GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ομαδικές Αγορές (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=94)
-   -   ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=37776)

ilias vara 23-04-2013 15:53

Πέρασα σήμερα ΚΤΕΟ με 16 ευρώ λέγοντας ότι ερχομαι απο το Gs forum
Βέβαια τα παιδιά στο ΚΤΕΟ μου εξηγησαν ότι λόγω φόρτου εργασίας μπορεί να έγιναν κάποιες παρεξηγησης και ότι και κάποιοι που δεν ειναι μέλη του φόρουμ ακούγοντας στη σειρα ότι το Gs forum έχει έκπτωση το εκμεταλλευόταν και ζητούσαν την ίδια τιμή ......






Sent από δώ....

paschalis 23-04-2013 16:12

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ilias vara ( 885582)
κάποιοι που δεν ειναι μέλη του φόρουμ ακούγοντας στη σειρα ότι το Gs forum έχει έκπτωση το εκμεταλλευόταν και ζητούσαν την ίδια τιμή ......






Sent από δώ....

Επειδη το χειριστηκα τις πρωτες μερες σε ενημερωνω..
Για τα μελη του φορουμ υπηρχε ΠΑΝΤΑ ενημερωση με email που τους
γνωστοποιουσε τα πληρη στοιχεια του μελους δηλαδη
ονοματεπωνυμο, αριθμο κυκλοφοριας και τηλεφωνο.
Μπορουσαν απλα να αρνηθουν σε οποιον
επιχειρουσε να καρπωθει την εκπτωση.
Αλλα οπως συμβαινει και σε αλλες 99 στις 100 Ελληνικες επιχειρησεις
σταθηκε αδυνατο να χειριστουν τζιρο μεγαλυτερο απο τις προσδοκιες τους και παραλληλα
να ασκησουν συγκεκριμενη και αυστηρη τιμολογιακη πολιτικη

kosta12gs 23-04-2013 16:13

υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι ανάμεσα μας;

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Jimmakos 24-04-2013 13:21

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Eνδιαφέρομαι να περάσω ΚΤΕΟ.

Ευχαριστούμε το GS Forum για την προσφορα



:ye02:

vkf800gs 21-05-2013 08:03

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Καλημέρα,
Νίκο κοντεύει σε λίγο η τετραετία και με την ευκαιρία κάποιων δουλειών στη Σαλονίκη λέω να το συνδυάσω.
Ευχαριστώ

υγ στην Καβάλα μου είπαν 29€ :u57:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 21-05-2013 14:08

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vkf800gs ( 897925)
Καλημέρα,
Νίκο κοντεύει σε λίγο η τετραετία και με την ευκαιρία κάποιων δουλειών στη Σαλονίκη λέω να το συνδυάσω.
Ευχαριστώ

υγ στην Καβάλα μου είπαν 29€ :u57:

Το ΚΤΕΟ ενημερώθηκε ...

Πάρε τηλέφωνο για ραντεβού ... :)

LEADER 22-05-2013 00:41

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Καλησπερα Νικο, ενδιαφερομαι για ΚΤΕΟ σου στελνω ΠΜ. :ye33:

vkf800gs 23-06-2013 13:21

Αν και αργοπορημένα θέλω και εγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω το Gsforum και το Λεοντοκαρδο για την άμεση ανταπόκριση στο αίτημα μου.
Τώρα όσον αφορά το ΚΤΕΟ όλα ηταν άψογα, ενημερωμένοι και κανένα απολύτως θέμα με την τιμή !!!


Ένα μεγάλο ευχαριστώ :)


Sent from my iPad using Tapatalk

nipam 19-08-2013 13:09

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Καλημερα! Αφού έχω περάσει ΚΤΕΟ τη μηχανη τώρα ήρθε η σειρα του ΙΧ. Σου στέλνω pm με τα στοιχεία μου. Ευχαριστώ!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 21-08-2013 11:23

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
To KTEO ενημερώθηκε ... ;)


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:53.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!