GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ομαδικές Αγορές (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=94)
-   -   ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=37775)

gentleman 09-04-2013 12:03

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
:ye02::ye02::re25::re25::re25: Μπραβο Gs Forum :re26::re26::re26:!! Αν λειτουργουσε η χωρα οπως το GS Forum τοτε θα ειμασταν πολυ καλυτερα απο την σημερινη κατασταση που βιωνουν πολυ συνανθρωποι μας!! Αλλη μια φορα μπραβο!!:ye30::ye30:

Xarleas 09-04-2013 14:06

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Φιλαράκια μην τρελλαίνεστε!! Αυτή την τιμή δίνει το συγκεκριμένο ΚΤΕΟ σε όλους. Ετσι νόμιζα και εγώ ότι η Λέσχη μας (Harley) έκανε καλή συμφωνία αλλά ω του θαύματος όταν πέρασα με καμμιά 30 άλλους άσχετους, όλοι πλήρωναν το ίδιο 20αρικο.... Είναι πολιτική της συγκεκριμένης εταιρίας να χρεώνει τόσο σε σχέση με άλλα ΚΤΕΟ και το ίδιο για κάθε άσχετο

TIME 09-04-2013 16:49

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Αυτό διαπίστωσα κι εγώ αγαπητέ μόλις επισκεφτηκα το site του.
Κάποιος μας κάνει πλάκα;;;
Νεύρα
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Xarleas ( 877842)
Φιλαράκια μην τρελλαίνεστε!! Αυτή την τιμή δίνει το συγκεκριμένο ΚΤΕΟ σε όλους. Ετσι νόμιζα και εγώ ότι η Λέσχη μας (Harley) έκανε καλή συμφωνία αλλά ω του θαύματος όταν πέρασα με καμμιά 30 άλλους άσχετους, όλοι πλήρωναν το ίδιο 20αρικο.... Είναι πολιτική της συγκεκριμένης εταιρίας να χρεώνει τόσο σε σχέση με άλλα ΚΤΕΟ και το ίδιο για κάθε άσχετο


TIME 09-04-2013 16:52

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
1 Συνημμένο(α)
Δείτε και μόνοι σας για του λόγου το αληθές..

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 09-04-2013 17:25

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Μετά την γενική μείωση τιμών,

το Mr. KTEO προσφέρει ακόμη χαμηλότερες τιμές, ειδικά για τα μέλη του GS Forum !!!

14 € για μοτοσυκλέτες μέχρι 125cc

18 € για μοτοσυκλέτες άνω των 125cc


Υ.Γ. διορθώνεται κ το αρχικό post !!!


.

lepanto 11-04-2013 10:30

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Πρόεδρε καλη σου μέρα θα ήθελα ενα ραντεβού για δυο παπακια αύριο Παρασκευή 12 Απριλίου ευχαριστω εκ των προτέρων και μπράβο για τις κινήσεις σας

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 12-04-2013 07:33

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από lepanto ( 878982)
Πρόεδρε καλη σου μέρα θα ήθελα ενα ραντεβού για δυο παπακια αύριο Παρασκευή 12 Απριλίου ευχαριστω εκ των προτέρων και μπράβο για τις κινήσεις σας

Το ΚΤΕΟ ενημερώθηκε ... :)

chris bmw 15-04-2013 11:48

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Πρόεδρε καλημέρα θα ήθελα ενα ραντεβού για μια μηχανη
ευχαριστω εκ των προτέρων
Χρηστος

grou 22-04-2013 20:22

Καλησπέρα!
Να ενημερώσουμε την εταιρία για τη Μηχανη και το παπακι μου για Τρίτη απογευμα;;
Ευχαριστω!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 23-04-2013 08:46

Απάντηση: ΚΤΕΟ στην Αθήνα - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από chris bmw ( 881145)
Πρόεδρε καλημέρα θα ήθελα ενα ραντεβού για μια μηχανη
ευχαριστω εκ των προτέρων
Χρηστος

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από grou ( 885122)
Καλησπέρα!
Να ενημερώσουμε την εταιρία για τη Μηχανη και το παπακι μου για Τρίτη απογευμα;;
Ευχαριστω!


Το ΚΤΕΟ ενημερώθηκε ... μπορείτε να τηλεφωνήσετε για ραντεβού ... :)


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:06.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!