GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Πωλήσεις αξεσουάρ/ανταλλακτικών μοτοσυκλετών (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Πωλούνται λάστιχα Mezeler Next (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=40247)

tom 26-04-2013 00:14

Πωλούνται λάστιχα Mezeler Next
 
Πωλούνται λάστιχα Mezeler Next για 1200 με 1500χλμ τιμή:150€
τηλ.6936141321 Tom

forester 26-04-2013 07:07

Απάντηση: Πωλούνται λάστιχα Mezeler Next
 
Καλοπούλητα Τομ:ye33:



Ρε φίλε , φαγωθήκατε να πουλάτε τώρα που τα δικά μου είναι στη μισή ζωή τους.
Το Νοέμβριο που θα θέλω λάστιχα, θα αγοράσω καινούρια και μια βδομάδα μετά κάποιος θα ξαναπουλάει:D:D:D:D:D
Καντεμογαμόσαυρος λέμε.........:cool2:

jmar 26-04-2013 07:43

Δικαιωμα!! Παίρνω σειρά και θα σου απαντήσω εντός ολίγου :)


Sent from my Hand using Fingers

Lepanto ii 26-04-2013 10:52

Απάντηση: Πωλούνται λάστιχα Mezeler Next
 
Καμία καλύτερη τιμη?

vpentza 26-04-2013 19:08

Απάντηση: Πωλούνται λάστιχα Mezeler Next
 
Τα λάστιχα τα έχω ήδη φορέσει, άψογη συναλλαγή.
Σε ευχαριστώ πολύ, να έχεις καλούς δρόμους εκεί που σχεδιάζεις να ταξιδέψεις :ye02:

jmar 26-04-2013 19:13

3 τηλέφωνα πήρα μιλούσε ο πωλητής και δεν πήρε πίσω...εκδηλωσα πρωτοσ ενδιαφέρον στο θέμα και τα λάστιχα πήγαν αλλου... :rolleyes: καλοφορετα οπως και να χει...


Sent from my Hand using Fingers

mario 26-04-2013 20:46

Όντως λίγο άκομψο από τον πωλητή αφού ο Γιαννης είχε εκδηλώσει ενδιαφέρον πρώτος. Πάντα μιλώντας επειδή τα λάστιχα πήγαν σε συμφορουμιτη γιατί ή ο Βασιλης δεν μπήκε στον κόπο να ποστάρει ή σας παρέκαμψε όλους και μίλησε με τηλέφωνο πριν ή μετά. Όπως και να'χει καλοφαγοτα.

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!

jmar 26-04-2013 21:05

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από mario ( 887292)
Όντως λίγο άκομψο από τον πωλητή αφού ο Γιαννης είχε εκδηλώσει ενδιαφέρον πρώτος. Πάντα μιλώντας επειδή τα λάστιχα πήγαν σε συμφορουμιτη γιατί ή ο Βασιλης δεν μπήκε στον κόπο να ποστάρει ή σας παρέπεμψε όλους και μίλησε με τηλέφωνο πριν ή μετά. Όπως και να'χει καλοφαγοτα.

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!

Μαριε να μίλησε πριν τις 07:40 το πρωι λίγο δύσκολο...πιο πολυ με ενόχλησε ο αγοραστής παρά ο πωλητής διότι ειναι και απο τα ενεργά μέλη και δεν θα έπρεπε να λειτουργήσει κατ αυτόν τον τροπο ''υπογειως''


Sent from my Hand using Fingers

vpentza 26-04-2013 21:18

Απάντηση: Πωλούνται λάστιχα Mezeler Next
 
Επιτρέψτε στον "αγοραστή" να απαντήσει αύριο το πρωί γιατί τώρα είμαι εκτός...:)

PS.... Ο πωλητής πουλάει ΑΥΤΟΣ όπου θέλει, δεν πιέζει ο αγοραστής..κανέναν..:)

jmar 26-04-2013 21:43

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vpentza ( 887317)
Επιτρέψτε στον "αγοραστή" να απαντήσει αύριο το πρωί γιατί τώρα είμαι εκτός...:)

PS.... Ο πωλητής πουλάει ΑΥΤΟΣ όπου θέλει, δεν πιέζει ο αγοραστής..κανέναν..:)

Δεν αντιλεγω ο πωλητής πουλάει όπου θέλει αλλα εάν έβλεπα εγω απο τη μεριά μου κάποιο άλλο μέλος και ειδικά ενεργό ή της παρέας σα να λέμε, θα ρωτουσα τον πωλητή και θα του έλεγα να μιλήσει πρώτα με αυτόν που εκδήλωσε ενδιαφέρον πρώτος...καθότι αυτο ειναι που λέμε οικογένεια το GsForum... ;)


Sent from my Hand using Fingers


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 11:17.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!