GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Διάφορα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=37)
-   -   OTAN MIΛΑΜΕ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=679)

p.l. 23-01-2009 00:09

OTAN MIΛΑΜΕ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ
 
Μου ετυχε σημερα το βραδυ,εχω στενοχωρηθει πολυ και θα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας.Ημουν με ενα πολυ καλο μου φιλο,ισως τον καλυτερο,ο οποιος μου εχει προσφερει ενα σωρο πραγματα υλικα και μη και με εχει βοηθησει αφανταστα σε πολλα και ξαφνικα λεω κατι το οποιο τον προσβαλε.Ζητησα συγνωμη δεν εδωσε συνεχεια αλλα καταλαβα οτι ειχε ενοχληθει.Καταληγω λοιπον στο συμπερασμα οτι οι φρασεις <<Καλυτερα να μασας παρα να μιλας>> και <<Πριν μιλησεις βουτα στο μυαλο την γλωσσα σου>> ειναι πανσοφες.:(:(:(

Corsair 23-01-2009 00:14

Απάντηση: OTAN MIΛΑΜΕ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ
 
Το έχω πάθει και γω φίλε μου και μετά από λίγο
που κατάλαβα τι είπα ήθελα να ανοίξει η γη
και να με καταπιεί.

p.l. 23-01-2009 00:18

Απάντηση: OTAN MIΛΑΜΕ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Corsair ( 6951)
Το έχω πάθει και γω φίλε μου και μετά από λίγο
που κατάλαβα τι είπα ήθελα να ανοίξει η γη
και να με καταπιεί.

Και εγω ενιωσα ετσι και ηθελα οχι μονο να ανοιξει η γη να με καταπιει αλλα και να εξαφανιστω απο προσωπου γης.

emix 23-01-2009 00:40

Απάντηση: OTAN MIΛΑΜΕ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ
 
Αν αυτο που ειπες το ειπες γιατι ο φιλος σου κατι εκανε και επρεπε να τον συνετισεις, τοτε καλα εκανες που το ειπες. Οι φιλοι δεν πρεπει να χαιδευουν ο ενας τον αλλον μονο. Φιλος ειναι αυτος που ΚΑΙ τα χωνει στον αλλον με σκοπο να τον ξυπναει. Οταν καποιος σου χαιδευει συνεχεια τ αυτια τοτε δεν ειναι φιλος, ειναι γνωστος.
Αν ειπες κατι χωρις να σκεφτεις πρωτα, τοτε μια ειλικρινη συγνωμη μπορει να κανει τον αλλον να καταλαβε οτι οντως δεν το ηθελες.

p.l. 23-01-2009 00:44

Απάντηση: OTAN MIΛΑΜΕ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από emix ( 6959)
Αν αυτο που ειπες το ειπες γιατι ο φιλος σου κατι εκανε και επρεπε να τον συνετισεις, τοτε καλα εκανες που το ειπες. Οι φιλοι δεν πρεπει να χαιδευουν ο ενας τον αλλον μονο. Φιλος ειναι αυτος που ΚΑΙ τα χωνει στον αλλον με σκοπο να τον ξυπναει. Οταν καποιος σου χαιδευει συνεχεια τ αυτια τοτε δεν ειναι φιλος, ειναι γνωστος.
Αν ειπες κατι χωρις να σκεφτεις πρωτα, τοτε μια ειλικρινη συγνωμη μπορει να κανει τον αλλον να καταλαβε οτι οντως δεν το ηθελες.

Ηλια οχι δεν ειπε κατι.Ο συγκεκριμενος φιλος οντως δεν μου χαιδευει τα αυτια και για αυτο το λογο πιστευω οτι ειναι αληθινος φιλος.

wolferin 23-01-2009 10:19

Απάντηση: OTAN MIΛΑΜΕ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ
 
συγνωμη που παρεμβαινω αλλα εφοσον ειναι πραγματικος φιλος τοτε θα καταλαβει την ειλικρινη σου συγνωμη

Arkas 23-01-2009 12:47

Απάντηση: OTAN MIΛΑΜΕ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ
 
Και μόνο που το μοιράζεσαι μαζί μας φίλε Πέτρο, δείχνει ψυχικό μεγαλείο και σθένος.
Άτυχες στιγμές υπάρχουν στον καθένα μας.
Το θέμα είναι να τις ξεπερνάμε με το μικρότερο δυνατόν κόστος.
Πιστεύω πως ο κολλητός σου κατάλαβε τη μεταμέλλειά σου και ήδη το έχει ξεπεράσει. Το ότι πειράχτηκε, δεν είναι φυσικό και επόμενο;
Ας είναι. Τέλος καλό, όλα καλά!

ΙoannisPanagiotidis 23-01-2009 15:19

Απάντηση: OTAN MIΛΑΜΕ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από emix ( 6959)
..... τοτε μια ειλικρινη συγνωμη μπορει να κανει τον αλλον να καταλαβε οτι οντως δεν το ηθελες.

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από wolferin ( 6987)
.... εφοσον ειναι πραγματικος φιλος τοτε θα καταλαβει την ειλικρινη σου συγνωμη


http://www.mybike.gr/style_emoticons.../_thumbsup.gif.... ετσι!



.... η ζωη ειναι μικρη και πολυ ομορφη για να σκιζουμε κεφάλαια της , λογο μικρων παρεξηγησεων, απ το ομορφο βιβλιο της!...και οι πραγματικοι φιλοι κατι σπανιο και ακριβο για να τους σπαταλαμε για λογια που απλα ειπωθηκαν χωρις να εννουνται!!


....τοπο στη οργη!...εδω και τωρα μια δεκτη συγνωμη!...αυτο θα απετουσα εγω απο τον καλυτερο μου φιλο! http://www.mybike.gr/style_emoticons.../gd_cheers.gif

Bmwnek 23-01-2009 22:05

Απάντηση: OTAN MIΛΑΜΕ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ
 
Το θέμα Πέτρο είναι τι είπες στο φίλο σου, ή μάλλον τι άφησες να εννοηθεί με αυτό που είπες και αν σου έχει δώσει το δικαίωμα από τον πρότερο βίο του για να νομίζεις κάποια πράγματα γι 'αυτόν.
Πες μας μόνο τι θα 'κανες αν σου έλεγε το ίδιο πράγμα αυτός,...πως θα αντιδρούσες;

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 23-01-2009 22:30

Απάντηση: OTAN MIΛΑΜΕ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από p.l. ( 6949)
Μου ετυχε σημερα το βραδυ,εχω στενοχωρηθει πολυ και θα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας.Ημουν με ενα πολυ καλο μου φιλο,ισως τον καλυτερο,ο οποιος μου εχει προσφερει ενα σωρο πραγματα υλικα και μη και με εχει βοηθησει αφανταστα σε πολλα και ξαφνικα λεω κατι το οποιο τον προσβαλε.Ζητησα συγνωμη δεν εδωσε συνεχεια αλλα καταλαβα οτι ειχε ενοχληθει.Καταληγω λοιπον στο συμπερασμα οτι οι φρασεις <<Καλυτερα να μασας παρα να μιλας>> και <<Πριν μιλησεις βουτα στο μυαλο την γλωσσα σου>> ειναι πανσοφες.:(:(:(



Τα είπες ΟΛΑ !!!!!!!!!!


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:28.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!