GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Χαρίζεται (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=97)
-   -   χαριζεται 3θέσιος καναπες (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=18112)

kostastenere 03-03-2011 12:36

χαριζεται 3θέσιος καναπες
 
Παιδια αποφάσισαν οι γονεις μου να αλλάξουν σαλόνι και χαρίζεται 3θέσιος καναπές σε πάρα πολύ καλη κατάσταση (έχει τα χιλιομετράκια του:sm7:) και δύο καρέκλες.Τα πράγματα βρίσκονται Αθήνα , θα χαρώ να χαρίσω τα πράγματα σε κάποιον που τα έχει ανάγκη. Το μόνο που θα πρεπει να κάνει αυτος που τα θέλει είναι να τα μεταφέρει γιατι εγώ δεν έχω τροπο . Βασικο, ο καναπές είναι πράσινος.:sm7:

wet & dirty 03-03-2011 13:35

Απάντηση: χαριζεται 3θέσιος καναπες
 
Φίλε μπορείς να βάλεις και καμία φωτο ;;τα χωματινα λάστιχα μπορείς να τα δώσεις ξεχωριστά ;;

ntinopoulos 03-03-2011 13:38

Απάντηση: χαριζεται 3θέσιος καναπες
 
δε πιστευω να χεις κανει τιποτα πανω...:rolleyes::sm7:

kostastenere 03-03-2011 15:33

Απάντηση: χαριζεται 3θέσιος καναπες
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty ( 329897)
Φίλε μπορείς να βάλεις και καμία φωτο ;;τα χωματινα λάστιχα μπορείς να τα δώσεις ξεχωριστά ;;


γιατί βρε!!!!!!!!! εσυ τα κάρβουνα και τα παιδάκια τα έδεινες ξεχωριστά ή μαζί με την ΣΧΑΡΑ!!!!!:sm7:Εγώ φταίω που θέλω να σας δώσω και πρήκα(Ντινόπουλε!!!!!!!!!!!) Στον καναπέ αυτό έχουν γίνει αισχοι!!!!!!! Να φανταατεις όταν γυρνάω απο βουνό ξαπλώνω πάνω του για να αλλάξει χρώμα(που να αγοράζεις υφάσματα τώρα!!!!!!:sm7:

wet & dirty 03-03-2011 15:43

Απάντηση: χαριζεται 3θέσιος καναπες
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από kostastenere ( 329966)
γιατί βρε!!!!!!!!! εσυ τα κάρβουνα και τα παιδάκια τα έδεινες ξεχωριστά ή μαζί με την ΣΧΑΡΑ!!!!!:sm7:Εγώ φταίω που θέλω να σας δώσω και πρήκα(Ντινόπουλε!!!!!!!!!!!) Στον καναπέ αυτό έχουν γίνει αισχοι!!!!!!! Να φανταατεις όταν γυρνάω απο βουνό ξαπλώνω πάνω του για να αλλάξει χρώμα(που να αγοράζεις υφάσματα τώρα!!!!!!:sm7:

Ααα πας βουνό;Λογικά τότε θέλει μαζεματακια...καλητερη τιμουλα μπορείς να κανείς;;

kostastenere 03-03-2011 16:26

Απάντηση: χαριζεται 3θέσιος καναπες
 
dont worry kardia mou exo balei kagela!!!!!:sm7:

siraxanz 03-03-2011 20:59

Απάντηση: χαριζεται 3θέσιος καναπες
 
Μπράβο καλή κίνηση:)

skippybi 03-03-2011 21:11

Απάντηση: χαριζεται 3θέσιος καναπες
 
ριχτάρι έχει;;;:D:D


πρόλαβα και την επίπλωσα τη γκαρσονιέρα...:sm7::sm7:


:sm8:

Sakis 03-03-2011 21:23

Απάντηση: χαριζεται 3θέσιος καναπες
 
Από Κώστα Τenere με ΚΤΜ, καναπέ και μάλιστα πράσινο, δεν παίρνω και τζάμπα να μου τον έδινε:D:D:D






Κώστα ευχαριστούμε για την προσφορά σου;)

kostastenere 04-03-2011 03:39

Απάντηση: χαριζεται 3θέσιος καναπες
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Sakis ( 330235)
Από Κώστα Τenere με ΚΤΜ, καναπέ και μάλιστα πράσινο, δεν παίρνω και τζάμπα να μου τον έδινε:D:D:D






Κώστα ευχαριστούμε για την προσφορά σου;)

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax:sm7::sm7::sm7::sm3: τον βάφω περτικαλι με σπρει και είσαι έτοιμος!!!!!!!!!!:sm7::sm7::sm7:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 05:15.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!