GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Μου τη δίνει που ..... (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=52)
-   -   ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα'' (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=33156)

intruder 17-07-2012 00:45

ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''
 
μου την δινει η συμπεριφορα στα τουριστικα μερη .ΕΚΤΟς κ αν ΠΡΙΝ κατσεις κανεις ειδικη συμφωνια,γιατι δεν υπαρχουν σχεδον παντου τιμοκαταλογοι περνεις οτι σε λεει η μυτη σου κ μετα ερχεται ο παραφουσκωμενος λογαριασμος στον ###### ''γιατι ειναι παραδοσιακο κ αγνο(αμα ειναι)το κρεας, το τυρι ,το αρνι,τα χορτα ,τα αυγα ,τα τσουκνιδια ,το κρασι,οι χαρτοπετσετες -οι διπλανοι σου στο τραπεζι, τα κουφωματα στο μαγαζι ,το τζακι ,η κουρελου,το ava για τα πιατα κτλ.ΟΛΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ κ το παραδοσιακο ειναι αγνο κ το πληρωνεις διπλα οσο θα το πληρωνες σε hot gourme εστιατορια σε ακριβη περιοχη στην μεγαλουπολη με σεφ τον ......τσελεμεντε.:u57:

ΡΕΕΕΕΕΕ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ???????μετα παραπονιεστε ''γιατι δεν εχει κινηση'''.
ναι βεβαια κανεις δεν σου ειπε να κατσεις με το ζορι αλλα κ δεν επιτρεπεται να μην υπαρχει τιμοκαταλογος τουλαχιστον εξω.Οχι ενας πινακας που γραφει οτι εχει ΑΡΝΙ-ΚΕΜΠΑΠ-ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ λες κ ειμαι ζωων κ δεν τα βλεπω απο διπλα να γυρναν στις σουβλες.γραψε κ τιμη απο διπλα μεγαλε,αλλα βεβαια τοτε δεν θα μπει ο αλλος μεσα
εαν ειναι να παρω δανειο για να μεινω-φαω σε ''παραδοσιακο'' αστο.τρωω ΜΗ παραδοσιακο στο δ'κο μ το χωριο κ ''ζουσαν''.Απλα κ συ δεν θα χεις καταναλωση.:ye35:

Υ.Γ.Υπαρχουν κ εξαιρεσεις αλλα για να τις βρεις εχασες τη μιση μερα στο ψαξιμο κ αμα:D


ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ-3,5 ευρα ο γυρος κ 15 ευρω η πιτσα(ΣΥΒΟΤΑ)15 ΕΥΡΑ μια ομελετα στην βωβουσα(ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑ)40ΤΟ ΚΙΛΟ ΑΡΝΙ ΣΤΟ ΜΕΤΣΟΒΟ(ΧΑΧΑΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....):eek: .......ρε φουστη νηστικος θα μεινω αλλα οχι δεν τρωω ....σε ενα μηνα εσυ θα βγαλεις ολου του χρονου.-γιατι δεν σκεφτεσαι να δουλευεις ολο το χρονο κ να το μερος να εχει ολο το χρονο κινηση?η για το φπα 23% αλλα οταν δεν κοβεις αποδειξη κ στη ζηταω μουτρωνεις η ζητας κ τα ρεστα κ νιωθει ο ######ς πελατης κ τυψεις........
μπορει να λεω κ μλκιες αλλα ετσι μου βγηκε τωρα,εχω αδικο?

ckk 17-07-2012 00:48

Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από intruder ( 725316)
μου την δινει η συμπεριφορα στα τουριστικα μερη .ΕΚΤΟς κ αν ΠΡΙΝ κατσεις κανεις ειδικη συμφωνια,γιατι δεν υπαρχουν σχεδον παντου τιμοκαταλογοι περνεις οτι σε λεει η μυτη σου κ μετα ερχεται ο παραφουσκωμενος λογαριασμος στον ###### ''γιατι ειναι παραδοσιακο κ αγνο(αμα ειναι)το κρεας, το τυρι ,το αρνι,τα χορτα ,τα αυγα ,τα τσουκνιδια ,το κρασι,οι χαρτοπετσετες -οι διπλανοι σου στο τραπεζι, τα κουφωματα στο μαγαζι ,το τζακι ,η κουρελου,το ava για τα πιατα κτλ.ΟΛΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ κ το παραδοσιακο ειναι αγνο κ το πληρωνεις διπλα οσο θα το πληρωνες σε hot gourme εστιατορια σε ακριβη περιοχη στην μεγαλουπολη με σεφ τον ......τσελεμεντε.:u57:

ΡΕΕΕΕΕΕ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ???????μετα παραπονιεστε ''γιατι δεν εχει κινηση'''.
ναι βεβαια κανεις δεν σου ειπε να κατσεις με το ζορι αλλα κ δεν επιτρεπεται να μην υπαρχει τιμοκαταλογος τουλαχιστον εξω.Οχι ενας πινακας που γραφει οτι εχει ΑΡΝΙ-ΚΕΜΠΑΠ-ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ λες κ ειμαι ζωων κ δεν τα βλεπω απο διπλα να γυρναν στις σουβλες.γραψε κ τιμη απο διπλα μεγαλε,αλλα βεβαια τοτε δεν θα μπει ο αλλος μεσα
εαν ειναι να παρω δανειο για να μεινω-φαω σε ''παραδοσιακο'' αστο.τρωω ΜΗ παραδοσιακο στο δ'κο μ το χωριο κ ''ζουσαν''.Απλα κ συ δεν θα χεις καταναλωση.:ye35:

Υ.Γ.Υπαρχουν κ εξαιρεσεις αλλα για να τις βρεις εχασες τη μιση μερα στο ψαξιμο κ αμα:D


ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ-3,5 ευρα ο γυρος κ 15 ευρω η πιτσα(ΣΥΒΟΤΑ)15 ΕΥΡΑ μια ομελετα στην βωβουσα(ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑ)40ΤΟ ΚΙΛΟ ΑΡΝΙ ΣΤΟ ΜΕΤΣΟΒΟ(ΧΑΧΑΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....):eek: .......ρε φουστη νηστικος θα μεινω αλλα οχι δεν τρωω ....σε ενα μηνα εσυ θα βγαλεις ολου του χρονου.-γιατι δεν σκεφτεσαι να δουλευεις ολο το χρονο κ να το μερος να εχει ολο το χρονο κινηση?η για το φπα 23% αλλα οταν δεν κοβεις αποδειξη κ στη ζηταω μουτρωνεις η ζητας κ τα ρεστα κ νιωθει ο ######ς πελατης κ τυψεις........
μπορει να λεω κ μλκιες αλλα ετσι μου βγηκε τωρα,εχω αδικο?

Οχι...

Vagelis Gar 17-07-2012 00:50

Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''
 
Σε 2-3 αράδες είπες όλες τις αλήθειες
:re26::re26::re26::re26::re26::re26:.
Για αυτό από την επόμενη φορά....
http://img831.imageshack.us/img831/1209/dsc0149uk.jpg

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 17-07-2012 01:08

Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Vagelis Gar ( 725321)
Σε 2-3 αράδες είπες όλες τις αλήθειες

:re26::re26::re26::re26::re26::re26:.
Για αυτό από την επόμενη φορά....
http://img831.imageshack.us/img831/1209/dsc0149uk.jpg


Φίλε Βαγγέλη, έτσι όπως πάει η κατάσταση,

αυτό θα είναι ο κανόνας κ όχι η εξαίρεση ... :(

intruder 17-07-2012 01:30

Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Vagelis Gar ( 725321)
Σε 2-3 αράδες είπες όλες τις αλήθειες
:re26::re26::re26::re26::re26::re26:.
Για αυτό από την επόμενη φορά....


βαγγελα να πω οτι προσωπικα επειδη δεν με αρεσει να με ''πιανουν τον κολο'':p:D θυμα δεν επεσα ποτες,αλλα ρε ####το λυπαμαι εκεινους που περνουν τα βουνα η τις ακρογιαλιες για να ξεσκασουν,και οταν φευγουν απο το μαγαζι εχουν φατσα καυμενου, που του βγικε ξινο ,ενιωσε οντως κοροιδο κ την ''αλλη φορα θα προτημησει να κατσει σπιτακι του .μετα η υπαιθρος ερημωνει κ περνει σβαρνα κ αλλους .......
δηλαδη ενας οικογενιαρχης θελει το 1/5 του σημερινου βασικου για να φαει με την οικογενεια του σε ΄΄οικογενιακη-παραδοσιακη'' ψησταρια?Νεύρα ειπαμε κανεις δεν παει με το ζορι ,αλλα ολα κυκλος ειναι

napgeo 17-07-2012 01:40

Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από intruder ( 725316)
μου την δινει η συμπεριφορα στα τουριστικα μερη .ΕΚΤΟς κ αν ΠΡΙΝ κατσεις κανεις ειδικη συμφωνια,γιατι δεν υπαρχουν σχεδον παντου τιμοκαταλογοι περνεις οτι σε λεει η μυτη σου κ μετα ερχεται ο παραφουσκωμενος λογαριασμος στον ###### ''γιατι ειναι παραδοσιακο κ αγνο(αμα ειναι)το κρεας, το τυρι ,το αρνι,τα χορτα ,τα αυγα ,τα τσουκνιδια ,το κρασι,οι χαρτοπετσετες -οι διπλανοι σου στο τραπεζι, τα κουφωματα στο μαγαζι ,το τζακι ,η κουρελου,το ava για τα πιατα κτλ.ΟΛΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ κ το παραδοσιακο ειναι αγνο κ το πληρωνεις διπλα οσο θα το πληρωνες σε hot gourme εστιατορια σε ακριβη περιοχη στην μεγαλουπολη με σεφ τον ......τσελεμεντε.:u57:

ΡΕΕΕΕΕΕ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ???????μετα παραπονιεστε ''γιατι δεν εχει κινηση'''.
ναι βεβαια κανεις δεν σου ειπε να κατσεις με το ζορι αλλα κ δεν επιτρεπεται να μην υπαρχει τιμοκαταλογος τουλαχιστον εξω.Οχι ενας πινακας που γραφει οτι εχει ΑΡΝΙ-ΚΕΜΠΑΠ-ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ λες κ ειμαι ζωων κ δεν τα βλεπω απο διπλα να γυρναν στις σουβλες.γραψε κ τιμη απο διπλα μεγαλε,αλλα βεβαια τοτε δεν θα μπει ο αλλος μεσα
εαν ειναι να παρω δανειο για να μεινω-φαω σε ''παραδοσιακο'' αστο.τρωω ΜΗ παραδοσιακο στο δ'κο μ το χωριο κ ''ζουσαν''.Απλα κ συ δεν θα χεις καταναλωση.:ye35:

Υ.Γ.Υπαρχουν κ εξαιρεσεις αλλα για να τις βρεις εχασες τη μιση μερα στο ψαξιμο κ αμα:D


ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ-3,5 ευρα ο γυρος κ 15 ευρω η πιτσα(ΣΥΒΟΤΑ)15 ΕΥΡΑ μια ομελετα στην βωβουσα(ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑ)40ΤΟ ΚΙΛΟ ΑΡΝΙ ΣΤΟ ΜΕΤΣΟΒΟ(ΧΑΧΑΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....):eek: .......ρε φουστη νηστικος θα μεινω αλλα οχι δεν τρωω ....σε ενα μηνα εσυ θα βγαλεις ολου του χρονου.-γιατι δεν σκεφτεσαι να δουλευεις ολο το χρονο κ να το μερος να εχει ολο το χρονο κινηση?η για το φπα 23% αλλα οταν δεν κοβεις αποδειξη κ στη ζηταω μουτρωνεις η ζητας κ τα ρεστα κ νιωθει ο ######ς πελατης κ τυψεις........
μπορει να λεω κ μλκιες αλλα ετσι μου βγηκε τωρα,εχω αδικο?


Αδυνατώ να σε πιστέψω. Για όνομα του Θεού:u55:

napgeo 17-07-2012 01:43

Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ ( 725324)
Φίλε Βαγγέλη, έτσι όπως πάει η κατάσταση,

αυτό θα είναι ο κανόνας κ όχι η εξαίρεση ... :(



:u56:Εγώ αυτό Πρόεδρε το ζω από την ημέρα πού έγινα φαντάρος.

:Απορία:Εσείς τώρα το ανακαλύψατε. :u60:

:ye32:Άρα πρωτοπόρος όπως πάντα.............

GEO_K 17-07-2012 01:43

Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''
 
ΝεύραΝεύραΝεύρα

paschalis 17-07-2012 07:32

Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''
 
Να αεχισουμε να γραφουμε τη
Μαυρη Λιστα σε δικο της ξεχωριστο χωρο οπως αυτος?

Ομελετα στην πλατεια της Αρτοτινας
8 ευρω και 8 και η χωριατικη...Ουστ..Νεύρα

dimitrisgsx1400 17-07-2012 09:04

Απάντηση: ταχατις ''παραδοσιακα κ αγνα''
 
Ετσι ακριβως ειναι!!Νεύρα Πιστευεται οτι αν πεσει το ΦΠΑ στην εστιαση θα αλλαξει κατι στις τιμες????? μη τρελαθουμε :u57: ....


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:14.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!