GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Τεχνικά θέματα διάφορα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Έλεγχος μεταχειρισμένης στη Θεσσαλονίκη (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=29749)

alexat 20-03-2012 09:06

Έλεγχος μεταχειρισμένης στη Θεσσαλονίκη
 
Αγαπητοί συμφορουμίτες, τα φώτα σας παρακαλώ.
Έχω βρει μια μπουμπού που πωλείται στη Θεσσαλονίκη και με ενδιαφέρει πολύ. Το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω που θα μπορούσα να την ελέγξω. Ενώ εδώ στην Αθήνα έχω την πολύ καλή λύση του Γέρακα (πότε θα με βαρεθούν δε ξέρω με τις μηχανές που τους πάω, σούπερ υπομονετικά τα παιδιά εκεί, αλλά και το αφεντικό :re25: ), στη Θεσσαλονίκη δε γνωρίζω κάτι. Όσο για να κοιτάξω τη μηχανή μόνος μου... γκουχ....γκουχ... γκουχ...., μήπως να πω άλλο ανέκδοτο?
Όποιος λοιπόν έχει να μου συστήσει κάποιον, θα με βοηθούσε. Κι αν δε θέλει δημόσια, υπάρχουν και τα π.μ.
Ευχαριστώ πολύ!

siraxanz 20-03-2012 10:47

Απάντηση: Έλεγχος μεταχειρισμένης στη Θεσσαλονίκη
 
Ειναι πολλοί Θεσσαλονικείς που θα δουν το θεμα σου και φανταζομαι οτι θα σου προτείνουν λύσεις.

Μια καλή ιδέα είναι να την βάλεις(λινκ) κ φωτο) εδώ γιατι μπορεί κάποιος να ξέρει το ιστορικό της.

Επίσης ο αφαλιστής σου μπορεί να δει αν έχει εμπλακει σε τρακαρισμα

ilias vara 20-03-2012 10:48

Απάντηση: Έλεγχος μεταχειρισμένης στη Θεσσαλονίκη
 
ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙς ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΝΕ ΤΟΝ ΠΑΣΧΑΛΗ .,.ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΒΡΕΙ ΛΥΣΗ .,.,ΑΣΕ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ

ΚΑΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙς ΜΕΡΙΚΕς ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕς ΜΗΠΩς ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ!

xurxes 20-03-2012 12:21

Απάντηση: Έλεγχος μεταχειρισμένης στη Θεσσαλονίκη
 
στη διαθεση σου....mob στο προφιλ

μια γειτονια ειμαστε:D

alexat 20-03-2012 12:23

Απάντηση: Έλεγχος μεταχειρισμένης στη Θεσσαλονίκη
 
Ευχαριστώ. Θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω με τον Πασχάλη. Η μηχανή είναι αυτή: Bmw R 1100 GS '98 - € 3.000 EUR (Συζητήσιμη) - Car.gr
Αν κάποιος την ξέρει, ότι πει καλοδεχούμενο. Αλλά ξέρετε πως είναι αυτά... Επειδή η πρώτη μου επαφή με τη μηχανή θα είναι η επιστροφή από Θεσσαλονίκη, το να ανακαλύψω μετά ότι "έχει θέματα", οκ, κακό είναι , αλλά δε συγκρίνεται με το να το ανακαλύψω καθώς θα σέρνομαι πάνω στην άσφαλτο....! Οπότε είναι και θέμα ασφάλειας να την ελέγξω όσο καλύτερα μπορώ και Θεσσαλονίκη παίζω εκτός έδρας.

jarhead 20-03-2012 12:25

Απάντηση: Έλεγχος μεταχειρισμένης στη Θεσσαλονίκη
 
Μην τυχον και τους παρεις τηλεφωνο!!!!θα σε πουν αδελφε περνα πρωτα απο τον καφε μας....και μετα εχετε γεια βρυσουλες λογγοι βουνα ραχουλες...θα ξεχασεις για ποιο λογο τους πηρες τηλεφωνο:sm7::sm7:

alexat 20-03-2012 12:36

Απάντηση: Έλεγχος μεταχειρισμένης στη Θεσσαλονίκη
 
Φοβάμαι ότι άμα περάσω από τον καφέ τους, δε θα ξανακατέβω Αθήνα μετά... :) Η Θεσσαλονίκη είναι έρωτας, πως να το κάνουμε τώρα...!

jarhead 20-03-2012 12:51

Απάντηση: Έλεγχος μεταχειρισμένης στη Θεσσαλονίκη
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από alexat ( 633386)
Φοβάμαι ότι άμα περάσω από τον καφέ τους, δε θα ξανακατέβω Αθήνα μετά... :) Η Θεσσαλονίκη είναι έρωτας, πως να το κάνουμε τώρα...!

Αει γεια σου...Αν ειναι να περασεις παντως θα σε λυθουν και οι ποιο απιθανες ερωτησεις σου...:ye33:

CPretenteriS 20-03-2012 12:58

Απάντηση: Έλεγχος μεταχειρισμένης στη Θεσσαλονίκη
 
Η αγγελία δεν υπάρχει πια...:hmmm:

Gasgs 20-03-2012 13:01

Μόλις τώρα την είδα :confused::confused:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:23.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!