GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ποδήλατο (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=93)
-   -   2o Sfendami Adventure Experience (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=42950)

panos_funduro 09-10-2013 23:14

Απάντηση: 2o Sfendami Adventure Experience
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Xanthi ( 956654)
Πάνο σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση, μακάρι να τα καταφέρουμε, φέτος δεν προλάβαμε να οργανωθούμε........


Ο μικρός κάνει 15-20 χιλιόμετρα στην κάθε βόλτα................μάλλον θα τους το πάρει το παγκόσμιο...................:D:lo20:

Χαχα! Αν κανει τωρα 15-20 στα 15-17 θα βαραει 100αρια!!! Μακαρι να τα πουμε κ απο κοντα :))) Ως τοτε καλες πρπονησεις :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

GregoryGS 09-10-2013 23:29

Απάντηση: 2o Sfendami Adventure Experience
 
Πάνο να σου δώσω και εγώ τα συγχαρητήρια μου για την διοργάνωση και φυσικά σε όλους όσους τρέχουν για όλο αυτό. Μετά από δύο συμμετοχές φέτος έζησα και την συναρπαστική εμπειρία της διαδρομής νύχτα!
Δεδομένου ότι δεν σπάσαμε ούτε ένα δένδρο αλλά ούτε ένα κόκαλο περάσαμε υπέροχα! :ye32:
Ελπίζω στο επόμενο να μαζευτούμε και περισσότεροι από εδώ μέσα! ( έχει και σουβλάκια στο τέλος :ha16::ha16::ha16: )


Υ.Γ. Πάνο (και Άλεξ) την Κυριακή θα είμαι στο Πήλιο να υποστηρίξω έναν παλιό σου γνώριμο DownHilla…

panos_funduro 09-10-2013 23:33

Απάντηση: 2o Sfendami Adventure Experience
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από GregoryGS ( 956671)
Πάνο να σου δώσω και εγώ τα συγχαρητήρια μου για την διοργάνωση και φυσικά σε όλους όσους τρέχουν για όλο αυτό. Μετά από δύο συμμετοχές φέτος έζησα και την συναρπαστική εμπειρία της διαδρομής νύχτα!
Δεδομένου ότι δεν σπάσαμε ούτε ένα δένδρο αλλά ούτε ένα κόκαλο περάσαμε υπέροχα! :ye32:
Ελπίζω στο επόμενο να μαζευτούμε και περισσότεροι από εδώ μέσα! ( έχει και σουβλάκια στο τέλος :ha16::ha16::ha16: )


Υ.Γ. Πάνο (και Άλεξ) την Κυριακή θα είμαι στο Πήλιο να υποστηρίξω έναν παλιό σου γνώριμο DownHilla…

Σ´ευχαριστω πολυ Γρηγορη :)) ... Οντως η νυχτα εχει κατι διαφορετικο στο ΜΤΒ !!! Ηθελα να ρθω Πηλιο αλλα δυστυχως θα λειπω εξωτερικο απο αυριο για μια βδομαδα. Θα πανε αρκετοι φιλοι κ γνωστοι κ απο οτι εμαθα η διαδρομη ειναι σουπερ!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

alx_k 10-10-2013 00:21

Απάντηση: 2o Sfendami Adventure Experience
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Xanthi ( 956650)
Ωραίος.............................:ye32:

Η φωτό τραβηγμένη λίγο πριν πεθάνω....:p

Εστάλη από ΤΑΠΑΤΟΚ-ΤΑΠΑΤΟΚ!

con 10-10-2013 19:01

Απάντηση: 2o Sfendami Adventure Experience
 
Ωραιοι μπραβο σας:re25:!εχω ακουσει τα καλητερα γ αυτο το cup! Αν ηταν πιο κοντα σιγουρα θ επαιρνα μερος.

PITS 13-10-2013 00:11

Απάντηση: 2o Sfendami Adventure Experience
 
μπραβο παιδια εμεις οι νοτιοι ετοιμαζομαστε για τον αθλο μαιναλου τελος του μηνα, η πλακα ειναι οτι εχουμε παρει τα βουνα και καθε κυριακη μαζευομστε ολο και πιο πολλοι αυριο 8 αναχωρηση για γερανεια καμια 10αρια. Η Σφενδαμη ειναι ενα ονειρο που μιας και το εχασα φετος θα το παλεψω του χρονου στα σιγουρα!!!


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:09.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!