GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ποδήλατο (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=93)
-   -   Ποδήλατο και Moτοσυκλέτα (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=14747)

frits 21-10-2010 00:35

Ποδήλατο και Moτοσυκλέτα
 
Πρώτα από όλα συγχαρητήρια στους admin για το άνοιγμα της σχετικής ενότητας, πιστεύω θα αποτελέσει αφορμή για όμορφα post αλλά και ευκαιρία για ποδηλατικές συναντήσεις-εξορμήσεις.:)

Ποδήλατο και μοτοσυκ.λέτα λοιπόν, δύο δίτροχα που για μένα αποτελούν εργαλεία μετακίνησης αλλά και διασκέδασης, και αν η μοτό είναι χρόνια πολλά σύντροφος στις μετακίνησεις, το ποδήλατο έχει μπει δυνατά στην ζωή μου τον τελευταίο χρόνο, κάτι η ανάγκη για άσκηση, κάτι 2-3 φίλοι που έχουν "τρέλλα" και τέλος ο μικρός Θανάσης που στα 6 του χρόνια έχει γράψει στο κοντεράκι του μία χιλιάδα χιλιόμετρα είχαν σαν αποτέλεσμα να μάθω και εγώ σιγά, σιγά πράγματα που είναι πολύ όμορφα και πολύ ενδιαφέροντα.
Το ποδήλατο μοιάζει σε πολλά με την μηχανή από το γεγονός ότι έχει 2 τροχούς, εώς το ότι υπάρχει μία ατελείωτη γκάμα αξεσουάρ, ρούχων κ.λ.π για να χαλάς τα λεφτά σου.:cool:.

Έχω την τύχη να μένω κοντά την Πάρνηθα και στο Τατόι που αποτελούν προορισμό για πολλούς ποδηλάτες και κάθε Σ/Κ αφιερώνω αρκετές ώρες σε βόλτες στο βουνό, οπότε θα υπάρχει πάντα ανοικτή πρόσκληση για όσους θέλουν να γνωρίσουν τα μέρη ή σε όσους ήδη τα ξέρουν και απλά θέλουν και λίγη παρέα.:rolleyes:

wet & dirty 21-10-2010 00:38

Απάντηση: Ποδήλατο και Moτοσυκλέτα
 
περιμενω τον κουμπαρο μου να μου βρει ποδηλατο αλλα δεν τον βλεπω να κανει τιποτα!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

MARK 21-10-2010 00:43

Απάντηση: Ποδήλατο και Moτοσυκλέτα
 
Εγώ θέλω αλλά δεν ξέρω αν με αντέχει.....:sm7:

Space 21-10-2010 00:58

Απάντηση: Ποδήλατο και Moτοσυκλέτα
 
:yz

wet & dirty 21-10-2010 01:05

Απάντηση: Ποδήλατο και Moτοσυκλέτα
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Space ( 234305)
:yz


κλαψε βοδι κλαψε!!!!!:sm7::sm7:

Space 21-10-2010 01:07

Απάντηση: Ποδήλατο και Moτοσυκλέτα
 
:yz:yz:yz

wet & dirty 21-10-2010 01:08

Απάντηση: Ποδήλατο και Moτοσυκλέτα
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Space ( 234313)
:yz:yz:yz


αντε να δεις τι φιλος ειμαι θα σε μαθω να κανεις σουζα!!!:sm7::sm7::sm7:

Space 21-10-2010 01:11

Απάντηση: Ποδήλατο και Moτοσυκλέτα
 
χααχχαχααχαχ
χαχαχαχαχααχαχ
χααχαχαχαχαχ
τετιες ######## τις κανω και μονος....
το θεμα ειναι να βαζεις 2 δαχτυλα στο φρενο γιατι αλλιως...
:sm7::sm7::sm7:

σε 6 μηνες θα μαι παλι κοντα σας με την ποδηλαταρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Sierso 21-10-2010 07:50

Απάντηση: Ποδήλατο και Moτοσυκλέτα
 
Συγχαρητηρια κι απο μενα.
Εχω ποδηλατο απ`οσο με "θυμαμαι"και μεσα απο την ενοτητα,θα προσπαθησω να σας δειξω ,ποσο εχω ευεργετηθει.Υποψιν,κοντευω να κλεισω τα 53 χρονια ζωης,καπνιζω 2 πακετα την ημερα,στρες ατελειωτο λογω δουλειας και αισιως 106 κιλα....Τι αλλο θελετε να σας πω.....Εαν δεν ειχα και το ποδηλατο......

spiros 21-10-2010 10:18

Απάντηση: Ποδήλατο και Moτοσυκλέτα
 
Κάνω και εγώ λίγο ποδήλατο τα τελευταία χρόνια. Οι διαδρομές μου είναι ή παραλιακή τις καθημερινές ή στο Τατόι το ΣΚ. Το ποδήλατο είναι πώρωση αντίστοιχη με της μηχανής, τα ΣΚ που έχω χρόνο πραγματικά δεν ξέρω τη να διαλέξω για να πάω στο βουνό. Αν κανονίσετε εξόρμηση είμαι μέσα.


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:17.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!