GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Αυτοί που έφυγαν νωρίς ... (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=119)
-   -   Χάσαμε τον Άκη μας (akis-volos) ... (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=42756)

phoenix 24-08-2013 22:29

Απάντηση: Χάσαμε τον Άκη μας (akis-volos) ...
 
Εκφράζω την βαθιά μου θλίψη απο τα τα βάθη της ψυχής μου στην οικογένεια του και σε όλους τους δικούς του ανθρώπους
Ετσι ειναι!!!! Κανείς δε ξέρει το σχέδιο των θεών του κόσμου ας ζήσουμε όσο μπορούμε καλύτερα όλοι μας με αγαπη στην καρδια και χωριισ φοβο και για τον ΑΚΗ

phoenix 24-08-2013 22:29

Απάντηση: Χάσαμε τον Άκη μας (akis-volos) ...
 
Εκφράζω την βαθιά μου θλίψη απο τα τα βάθη της ψυχής μου στην οικογένεια του και σε όλους τους δικούς του ανθρώπους
Ετσι ειναι!!!! Κανείς δε ξέρει το σχέδιο των θεών του κόσμου ας ζήσουμε όσο μπορούμε καλύτερα όλοι μας με αγαπη στην καρδια και χωριισ φοβο και για τον ΑΚΗ

mck 24-08-2013 22:46

Απάντηση: Χάσαμε τον Άκη μας (akis-volos) ...
 
Ο,τι και να πει κανεις είναι λίγο για το κρίμα και το άδικο του χαμού του Άκη και την ατυχία της κακιάς στιγμής ... Καλό κουράγιο στους δικούς του ανθρώπους ...

Magelanos 24-08-2013 23:13

Απάντηση: Χάσαμε τον Άκη μας (akis-volos) ...
 
Καλό ταξίδι φίλε Άκη...

nektarioseptam 24-08-2013 23:17

Απάντηση: Χάσαμε τον Άκη μας (akis-volos) ...
 
ΘΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΣΟΥ... ΚΑΙ.... ΤΙΣ ΩΡΑΙΕΣ ΜΑΣ ΒΟΛΤΕΣ!
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΕ!
ΘΑ ΖΕΙΣ ΜΕΣ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ....!!!
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ!!!

manosxlv 24-08-2013 23:26

Απάντηση: Χάσαμε τον Άκη μας (akis-volos) ...
 
Καλο ταξιδι........

evo 24-08-2013 23:27

Απάντηση: Χάσαμε τον Άκη μας (akis-volos) ...
 
Θερμά συλλυπητήρια...

Διάβασα που και πως έγινε και θυμήθηκα με τρόμο...

Σε εκείνο το κομμάτι του δρόμου, στις 4 το πρωί της 11.11.2011 παραλίγο να σκοτωθω κι εγω. Ημουν με το εβο, αδειος δρόμος, φαρδυς, σκοτεινός, ετρεχα και βλέπω ξαφνικά μπροστά μου μεγαλωσομο σκύλο να διασχίζει το δρόμο. Εκανα ελιγμό, απεφυγα το σκυλί και έκανα τετακε, μπήκα στο αντίθετο ρεύμα, με 200+ με την οπισθεν, αυτοκίνητο που ερχόταν με απέφυγε...

white angel 24-08-2013 23:47

Απάντηση: Χάσαμε τον Άκη μας (akis-volos) ...
 
:cr13::cr13::cr13:

kwstas 24-08-2013 23:52

Απάντηση: Χάσαμε τον Άκη μας (akis-volos) ...
 
Το ακριβοτερο αντιτιμο για την αγαπη μας....

Ποιος φταιει - τι εγινε - δεν εχει σημασια....ετσι ηθελε ο Κυριος λεω εγω

Τα θερμα μου συλληπητηρια στην οικογενεια και κουραγιο:(

georgios 25-08-2013 00:40

Απάντηση: Χάσαμε τον Άκη μας (akis-volos) ...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από evo ( 936978)
Θερμά συλλυπητήρια...

Διάβασα που και πως έγινε και θυμήθηκα με τρόμο...

Σε εκείνο το κομμάτι του δρόμου, στις 4 το πρωί της 11.11.2011 παραλίγο να σκοτωθω κι εγω. Ημουν με το εβο, αδειος δρόμος, φαρδυς, σκοτεινός, ετρεχα και βλέπω ξαφνικά μπροστά μου μεγαλωσομο σκύλο να διασχίζει το δρόμο. Εκανα ελιγμό, απεφυγα το σκυλί και έκανα τετακε, μπήκα στο αντίθετο ρεύμα, με 200+ με την οπισθεν, αυτοκίνητο που ερχόταν με απέφυγε...

Ραγιζει η καρδιά του καθενός με τέτοιες απώλειες. Πραγματικά κρίμα!

Τώρα για το περιστατικό αυτό που γράφεις, εμένα μου προκαλεί οργή. Οχι για το σκύλο που μπήκε, ούτε για την περιφέρεια και το ΥΠΕΧΩΔΕ που δεν είχε φώτα ή προφύλαξη στο δρόμο αλλά γιατι διαβάζω τη λέξη «ξαφνικά» και εξοργιζομαι! Με 200 αν πηγαίνεις όλα ξαφνικά γίνονται. Και ο Ακης ξαφνικά έφυγε απο τη ζωή γιατι κάποιος έχασε τον έλεγχο και με τετακε έπεσε πάνω του...


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:42.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!