GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Απαραίτητα έγγραφα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον) (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=7749)

dimitris the doors 02-04-2010 21:46

Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gthes ( 143956)
Ρε φιλαράκι γιατί δεν γράφεις Ελληνικά όπως όλοι ;;;;;

sygnomh re file alla etsi exo synhthish dyskoleyome sta ellhnika.den ta snomparo.

dimitris the doors 02-04-2010 21:52

Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty ( 143959)
αν τα λεει στον πινακα που ειναι και τα ποσα οχι δεν τα εχει..αλλα δεν ειναι και κατι που με ενδιαδερει εμενα προσωπικα για να το πληρωνω..

kai omos eprepe na se endiaferh einai poly shmantikes kalypseis

Arkas 02-04-2010 23:04

Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από dimitris the doors ( 144007)
sygnomh re file alla etsi exo synhthish dyskoleyome sta ellhnika.den ta snomparo.

Δημητρό μου, σε παρακαλούμε, γράφε ελληνικά όπως όλοι μας.
Μπορεί να σε δυσκολεύει, αλλά δυσκολεύονται πολλοί περισσότεροι με τα greeklish!
Σε ευχαριστούμε εκ των προτέρων!

dimitris the doors 02-04-2010 23:23

Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)
 
η ευγενεια γηρεμιζει τοιχουσ

leandros 03-04-2010 10:06

Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)
 
ρε παιδιά επειδή είμαι ασφαλιστής, πώς είναι δυνατόν να δοθεί ομαδική έκπτωση σε άδειες κυκλοφοριάς με διαφορετικό ΑΦΜ???
μην τρελαθούμε τελείως..

dimitris the doors 03-04-2010 11:25

Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από leandros ( 144091)
ρε παιδιά επειδή είμαι ασφαλιστής, πώς είναι δυνατόν να δοθεί ομαδική έκπτωση σε άδειες κυκλοφοριάς με διαφορετικό ΑΦΜ???
μην τρελαθούμε τελείως..


εκτοσ που οι περισοτερεσ ασφαλιστικεσ εχουν καταρργησει τισ ομαδικεσ η μονη εκτποση που υπαρχει περιπτοση να γινη ειναι κατοπιν ιδιοτικησ συνφονιασ του πρακτορειου και αυτο με την προυποθεση να ειναι σαν μελη συλλογου.βεβεα και με αυτη την προυπθεση ειναι δυσκολο την σημερινη εποχη και η αλλη περιπτοση ειναι να αφερεση καπια προμητεια ο ασφαλιστησ η οποια βεβεα εχαρταται απο διαφορουσ παραγοντεσ πχ αν συνφερη τον ασφαλιστη .επισησ ειμαι τησ αποψησ η ασφαλιση να γινετε με προσοπικη επαφη και οχι δια αλληλογραφιασ.εγο ειμαι διαθεσιμοσ να ασφαλισο οποιον ενδιαφερετε αρκει να ειναι απο θεσσαλονικη και να υπαρξη προσοπικη γνοριμια.

dimitris the doors 03-04-2010 11:41

Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)
 
υστερογραφο μολισ ειδα τι ελληνικα εγραψα απο πλευρασ ορθογραφιασ μιαζο για αποφοιτοσ δημοτικου σχολειου στην αλβανια λολ

leandros 04-04-2010 10:49

Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)
 
ακριβώς!
οπότε ας γράφουμε κατευθείαν στο φόρουμ:
"παιδιά, είμαι ασφαλιστής. όσο περισσότερους μαζέψω από δω, θα κάνω μια μείωση της προμήθειάς μου για να βγει πιο φθηνό το τελικό ασφάλιστρο"

gbmw 04-04-2010 12:52

Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)
 
Για κοιτάξτε ρε παιδιά να βγει κάτι για όλους.Ασγαλιστές και ασφαλισμένους;);):rolleyes::rolleyes::o:o

ace_gln 04-04-2010 21:07

Απάντηση: Ομαδική ασφάλιση Μοτοσυκλέτας (κ όχι μόνον)
 
Αυτξς ηταν ο λογος που ζητησα τα μελη μας εγγραφως leandre.
Εκπτωσεις ομαδικες υπαρχουν , αρκει να το θελει και να μπορει να το καταφερει ο πρακτορας σου . Φυσικα το επομενο βημα ειναι η μειωση προμηθειας ...


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:19.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!