GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Διαδικτυακές αγορές - Ευκαιρίες (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=84)
-   -   διαδικτυακό μαγαζί-Χανιά (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=32527)

adventure11 21-06-2012 14:26

διαδικτυακό μαγαζί-Χανιά
 
Στην αναζήτησή μου για αγορά πλαινών μεταλλικών βαλιτσών έπεσα πάνω σε αυτό:
Πωλείται ΒΑΛΙΤΣΑ ΔΕΞΙΑ BMW R1200GS - € 318 EUR - Car.gr
Να συμπληρώσω ότι η τιμή αφορά τόσο στη βαλίτσα όσο και στις κλειδαριές της, όπως με διαβεβαίωσε ο διαχειριστής και ιδιοκτήτης του καταστήματος..Η τιμή άκρως δελεαστική συγκριτικά με αυτή της επίσημης αντιπροσωπείας:ye33:
Η απορία μου εύλογη.Να προχωρήσω στην αγορά τους?Έχει αγοράσει κάποιος από εσάς για να επιβεβαιώσει την γνησιότητα τους?
:th11:

omorfantras 21-06-2012 15:14

Απάντηση: διαδικτυακό μαγαζί-Χανιά
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από adventure11 ( 709675)
Στην αναζήτησή μου για αγορά πλαινών μεταλλικών βαλιτσών έπεσα πάνω σε αυτό:
Πωλείται ΒΑΛΙΤΣΑ ΔΕΞΙΑ BMW R1200GS - € 318 EUR - Car.gr
Να συμπληρώσω ότι η τιμή αφορά τόσο στη βαλίτσα όσο και στις κλειδαριές της, όπως με διαβεβαίωσε ο διαχειριστής και ιδιοκτήτης του καταστήματος..Η τιμή άκρως δελεαστική συγκριτικά με αυτή της επίσημης αντιπροσωπείας:ye33:
Η απορία μου εύλογη.Να προχωρήσω στην αγορά τους?Έχει αγοράσει κάποιος από εσάς για να επιβεβαιώσει την γνησιότητα τους?
:th11:

Προχώρα άφοβα φίλε μου, έχω αγοράσει κι εγώ από τον ίδιο τις πλαινές τις αλουμινίου και δύο tank bag BMW.
Το μόνο που χρειάστικε και έκανα ήταν να πάω στον Παναγιωτόπουλο για να μου τοποθετήσει τις κλειδαριές και να τις σετάρει με το ίδιο κλειδί του κινητήρα.;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 21-06-2012 15:59

Απάντηση: διαδικτυακό μαγαζί-Χανιά
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από omorfantras ( 709690)
Το μόνο που χρειάστικε και έκανα ήταν να πάω στον Παναγιωτόπουλο για να μου τοποθετήσει τις κλειδαριές και να τις σετάρει με το ίδιο κλειδί του κινητήρα.;)


... κι αυτό ΔΕΝ χρειαζόταν ...

Υπάρχει θέμα στα "ΤΕΧΝΙΚΑ" , που δείχνει με φωτό,

πως γίνεται το σετάρισμα σε 5 λεπτά ... ;)

adventure11 21-06-2012 19:50

Απάντηση: διαδικτυακό μαγαζί-Χανιά
 
Οπότε μονόδρομος η αγορά από τον συγκεκριμένο..Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά.Καλό καλοκαίρι να έχουμε γεμάτο όμορφες εικόνες!

N4pSt3R 21-06-2012 23:22

Απάντηση: διαδικτυακό μαγαζί-Χανιά
 
Άφοβα!!Το παλικάρι είναι λίρα 100!!!

krama22 22-06-2012 23:44

Απάντηση: διαδικτυακό μαγαζί-Χανιά
 
Άφοβα! Άψογος επαγγελματίας κρίνοντας απο δική μου αγορά.

kwstas 23-06-2012 08:43

Απάντηση: διαδικτυακό μαγαζί-Χανιά
 
Nα σου στελενει την παραγγελια ελευθερη και να σου λεει οποτε μπορεις βαλε τα χρηματα αφου ήδη εχεις παραλαβειχωρις να σε γνωριζει....αυτο δενπαιζει πουθενα αλλου!!
Οι τιμες καμια σχεση με αντ/πεια, απλα πρεπει να γινετε λιγο πανικος και θελει υπομονη!

Giof 23-06-2012 09:53

Απο οτι έχω καταλάβει όταν ζητάς κάτι το παραγγελνει απο το εξωτερικό γι αυτο αργεί . Έχει όμως καλές τιμές .
Φίλε απλά ρώτα αν είναι ρυθμιζόμενες γιατι βγαίνουν και απλές κλειδαριές.


Sent from my iPhone using Tapatalk

squad 24-06-2012 03:49

Απάντηση: διαδικτυακό μαγαζί-Χανιά
 
Στην ιστοσελίδα του τελευταία φορά που μπήκα έλεγε για την κάθε πλαινη 316ευρω,μαζι με την κλειδαριά εννοεί;η μήπως αφορά μόνο την αγγελία στο car.

Giof 24-06-2012 11:46

Μπορει να έχει την κλειδαριά αλλα υπάρχουν δυο τύποι . Η ρυθμιζόμενη που θα ανοίγει με το κλειδί της μηχανής και η απλή που έρχεται με δικό της κλειδι , οπότε θα πρέπει να έχεις ξεχωριστά κλειδιά . Ρώτα τον να σου πει .


Sent from my iPhone using Tapatalk


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:39.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!