GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Τεχνικά θέματα διάφορα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Club ''σκασμενων'' αναρτησεων..... (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=27566)

griv_gs 25-01-2012 00:48

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Ακιs ( 581693)
Κοιτα,το παιδι που ειναι ο μηχανικος της Motion και τον ξερω πολυ καλα,οπως και οι περισσοτεροι εδω μεσα,ειναι παιδι-σπαθι και δεν μπορω να πιστεψω οτι λεει μπαρουφες.Απο την στιγμη που εχει τετοια γραμμη απο την μαμα,και τις αμεσως επομενες 2 μερες αφου εχει στειλει φωτο στην γερμανια,τους παει για ελεγχο της αναρτησης καποιος απο την εδω αντιπροσωπεια,ισως να μην μπορει να κανει κατι διαφορετικο.Παντως εμενα προσωπικα δεν με πολυκοφτει,γιατι αφενος εχω ενα χρονο εγγυηση ακομα,αφετερου αφου θελουν να την δουν εντελως διαλυμενη την αναρτηση,σε 10-15 μερες θα εχουν την ευκαιρια να την δουν.;)Το μονο που με ενοχλει ειναι το θεμα της ασφαλειας μου αλλα και το ψυχολογικο κομματι, που θα ξερω οτι για καποιο χρονικο διαστημα θα κυκλοφορω με την αναρτηση αυτη.....:hmmm:

Mήπως η μαμά είδε ότι πλέον η ανάρτηση της κοστίζει πολύ?
Εγώ πάντως φίλε πιστεύω οτι είσαι πολύ υπομονετικός άνθρωπος.
Για μένα μεγάλη παπάντζα.
Άκου τι είπε. Να κυκλοφορήσεις μέχρι να σκάσει τελείως και να πας σαν καγκουρό.
πήγαινε αλλού ρε φίλε. Εδώ τις αλλάζουν αλλού μόλις δακρύσει.
Είναι δυνατόν?
Καλά ξεμπερδέματα.

Ακιs 25-01-2012 01:07

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από griv_gs ( 583006)
Mήπως η μαμά είδε ότι πλέον η ανάρτηση της κοστίζει πολύ?
Εγώ πάντως φίλε πιστεύω οτι είσαι πολύ υπομονετικός άνθρωπος.
Για μένα μεγάλη παπάντζα.
Άκου τι είπε. Να κυκλοφορήσεις μέχρι να σκάσει τελείως και να πας σαν καγκουρό.
πήγαινε αλλού ρε φίλε. Εδώ τις αλλάζουν αλλού μόλις δακρύσει.
Είναι δυνατόν?
Καλά ξεμπερδέματα.

Το εγραψα και παραπανω αν δεις,οτι θα παω και αλλου για τον φοβο των ιουδαιων,αλλα ετσι κι αλλιως αφου αρχισε να ''κλαιει'' η αναρτηση, ειναι θεμα λιγων ημερων να χειροτερεψει.Την δευτερα εχω και ραντεβου για service,αλλα πριν παω θα εχω παει και σε αλλο αντιπροσωπο....;)

griv_gs 25-01-2012 01:11

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
Αν θέλεις πάρε και ένα τηλέφωνο διερευνητικά στον Τρικαλιώτη Θεσσαλονίκη.
2310475871

Ακιs 25-01-2012 01:18

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από griv_gs ( 583052)
Αν θέλεις πάρε και ένα τηλέφωνο διερευνητικά στον Τρικαλιώτη Θεσσαλονίκη.
2310475871

Θα το κανω.Σ΄ευχαριστω πολυ!;)

squad 25-01-2012 09:46

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
αυτος θα του πει να ανοιξει στα 2 η αναρτηση,και μετα ελα να την αλλαξουμε.:sm7:

griv_gs 25-01-2012 10:19

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
Δεν νομίζω.
Εγώ και άλλο μέλος είμαστε παθόντες και είχα τουλάχιστον εγώ επαγγελματική αντιμετώπιση.
Ενδιαφέρον θα είναι να μας πει ο ΑΚΙS τι του είπε.

Ακιs 25-01-2012 11:50

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
Λοιπον,το τηλεφωνημα εγινε στον Τρικαλιωτη και η απαντηση του υπευθυνου service ηταν η εξης:''Σε καμμια περιπτωση δεν αφηνουμε μια αναρτηση με διαρροη,που εστω οτι ειναι και στην αρχη της,να διαλυθει εντελως για να αντικατασταθει.Πρεπει να περιμενουμε να δουλευει μονο ελατηριο για να αλλαχθει?Σαφως και οχι.Ερχεστε απο εδω,φωτογραφιζουμε,στελνουμε Γερμανια τις φωτο και περιμενουμε 4-5 την νεα αναρτηση προς αντικατασταση ''.
Η επομενη κινηση ειναι να παω στον Παναγιωτοπουλο.Εαν ακουσω τα ιδια και απο εκει,θα παρω το τσεκουρι του πολεμου,και θα παω παλι στην Motion,να δουμε τι θα γινει....:mad:

griv_gs 25-01-2012 12:39

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
Καλά ξεμπερδέματα φίλε;)

dimitrisb 25-01-2012 13:07

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Ακιs ( 583046)
Το εγραψα και παραπανω αν δεις,οτι θα παω και αλλου για τον φοβο των ιουδαιων,αλλα ετσι κι αλλιως αφου αρχισε να ''κλαιει'' η αναρτηση, ειναι θεμα λιγων ημερων να χειροτερεψει.Την δευτερα εχω και ραντεβου για service,αλλα πριν παω θα εχω παει και σε αλλο αντιπροσωπο....;)

Φίλε μου Άκη γιατί δεν μιλάς και με άλλον αντιπρόσωπο ... που είναι και μέλος του forum... ;):)

tattoopanther 25-01-2012 17:54

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από griv_gs ( 583286)
Δεν νομίζω.
Εγώ και άλλο μέλος είμαστε παθόντες και είχα τουλάχιστον εγώ επαγγελματική αντιμετώπιση.
Ενδιαφέρον θα είναι να μας πει ο ΑΚΙS τι του είπε.

πάντως σε μένα καλή θέληση δεν δείξανε .,τον Μήτσο τον βάλαν πάλι την κολοSHOWA και μια απο τα ίδια και στον skyhigh.
και το δικό μου το νήμα σβύστηκε σχετικά με ομαδικές καταγγελίες
και το ξαναλέω οτι πρέπει να εκμεταλευτούμε αυτήν την δυνατότητα του καταναλωτή. και αν κάνουμε μια λίστα με υπογραφές να δείτε πόσοι θα μαζευτούμε.,.,.,το πώς και τι μπορεί να προκήψη, και κατα πόσο μπορούμε να αποζοιμιωθούμε, αυτό δεν το γνωρίζω,.,., αλλα νομίζω ότι αξίζη να το τρέξουμε.,.,, γιατι υπάρχουν πολλά θύματα.,.,.,


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 05:30.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!