GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Τεχνικά θέματα διάφορα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Club ''σκασμενων'' αναρτησεων..... (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=27566)

Ακιs 13-01-2012 20:15

Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
Γιατι δεν φτιαχνουμε ενα club για τους παθοντες?Να οργανωνουμε και εκδρομες στα εξουσιοδοτημενα συνεργεια,να κοβουμε πιτα στην Bmw Μοναχου με σημαιες ''εξω η showa απ'την Bmw'',να φτιαξουμε μπλουζακια ''ζητω η white power''...:D:D:D

Στο club λοιπον κι εγω των σκασμενων αναρτησεων,μιας και το λαδακι εκανε την εμφανιση του.Πιστευω οτι θα ειμαι και προεδρος,αφου εσκασε σε 10 μηνες και 10000km,χωρις καταπονησεις και μαλιστα τους τελευταιους 6 μηνες ουτε καν δικαβαλα....:hmmm:

Απο δευτερα λοιπον στο συνεργειο και εννοειται οτι θα μπει wp,χωρις πολλες κουβεντες.Παντως ευχαριστημενος ειμαι που εγινε τωρα,για να τεσταρω και την wp,που δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα,αλλα για τον φοβο των ιουδαιων....;)

mario 13-01-2012 20:20

Άκη μάλλον εγω παω για πρόεδρος:p αφου μεσα σε 11 μήνες και με διαφορά 10500km περιπου μου έσκασε δύο φορές !!!!!:D:mad: Ελα για να ξεκινήσει καμια διαδήλωση...

Send from my Xperia arc using Tapatalk

vasorfa 13-01-2012 20:21

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από mario ( 571618)
Άκη μάλλον εγω παω για πρόεδρος:p αφου μεσα σε 10 μήνες και με διαφορά 10500km περιπου μου έσκασε δύο φορές !!!!!:D:mad:

Send from my Xperia arc using Tapatalk






καμια συγγενεια με τον....Μητσοτακη:p:p

SenseiG 13-01-2012 20:22

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Ακιs ( 571612)
Γιατι δεν φτιαχνουμε ενα club για τους παθοντες?Να οργανωνουμε και εκδρομες στα εξουσιοδοτημενα συνεργεια,να κοβουμε πιτα στην Bmw Μοναχου με σημαιες ''εξω η showa απ'την Bmw'',να φτιαξουμε μπλουζακια ''ζητω η white power''...:D:D:D

Στο club λοιπον κι εγω των σκασμενων αναρτησεων,μιας και το λαδακι εκανε την εμφανιση του.Πιστευω οτι θα ειμαι και προεδρος,αφου εσκασε σε 10 μηνες και 10000km,χωρις καταπονησεις και μαλιστα τους τελευταιους 6 μηνες ουτε καν δικαβαλα....:hmmm:

Απο δευτερα λοιπον στο συνεργειο και εννοειται οτι θα μπει wp,χωρις πολλες κουβεντες.Παντως ευχαριστημενος ειμαι που εγινε τωρα,για να τεσταρω και την wp,που δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα,αλλα για τον φοβο των ιουδαιων....;)


Σου ειπα καντο ανταλαγη με το καινουριο VARA δεν με ακους...:)

Μακαρι Ακη να ειναι το τελευταιο..;):)

Ακιs 13-01-2012 20:27

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από mario ( 571618)
Άκη μάλλον εγω παω για πρόεδρος:p αφου μεσα σε 11 μήνες και με διαφορά 10500km περιπου μου έσκασε δύο φορές !!!!!:D:mad: Ελα για να ξεκινήσει καμια διαδήλωση...

Send from my Xperia arc using Tapatalk

Εσυ αγορι μου εισαι Master......υποκλινομαι Προεδρε!!!:D:D
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από SenseiG ( 571621)
Σου ειπα καντο ανταλαγη με το καινουριο VARA δεν με ακους...:)

Ντεν εχει ερθει ακομα καρντια μου.......:D

nivo 13-01-2012 20:45

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
ωρε και να το δει ο Ναπολεων.....δεν μας σωζει τιποτα ....

1974 13-01-2012 20:50

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
wp για να δουμε και o skyhight για wp πηγε και το βαφτισανε showa μετα!!!

tattoopanther 13-01-2012 20:52

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
γουστάρω τρελλό πάρτι .,;);)
στο εργοστάσιο τις SHOWA

θα το κάψουμε,.,.,,,.:sm7::sm7:

εεεεεε ρεεεεε γλέεεεντιααααααα,.,.,

giclas 13-01-2012 21:17

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
[SIZE="3"]να μην σας παρη χαπαρη ο napo να σας πη παρτε απο ενα γιαπονεζηκο που ειναι κε αξοιπηστο !!

frits 13-01-2012 21:24

Απάντηση: Club ''σκασμενων'' αναρτησεων.....
 
Βρε, μπας και το δώσες καμιά βόλτα στον Commander....:rolleyes:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:26.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!