδη η Rev'It κατασκευαζει τα μπουφαν για την BMW υποθετω οτι τα προστατευτικα ειναι τα ιδια και στα δυο μπουφαν....

παντως μην αγχωνεσαι....οταν χρειαστει...θα κανουν την δουλειά τους...

pkar 06-09-2009 17:00

Απάντηση: Προστατευτικά για μπουφαν REV'IT
 
Αυτό στη πλάτη πάντως δεν είναι το ίδιο υλικό με τα υπόλοιπα στους αγκώνες και στους ώμους...


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:44.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!