GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Απαραίτητα έγγραφα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Άδεια οδηγήσης μηχανή - Θεσσαλονίκη (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=21958)

Leonidas__ 10-07-2011 16:36

Άδεια οδηγήσης μηχανή - Θεσσαλονίκη
 
Χαίρεται,

Πριν 10 περίπου μέρες έδωσα προκαταβολή και τα απαραίτητα δικαιολογητικά στη σχολή οδηγών για να βγάλω δίπλωμα μηχανής Α.

Ο υπεύθυνος κατέθεσε τα χαρτιά το συντομότερο και με ενημέρωσε ότι στις 19 Ιουλίου δίνω σήματα για τη μηχανή. Δυστυχώς όμως, είτε τα περάσω είτε όχι, η Διεύθυνση Συγκοινωνιών κλείνει στις 22 Ιουλίου για... διακοπές... και ξανά ανοίγουν 18 Αυγούστου. Οπότε θα πρέπει να περιμένω έως τότε για την οδήγηση.

Απλά μου ξένισε ότι αυτή η υπηρεσία κλείνει για ένα τόσο μεγάλο διάστημα... ισχύει κάτι τέτοιο; Έχει κανείς εμπειρία;

giclas 10-07-2011 16:55

Απάντηση: Άδεια οδηγήσης μηχανή - Θεσσαλονίκη
 
στην Κυπρο κλεινου μονο Σαβατα κυριακες κε αργειες !!!!

nivam 10-07-2011 16:59

Απάντηση: Άδεια οδηγήσης μηχανή - Θεσσαλονίκη
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Leonidas__ ( 418409)
Χαίρεται,

Πριν 10 περίπου μέρες έδωσα προκαταβολή και τα απαραίτητα δικαιολογητικά στη σχολή οδηγών για να βγάλω δίπλωμα μηχανής Α.

Ο υπεύθυνος κατέθεσε τα χαρτιά το συντομότερο και με ενημέρωσε ότι στις 19 Ιουλίου δίνω σήματα για τη μηχανή. Δυστυχώς όμως, είτε τα περάσω είτε όχι, η Διεύθυνση Συγκοινωνιών κλείνει στις 22 Ιουλίου για... διακοπές... και ξανά ανοίγουν 18 Αυγούστου. Οπότε θα πρέπει να περιμένω έως τότε για την οδήγηση.

Απλά μου ξένισε ότι αυτή η υπηρεσία κλείνει για ένα τόσο μεγάλο διάστημα... ισχύει κάτι τέτοιο; Έχει κανείς εμπειρία;

Και στο Βόλο απ όσο ξέρω το κλείνουν το μαγαζί.

erasel 10-07-2011 20:52

Απάντηση: Άδεια οδηγήσης μηχανή - Θεσσαλονίκη
 
Όντως φαίνεται περίεργο που κλείνουν !!:hmmm:

vpentza 10-07-2011 21:21

Απάντηση: Άδεια οδηγήσης μηχανή - Θεσσαλονίκη
 
Υπουργείο Συγκοινωνιών και ...Πολεοδομίες είναι κλειστες τον Αύγουστο.....ψάξε, ψαξε θα βρεθόύν και άλλες υπηρεσίες που τα καταβάζουν τα ρολλά....:hmmm:

CPretenteriS 10-07-2011 21:26

Απάντηση: Άδεια οδηγήσης μηχανή - Θεσσαλονίκη
 
Ναι ρε παιδιά... δημόσιοι είναι... αφήστε τα να ξεκουραστούν τα παλικάρια... είναι βαρύ το 3ωρο καθημερινής (που λέει ο λόγος) ημι-εργασίας...:mad::mad:Νεύρα

ΙΔΙΩΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΩΡΑ!!!!

Έλεος πια μ´αυτή την αθλιότητα του Δημοσίου... ΟΛΑ στον Ιδιώτη.... να δουν τη γλύκα τα πουλάκια μου... :mad:

szygo 10-07-2011 22:07

Απάντηση: Άδεια οδηγήσης μηχανή - Θεσσαλονίκη
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 418465)
Ναι ρε παιδιά... δημόσιοι είναι... αφήστε τα να ξεκουραστούν τα παλικάρια... είναι βαρύ το 3ωρο καθημερινής (που λέει ο λόγος) ημι-εργασίας...:mad::mad:Νεύρα


ΙΔΙΩΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΩΡΑ!!!!


Έλεος πια μ´αυτή την αθλιότητα του Δημοσίου... ΟΛΑ στον Ιδιώτη.... να δουν τη γλύκα τα πουλάκια μου... :mad:

:sm8:

264George 10-07-2011 22:52

Απάντηση: Άδεια οδηγήσης μηχανή - Θεσσαλονίκη
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από szygo ( 418480)
:sm8:



και μετά με ποιους θα μαλώνουμε ? :hmmm:

264George 11-07-2011 00:19

Απάντηση: Άδεια οδηγήσης μηχανή - Θεσσαλονίκη
 
[QUOTE=Leonidas__;418409...
[/QUOTE]

Καλώς ήρθες στην παρέα φίλε!


(ξέχασα να πω πριν :cool:)

giclas 11-07-2011 00:39

Απάντηση: Άδεια οδηγήσης μηχανή - Θεσσαλονίκη
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 418465)
Ναι ρε παιδιά... δημόσιοι είναι... αφήστε τα να ξεκουραστούν τα παλικάρια... είναι βαρύ το 3ωρο καθημερινής (που λέει ο λόγος) ημι-εργασίας...:mad::mad:Νεύρα

ΙΔΙΩΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΩΡΑ!!!!

Έλεος πια μ´αυτή την αθλιότητα του Δημοσίου... ΟΛΑ στον Ιδιώτη.... να δουν τη γλύκα τα πουλάκια μου... :mad:

kε μετα αναροτιαμαστε που τα φαγαμαι ?


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:33.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!