GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Φροντίδα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=27)
-   -   ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=33023)

southern 12-07-2012 11:05

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Ο γνωστός μας (ειδικά στους Νότιους) αρχιμηχανικός και υπεύθηνος συνεργείου της Motogenesis επί 13 χρόνια Νίκος Κατρίνης δημιούργησε το δικό του συνεργείο μοτοσυκλετών BMW.
Το συνεργείο βρίσκεται στην οδό Χαμοστέρνας 6 και ονομάζεται BMW ART SERVICE. Το επισκέφτηκα και ομολογώ ότι είναι πλήρως εξοπλισμένο με όλα τα ειδικά εργαλεία, και στημένο με πολύ μεράκι και πολύ προσωπική εργασία. Ένας τέλειος χώρος φροντίδας των μοτοσυκλετών μας. Φωτογραφίες που έβγαλα θα ακολουθήσουν σύντομα.
Καλή επιτυχία φίλε Νίκο σου εύχομαι από καρδιάς γιατί το αξίζεις. :ye02::ye02::ye02:

george-k1 12-07-2012 16:32

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΟ ΝΕΟ ΣΟΥ ΞΕΚΙΝΗΜΑ.
Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΚΑΙ ΣΥΝΕΠΕΣΤΑΤΟΣ..!!!

dskazan 12-07-2012 17:12

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Από ότι βλέπω κατέβασαν τις φωτογραφίες και το link μου γιατί φοβούμενοι, έκαναν παρατήρηση στο φόρουμ ότι διαφημίζει κάποιο κατάστημα.

Λυπάμαι για την μικρότητα που δείχνουν άλλη μία φορά εμείς οι ΕΛΛΗΝΕΣ :confused:,

αλλά παράλληλα αν άθελα μου παραβίασα κάποιους από του όρους του φόρουμ, ζητώ συγνώμη από το διαχειριστή και το φόρουμ για αυτό, αφού δεν υπήρχε τέτοια πρόθεση από εμένα.

Ναι όντως το μαγαζί αφορά το νέο εγχείρημα του μηχανικού Νίκου Κατρίνη.
Από τους πιο έμπειρους & εκπαιδευμένους, πιστοποιημένος μηχανικός της BMW.
Από όσο λίγο προσωπικά τον γνωρίζω μπορώ να πω πως σαν άνθρωπος πάντα σεμνός στη δουλειά του, ειλικρινής, τίμιος οικογενειάρχης με 2 παιδιά.

Αφού λοιπόν όλοι μας γνωρίζουμε την αγορά, ξέρουμε πως υπάρχει πάντα χώρος για όλους & για όλα τα γούστα.
Η αγορά πιστεύω πως έχει πολλά περιθώρια για νέα καταστήματα με εκπαιδευμένο προσωπικό, μετά τις πολύ επιτυχημένες πωλήσεις της BMW τα τελευταία χρόνια.


Επίσης θα ήθελα να παραθέσω πως δεν ονομάζομαι Νίκος Κατρίνης και είμαι στην διάθεση οποιουδήποτε θέλει, να επικοινωνήσει μαζί μου για να του το επιβεβαιώσω.;)




ΥΓ ούτε κάποιου Α’ ή Β’ βαθμού συγγένεια

:ye33:

NLS 12-07-2012 17:26

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Α ΣΕ ΕΠΙΑΣΑ! ΈΧΕΙΣ Γ' ΒΑΘΜΟΥ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ!

Καλές δουλειές στον Νίκο και χαιρετίσματα από το Σαρδελιάνο αν πάει κανείς σας.

dskazan 12-07-2012 17:28

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από NLS ( 722962)
Α ΣΕ ΕΠΙΑΣΑ! ΈΧΕΙΣ Γ' ΒΑΘΜΟΥ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ!

Καλές δουλειές στον Νίκο και χαιρετίσματα από το Σαρδελιάνο αν πάει κανείς σας.

lol:lo19:

staga1200 12-07-2012 18:31

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Nικόλα καλές δουλειές !!!
Τις καλύτερες ευχές μου για ένα καινούριο ξεκίνημα !!!! :)

commander 12-07-2012 19:16

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από dskazan ( 722955)
Από ότι βλέπω κατέβασαν τις φωτογραφίες και το link μου γιατί φοβούμενοι, έκαναν παρατήρηση στο φόρουμ ότι διαφημίζει κάποιο κατάστημα.

Λυπάμαι για την μικρότητα που δείχνουν άλλη μία φορά εμείς οι ΕΛΛΗΝΕΣ :confused:,

αλλά παράλληλα αν άθελα μου παραβίασα κάποιους από του όρους του φόρουμ, ζητώ συγνώμη από το διαχειριστή και το φόρουμ για αυτό, αφού δεν υπήρχε τέτοια πρόθεση από εμένα.

Ναι όντως το μαγαζί αφορά το νέο εγχείρημα του μηχανικού Νίκου Κατρίνη.
Από τους πιο έμπειρους & εκπαιδευμένους, πιστοποιημένος μηχανικός της BMW.
Από όσο λίγο προσωπικά τον γνωρίζω μπορώ να πω πως σαν άνθρωπος πάντα σεμνός στη δουλειά του, ειλικρινής, τίμιος οικογενειάρχης με 2 παιδιά.

Αφού λοιπόν όλοι μας γνωρίζουμε την αγορά, ξέρουμε πως υπάρχει πάντα χώρος για όλους & για όλα τα γούστα.
Η αγορά πιστεύω πως έχει πολλά περιθώρια για νέα καταστήματα με εκπαιδευμένο προσωπικό, μετά τις πολύ επιτυχημένες πωλήσεις της BMW τα τελευταία χρόνια.


Επίσης θα ήθελα να παραθέσω πως δεν ονομάζομαι Νίκος Κατρίνης και είμαι στην διάθεση οποιουδήποτε θέλει, να επικοινωνήσει μαζί μου για να του το επιβεβαιώσω.;)




ΥΓ ούτε κάποιου Α’ ή Β’ βαθμού συγγένεια

:ye33:





Και ήταν ένα απο τα ποιο ήσυχο κατέβασμα θέματος που έγινε ποτέ,και κάτι ακόμα σε είδα απο το πρώτο λεπτό δεν κάνανε κατι λάθος και στο λέω αυτό γιατί ΡΕ ΣΥΝΤΟΠΊΤΗ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ........Και αυτά τα λέω γιατί η πρώτη παράγραφος δεν χρειαζόταν.






Να έχει καλές δουλειά το παλικάρι ........

LOUKASECON 12-07-2012 22:16

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Νικόλα σου εύχομαι κάθε επιτυχία στο νέο σου ξεκίνημα!!!
Σίγουρα η οικονομική κατάσταση σήμερα δεν είναι και η καλύτερη δυνατή, αλλά είμαι σίγουρος οτι ο επαγγελματισμός και οι γνώσεις που διαθέτεις πάνω στο αντικείμενο, θα στέψουν με επιτυχία την προσπάθειά σου αυτή!!!
Γερά και καλές δουλειές!!!

frits 12-07-2012 22:27

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από commander ( 723050)
Και ήταν ένα απο τα ποιο ήσυχο κατέβασμα θέματος που έγινε ποτέ,και κάτι ακόμα σε είδα απο το πρώτο λεπτό δεν κάνανε κατι λάθος και στο λέω αυτό γιατί ΡΕ ΣΥΝΤΟΠΊΤΗ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ........Και αυτά τα λέω γιατί η πρώτη παράγραφος δεν χρειαζόταν.

Να έχει καλές δουλειά το παλικάρι ........

:ye02:

Ο χρόνος θα δείξει τις προθέσεις του νέου φίλου μας...:)

Καλές Δουλειές και Καλή Τύχη στον Νίκο..

siraxanz 12-07-2012 23:33

Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE
 
Καλές δουλειές!:)


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:58.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!