GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=58)
-   -   πασχα με το μοτο μου....και οποιος θελει ακολουθει.....ααα και δικαβαλος... (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=30299)

scorpiobmw 05-04-2012 00:13

πασχα με το μοτο μου....και οποιος θελει ακολουθει.....ααα και δικαβαλος...
 
Σκεφτομαι να φυγω για λιγες μερες μακρια απο την βαβουρα και τις υποχρεωσεις...:hmmm:......σκεφτομαι το πηλιο....αν εχει καμια ιδεα κανεις για το που θα ειναι καλα να αραξω εκει θα το εκτιμουσα...:ye32:......αααα και οποιος θελει ακολουθει......:ye33::ye33:

ARGI 05-04-2012 19:24

Απάντηση: πασχα με το μοτο μου....και οποιος θελει ακολουθει.....ααα και δικαβαλος...
 
Φιλαράκι, αν και πιο αρμόδιοι είναι οι Βολιώτες να σου απαντήσουν,
ωραία μέρη είναι η Μηλιές, Βυζίτσα, η Πινακάτες
και μάλιστα αν βρεις κανένα αρχοντικό σε καλή τιμή, είσαι ταμάμ!!!:ye02:
Ομοίως η Τσαγκαράδα, ο Μυλοπόταμος, ο Αι Γιάννης...
Πάντως Σ/Κ/Δ του Πάσχα θα είμαι Κάτω Γατζέα (παραλία), κερνάω καφεδάκι ή τσίπουρο...
Οτι θες....
Καλά να περάσεις...
:cool2::cool2::cool2::cool2:

scorpiobmw 05-04-2012 19:48

Απάντηση: πασχα με το μοτο μου....και οποιος θελει ακολουθει.....ααα και δικαβαλος...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ARGI ( 648537)
Φιλαράκι, αν και πιο αρμόδιοι είναι οι Βολιώτες να σου απαντήσουν,
ωραία μέρη είναι η Μηλιές, Βυζίτσα, η Πινακάτες
και μάλιστα αν βρεις κανένα αρχοντικό σε καλή τιμή, είσαι ταμάμ!!!:ye02:
Ομοίως η Τσαγκαράδα, ο Μυλοπόταμος, ο Αι Γιάννης...
Πάντως Σ/Κ/Δ του Πάσχα θα είμαι Κάτω Γατζέα (παραλία), κερνάω καφεδάκι ή τσίπουρο...
Οτι θες....
Καλά να περάσεις...
:cool2::cool2::cool2::cool2:

Σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφορίες....:)... Σκέφτομαι κάτι και για Λευκάδα... Αν δεν κάτσει θα έρθω για το καφεδάκι....:)

phoenix 05-04-2012 23:49

Απάντηση: πασχα με το μοτο μου....και οποιος θελει ακολουθει.....ααα και δικαβαλος...
 
που πινεις καφε αδερφε να γνωριστουμε

siraxanz 05-04-2012 23:52

Απάντηση: πασχα με το μοτο μου....και οποιος θελει ακολουθει.....ααα και δικαβαλος...
 
ολο το Πηλιο ειναι ωραιο

scorpiobmw 06-04-2012 13:42

Απάντηση: πασχα με το μοτο μου....και οποιος θελει ακολουθει.....ααα και δικαβαλος...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από phoenix ( 648780)
που πινεις καφε αδερφε να γνωριστουμε

θα ενημερωσω φιλαρακι το που θα ειμαι να βρεθουμεακομα το ψαχνω.....:ye33:

DatsNic 06-04-2012 13:49

Απάντηση: πασχα με το μοτο μου....και οποιος θελει ακολουθει.....ααα και δικαβαλος...
 
Φιλε scorpiobmw σκευτεσαι καθολου την Κρητη μας?

scorpiobmw 06-04-2012 13:59

Απάντηση: πασχα με το μοτο μου....και οποιος θελει ακολουθει.....ααα και δικαβαλος...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ARGI ( 648537)
Φιλαράκι, αν και πιο αρμόδιοι είναι οι Βολιώτες να σου απαντήσουν,
ωραία μέρη είναι η Μηλιές, Βυζίτσα, η Πινακάτες
και μάλιστα αν βρεις κανένα αρχοντικό σε καλή τιμή, είσαι ταμάμ!!!:ye02:
Ομοίως η Τσαγκαράδα, ο Μυλοπόταμος, ο Αι Γιάννης...
Πάντως Σ/Κ/Δ του Πάσχα θα είμαι Κάτω Γατζέα (παραλία), κερνάω καφεδάκι ή τσίπουρο...
Οτι θες....
Καλά να περάσεις...
:cool2::cool2::cool2::cool2:

φιλαρακι θα ειμαι τελικα και εγω κατω γατσεα απο 13/4 εως και 16/4 οποτε θα πιουμε καφεδακι....:ye33:......παρε και το κινητο μου να τα πουμε 6982178595....:ye32:

tolhs 06-04-2012 16:47

Απάντηση: πασχα με το μοτο μου....και οποιος θελει ακολουθει.....ααα και δικαβαλος...
 
ΦΙΛΕ ΜΙΧΑΛΗ ΜΑΚΡΗΝΙΤΣΑ ΚΑΙ ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ

ARGI 06-04-2012 20:35

Απάντηση: πασχα με το μοτο μου....και οποιος θελει ακολουθει.....ααα και δικαβαλος...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από scorpiobmw ( 649123)
φιλαρακι θα ειμαι τελικα και εγω κατω γατσεα απο 13/4 εως και 16/4 οποτε θα πιουμε καφεδακι....:ye33:......παρε και το κινητο μου να τα πουμε 6982178595....:ye32:


:ye02::ye02::ye02::ye02:
:wh13::wh13::wh13:
:);)


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:08.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!