GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ταξίδια στο εξωτερικό (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Αθήνα - Ταγγέρη (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=2089)

cortomaltese 15-04-2009 18:49

Αθήνα - Ταγγέρη
 
Φίλοι είμαι καινούργιο μέλος στο φόρουμ. Εδώ και δυο χρόνια διαβάζοντας, βλέποντας και ακούγοντας για τα περίφημα ταξίδια με την αγαπημένη μας μοτοσυκλέτα πείστηκα να κάνω ένα πραγματικότητα. Οπότε φέτος το καλοκαίρι, για είκοσι πέντε περίπου μέρες, σχεδιάζω στη πράξη ένα ταξίδι μέχρι την Ταγγέρη. Παρακαλώ όποιον έχει την σχετική εμπειρία να με κατατοπίσει σε ότι πιστεύει ότι αξίζει προσοχής. Ευχαριστώ.


Έδρα της ευφυίας δεν είναι ο εγκέφαλος αλλά η καρδιά.

arisxios 15-04-2009 19:34

Απάντηση: Αθήνα - Ταγγέρη
 
Φίλε Σπύρο δεν ξέρω να σε βοηθήσω αλλά σίγουρα υπάρχουν πολλά παιδιά εδώ που θα σου δώσουν της πολύτιμες πληροφορίες που χρειάζεσαι
Αν δεν σου κάνει κόπος πέρνα και από τα καλωσορίσματα να μας πεις δυο λόγια και να σε γνωρίσουμε :sm8:

fidemporas 15-04-2009 19:37

Απάντηση: Αθήνα - Ταγγέρη
 
Που ειναι ρε παιδια η Ταγγερη;;;;;;
:hmmm::hmmm:

Arkas 16-04-2009 00:26

Απάντηση: Αθήνα - Ταγγέρη
 
:Απορία::Απορία::Απορία:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 16-04-2009 00:27

Απάντηση: Αθήνα - Ταγγέρη
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από arisxios ( 24977)
Φίλε Σπύρο δεν ξέρω να σε βοηθήσω αλλά σίγουρα υπάρχουν πολλά παιδιά εδώ που θα σου δώσουν της πολύτιμες πληροφορίες που χρειάζεσαι

Αν δεν σου κάνει κόπος πέρνα και από τα καλωσορίσματα να μας πεις δυο λόγια και να σε γνωρίσουμε :sm8:



+1

syan 16-04-2009 00:31

Απάντηση: Αθήνα - Ταγγέρη
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από fidemporas ( 24978)
Που ειναι ρε παιδια η Ταγγερη;;;;;;
:hmmm::hmmm:

Η Ταγγέρη (αραβ. نجة, ισπ. Tánger, πορτογ. Tânger, γαλλ. Tanger) είναι μια από τις σπουδαιότερες πόλεις και λιμένες του Μαρόκου με πληθυσμό περίπου 670.000 κατοίκων. Βρίσκεται στις ακτές της Βόρειας Αφρικής, στα δυτικά του στενού του Γιβραλτάρ. Η Ταγγέρη είναι πρωτεύουσα της περιφέρειας Ταγγέρης-Τετουάν.

fidemporas 16-04-2009 01:28

Απάντηση: Αθήνα - Ταγγέρη
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από syan ( 25040)
Η Ταγγέρη (αραβ. نجة, ισπ. Tánger, πορτογ. Tânger, γαλλ. Tanger) είναι μια από τις σπουδαιότερες πόλεις και λιμένες του Μαρόκου με πληθυσμό περίπου 670.000 κατοίκων. Βρίσκεται στις ακτές της Βόρειας Αφρικής, στα δυτικά του στενού του Γιβραλτάρ. Η Ταγγέρη είναι πρωτεύουσα της περιφέρειας Ταγγέρης-Τετουάν.

:Απορία::Απορία::Απορία::Απορία:

Ok με τον προσανατολισμο...
Αγαπητε cortomaltese αν πας απο Γιβραλταρ εχω προσωπικη εμπειρια και θα μπορουσα να σου δωσω χρησιμες πληροφοριες.
Αν ομως σκοπευεις να πας απο Τυνησια τοτε ... σηκωνω τα χερια ψηλα...
:yz:yz:yz

droggitiszak 16-04-2009 11:41

Απάντηση: Αθήνα - Ταγγέρη
 
τι γίνεται στην Τυνησία ρε παιδιά ? για λε , για λε ...

cortomaltese 16-04-2009 19:03

Απάντηση: Αθήνα - Ταγγέρη
 
Φίλε οπωσδήποτε από Γιβραλτάρ... Από Τυνησία τα πράγματα θα ήταν πολύ ωραία αλλά δυστυχώς πολύ επικίνδυνα. Όπως όλοι μου είπαν είναι πολύ επικίνδυνα και καθώς θα ταξιδέψω με την κοπέλα μου καταλαβαίνεις. Δεν είναι για ρίσκα τόσο μεγάλα το πράγμα. Παρόλα αυτά πιστεύω πως για πρώτο ταξίδι από Γιβραλτάρ θα είναι σπέσιαλ. οπότε ευπρόσδεκτες οι πληροφορίες σου.

fidemporas 17-04-2009 03:26

Απάντηση: Αθήνα - Ταγγέρη
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από cortomaltese ( 25181)
Φίλε οπωσδήποτε από Γιβραλτάρ... Από Τυνησία τα πράγματα θα ήταν πολύ ωραία αλλά δυστυχώς πολύ επικίνδυνα. Όπως όλοι μου είπαν είναι πολύ επικίνδυνα και καθώς θα ταξιδέψω με την κοπέλα μου καταλαβαίνεις. Δεν είναι για ρίσκα τόσο μεγάλα το πράγμα. Παρόλα αυτά πιστεύω πως για πρώτο ταξίδι από Γιβραλτάρ θα είναι σπέσιαλ. οπότε ευπρόσδεκτες οι πληροφορίες σου.

Οκ θα σου γραψω αναλυτικα σε μερικες μερες .. οταν επιστρεψω απο τις διακοπες του Πασχα....
:cool::cool:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:57.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!