GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Πλοήγηση - Hardware και Software (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=28)
-   -   ψαχνω .....route planner (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=23047)

GAGARIN 28-08-2011 18:54

ψαχνω .....route planner
 
......για ελλαδα, να το εγκαταστησω στο netbook και να μπορω να σχεδιαζω τις διαδρομες μου, οπως ειναι πχ το microsoft autoroute για την ευρωπη........

μεχρι τωρα βολευομουν με το mapsource και τους χαρτες της ANAVASIS & AUTODRIVE HELLAS αλλα στο desktop στο netbook δεν δουλευουν (δεν τους διαβαζει)........

οποιος εχει καμια ιδεα για προγραμμα (igo,navigon,κλπ,κλπ) ας την πει και φυσικα και απο που μπορω να το κατεβασω

ευχαριστω

syan 28-08-2011 19:17

Απάντηση: ψαχνω .....route planner
 
Θοδωρή εφ' όσον αποκλείεις τα εν λόγω προγράμματα, νομίζω μόνον online με Google Maps ή ViaMichelin Brence Map: Detailed maps for the city of Brence.

GAGARIN 28-08-2011 19:45

Απάντηση: ψαχνω .....route planner
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από syan ( 452067)
Θοδωρή εφ' όσον αποκλείεις τα εν λόγω προγράμματα, νομίζω μόνον online με Google Maps ή ViaMichelin Brence Map: Detailed maps for the city of Brence.

Δεν τα αποκλειω αλλα μεταφερω ολα τα αρχεια τους απο το deck στο φορητο και δεν δουλευουν αν καταφερω να δουλεψουν ειμαι οκ .........το mapsourse δουλευει αλλα δεν διαβαζει τους χαρτες ..........κατεβασα αλλες εκδοσεις των 2 παραπανω και παλι τιποτα :(

Doc 28-08-2011 20:25

Απάντηση: ψαχνω .....route planner
 
googlare "cyg-atrt", tha vreis iso [ekdosi 2010] gia tin anagki sou

N4pSt3R 29-08-2011 13:16

Απάντηση: ψαχνω .....route planner
 
Αν έχεις την δυνατότητα να έχεις πρόσβαση internet κατα την γνώμη μου πιστεύω ότι κάτι καλύτερο από το google maps δεν παίζει να υπάρχει!!!

GAGARIN 29-08-2011 13:24

Απάντηση: ψαχνω .....route planner
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από N4pSt3R ( 452669)
Αν έχεις την δυνατότητα να έχεις πρόσβαση internet κατα την γνώμη μου πιστεύω ότι κάτι καλύτερο από το google maps δεν παίζει να υπάρχει!!!

λαθος μου που δεν το διευκρινησα στο πρωτο post με ενδιαφεριε κατι που να μην θελει ιντερνετ ωστε να βγαζω διαδρομες και να τις αποθηκευω (οπως εκανα μεχρι τωρα με τα παρπανω ) οταν ειμαι σε μερος χωρις wifi και δεν εχω τι να κανω..........γιατι αν υπαρχει wifi σερφαρεις και περναει η ωρα

GAGARIN 29-08-2011 13:25

Απάντηση: ψαχνω .....route planner
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Doc ( 452095)
googlare "cyg-atrt", tha vreis iso [ekdosi 2010] gia tin anagki sou

το βαλα να κατεβει και βλεπουμε !

Doc 29-08-2011 14:14

Απάντηση: ψαχνω .....route planner
 
1 Συνημμένο(α)
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από pharao ( 452676)
το βαλα να κατεβει και βλεπουμε !

tha deis ayto... goustareis?

GAGARIN 29-08-2011 14:31

Απάντηση: ψαχνω .....route planner
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Doc ( 452727)
tha deis ayto... goustareis?

αυτο κατεβαζω ?
αυτο το χω αλλα δεν εχει αναλυτικα την ελλαδα οπως την ευρωπη....εγω θελω κατι μονο για ελλαδα οσοι εχουν mapsourse με anavasi και autodrive κλικαρουν το ''εργαλειο πορειας'' και αυτο ζωγραφιζει μονο του .............αυτο θελω αλλα τα win7starter μαλλον δεν μου διαβαζουν τα αρχεια .......ενω τα win 7 ult kai winxp δεν εχουν προβλημα

Doc 29-08-2011 14:51

Απάντηση: ψαχνω .....route planner
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από pharao ( 452746)
αυτο κατεβαζω ?
αυτο το χω αλλα δεν εχει αναλυτικα την ελλαδα οπως την ευρωπη....εγω θελω κατι μονο για ελλαδα οσοι εχουν mapsourse με anavasi και autodrive κλικαρουν το ''εργαλειο πορειας'' και αυτο ζωγραφιζει μονο του .............αυτο θελω αλλα τα win7starter μαλλον δεν μου διαβαζουν τα αρχεια .......ενω τα win 7 ult kai winxp δεν εχουν προβλημα

nai, autoroute 2010 einai ayto

mipos tote lysi einai na valeis apla allo leitourgiko?
p.ch. ta seven tha sou trone ligoterous porous kai sigoura tha boroun na diavasoun tous chartes, afou eisai exoikiomenos me to mapsource

[apla nomiza, mipos eiches kapia palaioteri ekdosi autoroute, giati edo stin 2010 kapos kala einai i Ellada, an kai den sygkrinetai me autodrive i anavasi fysika...]


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:35.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!