GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Φροντίδα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=27)
-   -   ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΛΑΙΜΩΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=2069)

EOD-K9 24-07-2009 10:04

Απάντηση: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΛΑΙΜΩΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ
 
όντως φαίνεται ότι κάνει καλή δουλειά !!

Και τιμή ??

vtheo 24-07-2009 10:31

Απάντηση: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΛΑΙΜΩΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ
 
Όντως πολύ καλή δουλειά.Εγώ μία φορά το κάνα με αλοιφή πάνινο βουρτσάκι στο ηλεκτρικό τρυπάνι και τρίψιμο καλό το αποτέλεσμα αλλά θέλει πολύ δουλειά.Και το κορυφαίο πριν περίπου 1 μήνα πήγα τη μοτό σε ένα απίστευτο πλυντήριο και ο τύπος πέρασε τους λαιμούς με σφουγγάρι και ένα υγρό και η όλη μαυρίλα και ότι άλλο είχε κολλήσει στους λαιμούς έφευγαν αστραπιαία.Έπαθα πλάκα με το αποτέλεσμα και το κυριότερο χωρίς να κάθεσαι να παιδεύεσαι!

ALX 24-07-2009 10:39

Απάντηση: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΛΑΙΜΩΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από EOD-K9 ( 51462)
όντως φαίνεται ότι κάνει καλή δουλειά !!

Και τιμή ??

Αν μιλάς σε μένα είναι 15€ (η τιμή περιέχει μεταφορικά από Αμερική και έξοδα τελωνείο). Και τα δύο προϊόντα (Purple και Deoxidizer) κοστίζουν το ίδιο.

pepax66 24-07-2009 13:53

Απάντηση: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΛΑΙΜΩΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ALX ( 51472)
Αν μιλάς σε μένα είναι 15€ (η τιμή περιέχει μεταφορικά από Αμερική και έξοδα τελωνείο). Και τα δύο προϊόντα (Purple και Deoxidizer) κοστίζουν το ίδιο.

Εχεις να προτείνεις κάποιο τρόπο παραγγελίας πως σε βρίσκουμε?

ALX 24-07-2009 14:26

Απάντηση: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΛΑΙΜΩΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από pepax66 ( 51515)
Εχεις να προτείνεις κάποιο τρόπο παραγγελίας πως σε βρίσκουμε?

Aπλά, μου λέτε με pm ή με email τι θέλετε και αν μένετε Αθήνα σας τα δίνω χέρι με χέρι, αν είστε επαρχία τα στέλνω με ΕΛΤΑ. :)
Πάντως αυτή τη στιγμή έχω διαθέσιμα μόνο τα purple (κι όχι πολλά ακόμα μιας και φεύγουν γρήγορα). Deoxidizer μετά τον 15Αύγουστο

FANISGS 24-07-2009 15:42

Απάντηση: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΛΑΙΜΩΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ
 
μην ακους τιπιτα φιλε μου.αυτα ειναι διαφημιστικα τρικ για αλοιφες!ολοι τους παιρνουν ποσοστα!Νεύρα:sm7:Νεύρα:sm7:.εγω θα σου πω τη λυση!:Dπλακωσε τη στα χιλιομετρα και στα ταξιδια και οι λαιμοι θα γινουν πεντακαθαροι!εγω την εχω ακριβως 1 χρονο,της εχω κανει 17000 χιλιομετρα παθιασμενα,:sm8::sm2: και οι λαιμοι εχουν ενα ωραιο μπλε χρωματακι!

gsmaniac 24-07-2009 15:54

Απάντηση: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΛΑΙΜΩΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από FANISGS ( 51535)
μην ακους τιπιτα φιλε μου.αυτα ειναι διαφημιστικα τρικ για αλοιφες!ολοι τους παιρνουν ποσοστα!Νεύρα:sm7:Νεύρα:sm7:.εγω θα σου πω τη λυση!:Dπλακωσε τη στα χιλιομετρα και στα ταξιδια και οι λαιμοι θα γινουν πεντακαθαροι!εγω την εχω ακριβως 1 χρονο,της εχω κανει 17000 χιλιομετρα παθιασμενα,:sm8::sm2: και οι λαιμοι εχουν ενα ωραιο μπλε χρωματακι!

:sm1::sm1::sm1:

pepax66 24-07-2009 16:42

Απάντηση: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΛΑΙΜΩΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από FANISGS ( 51535)
πλακωσε τη στα χιλιομετρα και στα ταξιδια................... και οι λαιμοι εχουν ενα ωραιο μπλε χρωματακι!

Το κακό είναι ότι μετά το μπλε έρχεται το καφετί και δεν είναι και τόσο ωραίο........! http://www.gsforum.gr/picture.php?al...&pictureid=308

wet & dirty 24-07-2009 16:46

Απάντηση: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΛΑΙΜΩΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από FANISGS ( 51535)
μην ακους τιπιτα φιλε μου.αυτα ειναι διαφημιστικα τρικ για αλοιφες!ολοι τους παιρνουν ποσοστα!Νεύρα:sm7:Νεύρα:sm7:.εγω θα σου πω τη λυση!:Dπλακωσε τη στα χιλιομετρα και στα ταξιδια και οι λαιμοι θα γινουν πεντακαθαροι!εγω την εχω ακριβως 1 χρονο,της εχω κανει 17000 χιλιομετρα παθιασμενα,:sm8::sm2: και οι λαιμοι εχουν ενα ωραιο μπλε χρωματακι!


και εγω φιλε σε ενα χρονο εχω κανει 29.000χιλ σε ταξιδια αλλα ειναι μάυρες!!!!:hmmm:

Arkas 25-07-2009 15:54

Απάντηση: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΛΑΙΜΩΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ
 
Αλέξανδρε, σε ευχαριστούμε.
Να δούμε μήπως από το Σεπτέμβριο, να είμαστε καλά, μας βοηθήσεις να οργανώσουμε ομαδική!;)


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:17.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!