GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Χωμάτινες εξορμήσεις (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=82)
-   -   Αλυκιες 28/10 (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=6620)

wet & dirty 28-10-2009 00:06

Αλυκιες 28/10
 
αυριο κατα τις 10 θα ειμαι στις αλυκιές για να παρελάσω με το κατσικακι στις αλανες της...οποιος θελει ας ερθει.....:D:D:D

vtheo 28-10-2009 00:32

Απάντηση: Αλυκιες 28/10
 
Φιλαράκι ο Mπίλις καθάρισε παρέλαβα την μοτό μάχιμη σήμερα αργά το απόγευμα.Ελπίζω να καταφέρω να ξυπνήσω νωρίς (έχει ξενύχτι απόψε)και να σκάσω αλυκές να τα πούμε...

georgekostas 28-10-2009 00:33

Απάντηση: Αλυκιες 28/10
 
Καλα να περασετε παιδες....

wet & dirty 28-10-2009 16:01

Απάντηση: Αλυκιες 28/10
 
επεστρεψα...ολα πολυ καλα το τερεν ηταν σουπερ πολυ μα πολυ λασπη
δεν ειχα παει ποτε στις αλυκιές και αυτή η βολτα ηταν αναγνωριστικη περσα παρα πολυ ομορφα με τα αλματάκια με τα νεροφαγώματα του ολα μια χαρα πιστευω με την μικρή μου πειρα στο enduro οτι ειναι ενας τέλειος χωρος για προπονηση όποιος ειναι φίλος του enduro πρεπει να τον επισκευθει!!!!!;)

το μονο κακο ηταν οτι απο την πολυ βροχη εχει κανει λιμνούλες πριν απο τα αναχωματα των αλμάτων και δεν μπορούσα να κάνω σε ολα τα υψώματα αλματα αλλα οκ η πρωτη φορα ηταν θα παω και θα ξαναπάω:D:D:D:D

Ηλία και Δαναε ευχαριστώ που μου δειξατε το μέρος!!!!;););)

μπορω να πω οτι ειχε αρκετές μηχανές και jeep και γινόταν ενας ψιλοχαβαλές εκει....


να σαστε καλα και πάντα ορθιοι!!!!


καλο θα ειναι ο admin να κανει μια κατηγορία με χωμάτινες διαδρομες ετσι ωστε οποιος θέλει να κανει εκδρομικο enduro,προπόνηση να μπαινει και να βρίσκει μεροι για να παει στην αθήνα αλλα και σε ολη την Ελλάδα...και φυσικα όπου πιγενουμε να ανεβάζουμε την διαδρομη ;););)

δεν ξερω αν ειναι δυσκολο απλα μια πρόταση κανω για να εχουμε αρκετες πληροφορίες οι φιλοι του χώματος..


αν γινει τετοια κατηγορια θα ειμαι ο πρωτος που θα βάλω μερικες διαδρομές;);)

gsmaniac 28-10-2009 17:41

Απάντηση: Αλυκιες 28/10
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty ( 86782)
επεστρεψα...ολα πολυ καλα το τερεν ηταν σουπερ πολυ μα πολυ λασπη
δεν ειχα παει ποτε στις αλυκιές και αυτή η βολτα ηταν αναγνωριστικη περσα παρα πολυ ομορφα με τα αλματάκια με τα νεροφαγώματα του ολα μια χαρα πιστευω με την μικρή μου πειρα στο enduro οτι ειναι ενας τέλειος χωρος για προπονηση όποιος ειναι φίλος του enduro πρεπει να τον επισκευθει!!!!!;)

το μονο κακο ηταν οτι απο την πολυ βροχη εχει κανει λιμνούλες πριν απο τα αναχωματα των αλμάτων και δεν μπορούσα να κάνω σε ολα τα υψώματα αλματα αλλα οκ η πρωτη φορα ηταν θα παω και θα ξαναπάω:D:D:D:D

Ηλία και Δαναε ευχαριστώ που μου δειξατε το μέρος!!!!;););)

μπορω να πω οτι ειχε αρκετές μηχανές και jeep και γινόταν ενας ψιλοχαβαλές εκει....


να σαστε καλα και πάντα ορθιοι!!!!


καλο θα ειναι ο admin να κανει μια κατηγορία με χωμάτινες διαδρομες ετσι ωστε οποιος θέλει να κανει εκδρομικο enduro,προπόνηση να μπαινει και να βρίσκει μεροι για να παει στην αθήνα αλλα και σε ολη την Ελλάδα...και φυσικα όπου πιγενουμε να ανεβάζουμε την διαδρομη ;););)

δεν ξερω αν ειναι δυσκολο απλα μια πρόταση κανω για να εχουμε αρκετες πληροφορίες οι φιλοι του χώματος..


αν γινει τετοια κατηγορια θα ειμαι ο πρωτος που θα βάλω μερικες διαδρομές;);)

:sm8::sm8::sm8:ωραια σκεψη................πιστευω οτι πολλοι στο φορουμ θα ηθελαν βολτιτσα σε χωμα και οτι προκυψη:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

kostas_366 28-10-2009 19:33

Απάντηση: Αλυκιες 28/10
 
Και .....δούλεψε το εργαλείο Τάκη?????? :sm7::sm7:
Σε πειράζω λίγο φιλαράκι..
Να περνάς πάντα καλά, όπως εσύ ξέρεις.

yannis 28-10-2009 20:02

Απάντηση: Αλυκιες 28/10
 
:sm8:
Έλα ρε παιδιά... Μπράβο!!!!!!!!!!!!!!
Μόνο που ζηλεύουμε και μεις... αλλά δεν βαριέσαι, αφού περάσατε καλά, χαλάλι!!!!!!!!!!

wet & dirty 28-10-2009 20:38

Απάντηση: Αλυκιες 28/10
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από kostas_366 ( 86853)
Και .....δούλεψε το εργαλείο Τάκη?????? :sm7::sm7:
Σε πειράζω λίγο φιλαράκι..
Να περνάς πάντα καλά, όπως εσύ ξέρεις.



οχι μονο δουλεψε αν ημουν αγροτης θα ελεγα οτι βγηκε το μεροκαματο!!!!!:sm7::sm7:

wet & dirty 28-10-2009 20:41

Απάντηση: Αλυκιες 28/10
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από yannis ( 86876)
:sm8:
Έλα ρε παιδιά... Μπράβο!!!!!!!!!!!!!!
Μόνο που ζηλεύουμε και μεις... αλλά δεν βαριέσαι, αφού περάσατε καλά, χαλάλι!!!!!!!!!!


ρε αγορι γι αυτο το ανεβασα οποιος ηθελε να ηταν εκει να ακολουθουσε......αλλα το ξερω οτι η μερα σημερα ηταν περιεργη και πολλοι ηθελαν να κατσουν με την οικογενεια;););)

yannis 28-10-2009 20:44

Απάντηση: Αλυκιες 28/10
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty ( 86912)
ρε αγορι γι αυτο το ανεβασα οποιος ηθελε να ηταν εκει να ακολουθουσε......αλλα το ξερω οτι η μερα σημερα ηταν περιεργη και πολλοι ηθελαν να κατσουν με την οικογενεια;););)


Μπα δεν ήταν η οικογένεια ρε Τάκη, αλλά μου "έπεφτε λίγο μακρυά"!!!!!:sm7::sm7::sm7:
Θα γυρίσει κι ο τροχός όμως, θα λασπώσει κι ο φτωχός!!!!!!!!!!:o


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:28.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!