GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=43)
-   -   ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ FORWΑRD EMAIL (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=26610)

Albatros 12-12-2011 11:25

ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ FORWΑRD EMAIL
 
Αυτό μου το έστειλαν σήμερα,να γιατί γίνονται τα πλαστά και διαδιδόμενα emails,μαζεύουν τα email μας,μην αναμεταδίδετε spam κλπ. εξυπηρετούμε τους σκοπούς τους.
:mad:


!!!!! Βάση 100.000
Emails !!!!!!
Επωφεληθείτε από τα δυνατότητες των πρακτικών emailmarketingκαι αποκτείστε ανταγωνιστικό πλεονέκτημα στην αγορά.
Σας δίνουμε την δυνατότητα να γίνετε γνωστοί σε ένα μεγάλο μερίδιο της Ελληνικής αγοράς και να κερδίσετε ακόμα περισσότερους πελάτες. Αν θέλετε να αποκτήσετε 100.000 emails ατομικά και εταιρικά από όλη την Ελλάδα, ΜΟΝΟ με 50 ε, επικοινωνήστε μαζί μας με emailγια περαιτέρω πληροφορίες.
Γνωρίζετε ότι!
Σύμφωνα με τα στατιστικά, στα 1000 emails θα κλείσετε τουλάχιστον 3 δουλειές. Στα 100.000 θα έχετε περίπου 300 νέους πελάτες οι οποίοι θα σας συστήσουν και σε πολλούς άλλους.

adventure 12-12-2011 11:29

Απάντηση: ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ FORWΑRD EMAIL
 


Σε ευχαριστούμε Νίκο πολύ χρήσιμο πόστ για την αντιμετώπιση των spam .

:) :) ;)

CPretenteriS 12-12-2011 11:29

Απάντηση: ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ FORWΑRD EMAIL
 
Γνωστό εδώ και χρόνια το κόλπο... :hmmm::hmmm: Γι΄αυτό κάνουμε πάντα BCC !!! ;)

renovatio 12-12-2011 11:30

Απάντηση: ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ FORWΑRD EMAIL
 
Ναι, τα κάνω forward στο σκουπιδοντενεκέ :sm7::sm7::sm7:.

Arkas 12-12-2011 11:32

Απάντηση: ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ FORWΑRD EMAIL
 
Eυχαριστούμε Νικόλα !
Πρέπει να έχουμε συνέχεια τα μάτια μας ανοιχτά !

ARGI 12-12-2011 14:45

Απάντηση: ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ FORWΑRD EMAIL
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από renovatio ( 542539)
Ναι, τα κάνω forward στο σκουπιδοντενεκέ :sm7::sm7::sm7:.


Akyla 12-12-2011 15:46

Απάντηση: ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ FORWΑRD EMAIL
 
Εάν δε, είστε στον αντίποδα και είστε αγοραστής τέτοιας λίστας, να σας στρέψω την προσοχή στην ποιότητα που αγοράζετε, και στην αποστολή που θα κάνετε....

καθώς

α)μπορεί να πάρετε mail που εμπλέκονται σε διάφορες ιστορίες

β)κατά την αποστολή κάποιος απο τους λήπτες να σας reportarei σε διεθνείς οργανισμούς κατα του spam και να βρεθείτε blocked σε χρόνο μηδέν...με αποτέλεσμα να μην λάβει κανείς εν τέλει το mail σας.....εκτός απο την πιθανή χρέωση απο τον πάροχο σας για bulk mail services....

Τον τελευταίο καιρό έχει τύχει πολλές φορές με αποτέλεσμα πολλοί πελάτες μου να ζητάνε να τους αλλάξουμε ip's και domain....

Think Twice ;)

O μόνος που επιτρέπεται να spamarei είναι ο Napo

taksidiotis 13-12-2011 16:47

Απάντηση: ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ FORWΑRD EMAIL
 
εγω προσωπικα ποτε μα ποτε δεν κανω forward email,ειτε λεει οτι ειναι αναγκης ειτε οχι.

renovatio 14-12-2011 19:49

Απάντηση: ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ FORWΑRD EMAIL
 
Α, Αυτό που μου την δίνει ΤΡΕΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ είναι όταν κάποιος μου ζητάει το email μου για να είμαστε σε επαφή και μετά σου στέλνει χιλιάδες μπούρδες σε ομαδικό email με 10δες αποστολείς αλλά ΠΟΤΕ δεν λέει σε μένα ένα καλημέρα προσωπικά. Και καλά σε σκέφτηκα και σου έστειλα email... Τι φελλοί...:mad::mad::mad:

asotosios 15-12-2011 10:22

Απάντηση: ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ FORWΑRD EMAIL
 
αυτο που μου την σπαει περισσοτερο απο ολα ειναι τα μειλ που σου λενε στο τελος οτι αν δεν τα στειλεις...
θα σε χτυπησει 3 φορες κεραυνος και και και και και...!!!
αλλα πολυ περισσοτερο μου την σπαει να λαμβανεις μαζικα τετοια mail απο σοβαρους ανθρωπους...!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 3 ΦΟΡΕΣ...!!!
ΝεύραΝεύραΝεύρα


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:03.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!