GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Κοινωνική ευαισθησία (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Το GS Forum οργανώνει Ημέρα Αγάπης! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=9770)

pirate 10-03-2010 00:02

Απάντηση: Το GS Forum οργανώνει Ημέρα Αγάπης!
 
45. Αλεύρι για κεικ 15-20 kg

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 10-03-2010 00:07

Απάντηση: Το GS Forum οργανώνει Ημέρα Αγάπης!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από pirate ( 134888)
45. Αλεύρι για κεικ 15-20 kg



.....ωραίοοοοοος ..... ;)

Arkas 10-03-2010 13:03

Απάντηση: Το GS Forum οργανώνει Ημέρα Αγάπης!
 
Σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον παιδικό σταθμό,
με ενημέρωσαν πως αυτή την στιγμή,
δεν έχουν ανάγκη από ρούχα,
εκτός βεβαίως από όσα αναφέρονται στην λίστα,
εσώρουχα, κάλτσες, παπούτσια.

Σύντομα, θα έχουμε στα χέρια μας
και τις ακριβείς ηλικίες,
για όσους ενδιαφέρονται να προσφέρουν
και παιχνίδια.;)

pirate 10-03-2010 14:55

Απάντηση: Το GS Forum οργανώνει Ημέρα Αγάπης!
 
00. Λαχανικα εποχης διάφορα 2-4 κιβώτια (απο φίλο με θερμοκηπια στην Ιεράπετρα)

bill 800gs 10-03-2010 18:48

Απάντηση: Το GS Forum οργανώνει Ημέρα Αγάπης!
 
14. Τρια ζευγαρια παπουτσια αθλητικα για κοριτσακια Νο 28 (καινουρια)

katsab 10-03-2010 21:59

Απάντηση: Το GS Forum οργανώνει Ημέρα Αγάπης!
 
εγω εχω γνωστο και μιλάω μαζι του να κανει προσφορα την μεταφορα, αλλα νομιζω οτι θα ηταν πιο σωστο να πουμε μια ημερομηνια στην μεταφορικη και να τα παμε μια και καλη εκει οχι να τα μεταφερουμε 2 φορες, τι λες Γιάννη ;;
ΣΥΜΦΩΝΩ!!ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ.ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΩΡΑ , ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΟΥΤΕΣ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΝ.ΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ,ΦΕΡΤΕ ΤΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ : ΓΙΑΝΝΗΣ 6947891964.ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ.ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟ ΧΩΡΟ ΣΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ, ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΟΥΒΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ.
ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 11-03-2010 03:22

Απάντηση: Το GS Forum οργανώνει Ημέρα Αγάπης!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από katsab ( 135302)
εγω εχω γνωστο και μιλάω μαζι του να κανει προσφορα την μεταφορα, αλλα νομιζω οτι θα ηταν πιο σωστο να πουμε μια ημερομηνια στην μεταφορικη και να τα παμε μια και καλη εκει οχι να τα μεταφερουμε 2 φορες, τι λες Γιάννη ;;
ΣΥΜΦΩΝΩ!!ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ.ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΩΡΑ , ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΟΥΤΕΣ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΝ.ΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ,ΦΕΡΤΕ ΤΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ : ΓΙΑΝΝΗΣ 6947891964.ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ.ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟ ΧΩΡΟ ΣΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ, ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΟΥΒΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ.
ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.



Μπράβο Γιάννη ... http://i247.photobucket.com/albums/g...-2/BRAV-81.gif

Michael Chatzilias 11-03-2010 09:17

Απάντηση: Το GS Forum οργανώνει Ημέρα Αγάπης!
 
Νίκο, να φέρω και τον Έκτορα να παίξει με τα παιδιά;

Είναι super με παιδιά (με όλους), γυρίζει ανάποδα και τα παιδιά τον χαιδεύουν, τους πάει παιχνίδια, τον καβαληκεύουν και τον πάνε βόλτα σαν αλογάκι, κτλ.
Λευκώματα Ιστού Picasa - Stamatia - Agrafa

pirate 11-03-2010 09:58

Απάντηση: Το GS Forum οργανώνει Ημέρα Αγάπης!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από katsab ( 135302)
εγω εχω γνωστο και μιλάω μαζι του να κανει προσφορα την μεταφορα, αλλα νομιζω οτι θα ηταν πιο σωστο να πουμε μια ημερομηνια στην μεταφορικη και να τα παμε μια και καλη εκει οχι να τα μεταφερουμε 2 φορες, τι λες Γιάννη ;;
ΣΥΜΦΩΝΩ!!ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ.ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΩΡΑ , ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΟΥΤΕΣ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΝ.ΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ,ΦΕΡΤΕ ΤΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ : ΓΙΑΝΝΗΣ 6947891964.ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ.ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟ ΧΩΡΟ ΣΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ, ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΟΥΒΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ.
ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.

Γιάννη καλημέρα, απο την μεταφορική δεν περιμένω οικονομική προσφορά, η μεταφορα θα ειναι προσφορά δική του (δωρεάν)

ntinopoulos 11-03-2010 10:04

Απάντηση: Το GS Forum οργανώνει Ημέρα Αγάπης!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Michael Chatzilias ( 135419)
Νίκο, να φέρω και τον Έκτορα να παίξει με τα παιδιά;

Είναι super με παιδιά (με όλους), γυρίζει ανάποδα και τα παιδιά τον χαιδεύουν, τους πάει παιχνίδια, τον καβαληκεύουν και τον πάνε βόλτα σαν αλογάκι, κτλ.
Λευκώματα Ιστού Picasa - Stamatia - Agrafa

φερ τον!αν και δε ζητανε σκυλο,δε νομιζω να χουν προβλημα να τον κρατησουν:rolleyes:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:10.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!