GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Info ταξιδιών εξωτερικού (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=85)
-   -   ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ!!!!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=12687)

iakdm 15-07-2010 16:29

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ!!!!!
 
ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΑΝΚΟΝΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΩ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΕ ΜΙΛΑΝΟ,ΦΛΟΡΕΝΤΙΑ ΚΑΙ ΡΩΜΗ.ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 100ΕΥΡΟ ΜΕ ΠΑΡΚΙΝΚ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΝΑ ΚΙΝΗΘΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ!

CPretenteriS 15-07-2010 17:00

Απάντηση: ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ!!!!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από iakdm ( 185161)
ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΑΝΚΟΝΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΩ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΕ ΜΙΛΑΝΟ,ΦΛΟΡΕΝΤΙΑ ΚΑΙ ΡΩΜΗ.ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 100ΕΥΡΟ ΜΕ ΠΑΡΚΙΝΚ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΝΑ ΚΙΝΗΘΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ!

MILANO: Hotel MILANO Ibis Milano Ca Granda: hotel reservation in MILANO

ROME: Hotel St. Moritz in Rome, Italy

FLORENCE: Hotel Bretagna • Charming 3 Star Hotel in historical centre of Florence, Italy

Για ρίξε μια ματιά και μου λες... Να κάνεις μια στάση San Marino επιστρέφοντας για Ancona... είναι 1 ώρα δρόμος από Ancona και πάνω στο δρόμο σου...

Αυτά...;)

iakdm 15-07-2010 18:27

Απάντηση: ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ!!!!!
 
ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΑΡΑΚΟ!:D

CPretenteriS 15-07-2010 20:27

Απάντηση: ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ!!!!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από iakdm ( 185199)
ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΑΡΑΚΟ!:D

Να 'σαι καλά Ιάκωβε... στη διάθεσή σου... ;)

GDS 16-07-2010 01:47

Απάντηση: ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ!!!!!
 
ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ

Κάνε αγροτουρισμό.
Εξηγούμαι: Περιπλανήσου και διανυκτέρευσε στην επαρχία - όχι σε μεγάλες πόλεις. Θα απολαύσεις την οδήγηση με τη μηχανή σου σε φανταστικά τοπία.

Σε αυτή τη περίπτωση ΜΗ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ.
Υπάρχουν άπειρα - στη κυριολεξία - καταλύματα με τιμές γυρω στα 60 ευρώ και τα βρίσκεις όπου θέλεις και για ένα μόνο βράδυ.

Λύση για επίσκεψη σε πόλη: Μένεις λίγο μακρυά, επισκέπτεσαι την πόλη και την κοπανάς.

Προσωπικά το εφάρμοσα πέρσι και μου βγήκε καλά. Γενικά απέφευγα τις πόλεις με τη λογική οτι άν θέλω για παράδειγμα να επισκεφθώ τη Ρώμη, το κάνω ενα Σ/Κ με το αεροπλάνο και όχι όταν ειμαι με τη μηχανή.

Ελπίζω να βοήθησα.

z_atomic 16-07-2010 14:32

Απάντηση: ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ!!!!!
 
Λοιπον φίλε από easyjethotels μπορείς να κλείσεις σε καλές τιμές ανάλογα με το πόσο καιρό πρίν. Εγώ έμεινα στο ..: Hotel Nasco Milano - Homepage :.. το οποίο ήταν καθαρό ξενοδοχείο με καλό πρωινό. είναι κοντά στο κέντρο του μιλάνου και σε κεντρικό δρόμο. Η τιμή (πέρυσι μάιο) ήταν στα 75 ευρώ. Εύχομαι να βρεις εκεί ή κάπου το ίδιο καλά κ καλύτερα κ σε καλή τιμή. Ότι θες για μιλάνο ρώτα με (δεν είμαι ειδικός αλλά έχω πάει 2 φορες)

iakdm 18-07-2010 15:23

Απάντηση: ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ!!!!!
 
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΔΕΝ...ΣΤΗΝ ΒΕΝΕΤΙΑ ΒΡΗΚΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ.ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ....ΚΑΘΕ ΙΔΕΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ!ΠΡΩΤΗ "ΕΞΟΔΟΣ" ΕΙΝΑΙ.....

gemara 18-07-2010 19:08

Απάντηση: ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ!!!!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από iakdm ( 186268)
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΔΕΝ...ΣΤΗΝ ΒΕΝΕΤΙΑ ΒΡΗΚΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ.ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ....ΚΑΘΕ ΙΔΕΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ!ΠΡΩΤΗ "ΕΞΟΔΟΣ" ΕΙΝΑΙ.....

Μπορείς να μείνεις στο Ibis της Padova με φυλασσόμενο πάρκινγκ για τη μηχανή σου. Έμεινα πριν λίγες μέρες εκεί και είναι μισή ώρα η Βενετία.

klagenfurt 22-07-2010 20:54

Απάντηση: ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ!!!!!
 
οταν ειμαι βενετια μενω σε μπανκαλοους στο καμπινγκ σερενισιμα
εχει δωματια με 40 ευρω
το λεωφορειο για την βενετια περναει απ'εξω καθε εικοσι λεπτα
η μηχανη ειναι ασφαλισμενη εξω απο το δωματιο σου σε χωρο
που φυλασσεται
ειναι στον επαρχιακο δρομο ςς11 προς παδοβα
μεταξυ Mira k Dolo
ριξε μια ματια σε ενα χαρτη
υπαρχουν πινακιδες μολις βγεις απο την βενετια
που σε καθοδηγουν

klagenfurt 22-07-2010 20:58

Απάντηση: ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ!!!!!
 
επιστρεφοντας για ελλαδα πριν 2 βδομαδες
εμεινα στην Cesena ειναι 110 χλμ πριν την Ανκονα
ειναι πολυ ωραια πολη
εμεινα στο ξενοδοχειο καπελλα στο ιστορικο κεντρο με 60 ευρω


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:01.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!